FPC DEPOZIT NORD SRL
| Denumire | FPC DEPOZIT NORD SRL |
| CUI | 35530301 |
| Nr. Reg. Com. | J12/370/2016 |
| EUID | ROONRC.J2016000370126 |
| CAEN | 4646 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-01-28 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ȘERBAN REMUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 40 165 562 | 87 025 | 2 873 400 | 380 264 | 2 597 088 | 117 058 | 4 |
| 2024 | 43 269 629 | 29 793 | 2 592 303 | 318 697 | 2 303 639 | 30 033 | 4 |
| 2023 | 33 816 546 | 336 271 | 2 225 667 | 21 374 | 2 995 573 | 791 280 | 4 |
| 2022 | 26 474 961 | 133 719 | 1 611 186 | 11 026 | 2 084 398 | 484 384 | 4 |
| 2021 | 24 289 798 | 324 135 | 1 255 297 | 14 753 | 1 590 341 | 350 665 | 3 |
| 2020 | 18 600 653 | 255 912 | 2 524 842 | 19 314 | 2 685 871 | 180 363 | 4 |
| 2019 | 14 289 333 | -50 232 | 1 633 186 | 23 458 | 1 536 507 | -73 048 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises40 165 562 lei
-7%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FPC DEPOZIT NORD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4646 Rev. 2 (echivalent: 4646 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Cluj , domeniul 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FPC DEPOZIT NORD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FPC DEPOZIT NORD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FPC DEPOZIT NORD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 318.697 |
| Active circulante | 2.303.639 |
| Stocuri | 206.131 |
| Creante | 2.047.961 |
| Disponibilitati | 49.547 |
| Datorii | 2.592.303 |
| Capitaluri proprii | 30.033 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 43.269.629 |
| Venituri totale | 43.276.010 |
| Cheltuieli totale | 43.230.766 |
| Profit brut | 45.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.793 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 21.374 |
| Active circulante | 2.995.573 |
| Stocuri | 61.043 |
| Creante | 2.890.050 |
| Disponibilitati | 44.480 |
| Datorii | 2.225.667 |
| Capitaluri proprii | 791.280 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 33.816.546 |
| Venituri totale | 33.816.581 |
| Cheltuieli totale | 33.434.753 |
| Profit brut | 381.828 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 336.271 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 11.026 |
| Active circulante | 2.084.398 |
| Stocuri | 128.829 |
| Creante | 1.892.369 |
| Disponibilitati | 63.200 |
| Cheltuieli in avans | 146 |
| Datorii | 1.611.186 |
| Capitaluri proprii | 484.384 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 26.474.961 |
| Venituri totale | 26.476.417 |
| Cheltuieli totale | 26.319.817 |
| Profit brut | 156.600 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 133.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 14.753 |
| Active circulante | 1.590.341 |
| Stocuri | 61.260 |
| Creante | 676.190 |
| Disponibilitati | 852.891 |
| Cheltuieli in avans | 868 |
| Datorii | 1.255.297 |
| Capitaluri proprii | 350.665 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 24.289.798 |
| Venituri totale | 24.290.002 |
| Cheltuieli totale | 23.911.872 |
| Profit brut | 378.130 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 324.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 19.314 |
| Active circulante | 2.685.871 |
| Stocuri | 129.010 |
| Creante | 2.509.150 |
| Disponibilitati | 47.711 |
| Cheltuieli in avans | 20 |
| Datorii | 2.524.842 |
| Capitaluri proprii | 180.363 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 18.600.653 |
| Venituri totale | 18.602.537 |
| Cheltuieli totale | 18.312.078 |
| Profit brut | 290.459 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 255.912 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 23.458 |
| Active circulante | 1.536.507 |
| Stocuri | 67.970 |
| Creante | 1.463.436 |
| Disponibilitati | 5.101 |
| Cheltuieli in avans | 173 |
| Datorii | 1.633.186 |
| Capitaluri proprii | -73.048 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 14.289.333 |
| Venituri totale | 14.289.336 |
| Cheltuieli totale | 14.339.568 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 50.232 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 50.232 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 24.723 |
| Active circulante | 53.087 |
| Stocuri | 22.832 |
| Creante | 28.399 |
| Disponibilitati | 1.856 |
| Cheltuieli in avans | 908 |
| Datorii | 101.534 |
| Capitaluri proprii | -22.816 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 10.441.007 |
| Venituri totale | 10.444.060 |
| Cheltuieli totale | 10.483.082 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 39.022 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 39.022 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 27.046 |
| Active circulante | 789.972 |
| Stocuri | 15.284 |
| Creante | 748.016 |
| Disponibilitati | 26.672 |
| Cheltuieli in avans | 598 |
| Datorii | 801.410 |
| Capitaluri proprii | 16.206 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.966.079 |
| Venituri totale | 5.966.084 |
| Cheltuieli totale | 5.870.928 |
| Profit brut | 95.156 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.055 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 11.146 |
| Creante | 2.789 |
| Disponibilitati | 8.357 |
| Cheltuieli in avans | 540 |
| Datorii | 61.535 |
| Capitaluri proprii | -49.849 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 3 |
| Cheltuieli totale | 50.052 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 50.049 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 50.049 |
| Nr. salariati | 2 |