FP FUTURE SOLUTIONS S.R.L. – CUI 44557500
Pe scurt
FP FUTURE SOLUTIONS S.R.L. are CUI 44557500, număr de înregistrare J23/4173/2021 și sediul în Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.809.414 lei, un profit net de 627.847 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FP FUTURE SOLUTIONS S.R.L. |
| CUI | 44557500 |
| Nr. Reg. Com. | J23/4173/2021 |
| EUID | ROONRC.J23/4173/2021 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-07-07 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PETRE FLORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 809 414 | 627 847 | 442 229 | 117 164 | 979 210 | 627 967 | 2 |
| 2024 | 1 919 728 | 1 634 895 | 1 198 218 | 243 587 | 2 623 988 | 1 635 015 | 1 |
| 2023 | 1 895 795 | 1 627 468 | 333 511 | 332 330 | 1 667 258 | 1 627 588 | 1 |
| 2022 | 1 663 541 | 1 451 543 | 425 973 | 86 069 | 1 791 294 | 1 451 663 | 3 |
| 2021 | 287 000 | 238 841 | 25 795 | 54 834 | 209 638 | 238 941 | 1 |
| 2020 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 809 414 lei
-6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FP FUTURE SOLUTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 223 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AERA SOFTWARE TECHNOLOGY SRL – locul 219, 33,08 mil. lei, Bucureşti
- UNICORNDEV INVESTMENTS S.R.L. – locul 219, 5,54 mil. lei, Bucureşti
- XFACTORAPP SRL – locul 219, 1,85 mil. lei, Bucureşti
- SIMPLE KUBE S.R.L. – locul 219, 1,23 mil. lei, Ilfov
- INFOMED LOGISTICS S.R.L. – locul 219, 680.412 lei, Constanţa
- EUROPA DNS SRL – locul 219, 386.292 lei, Mureş
- UMT CG SOFTWARE SRL – locul 220, 32,71 mil. lei, Bucureşti
- CPLANE NETWORKS S.R.L. – locul 220, 5,51 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FP FUTURE SOLUTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FP FUTURE SOLUTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FP FUTURE SOLUTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 243.587 |
| Active circulante | 2.623.988 |
| Stocuri | 8.089 |
| Creante | 1.584.972 |
| Disponibilitati | 1.030.927 |
| Cheltuieli in avans | 492 |
| Datorii | 1.198.218 |
| Venituri in avans | 23.333 |
| Provizioane | 11.501 |
| Capitaluri proprii | 1.635.015 |
| Capital social | 100 |
| Cifra de afaceri | 1.919.728 |
| Venituri totale | 1.927.739 |
| Cheltuieli totale | 240.795 |
| Profit brut | 1.686.944 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.634.895 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 332.330 |
| Active circulante | 1.667.258 |
| Stocuri | 5.269 |
| Creante | 1.115.184 |
| Disponibilitati | 546.805 |
| Cheltuieli in avans | 361 |
| Datorii | 333.511 |
| Venituri in avans | 31.333 |
| Provizioane | 7.517 |
| Capitaluri proprii | 1.627.588 |
| Capital social | 100 |
| Cifra de afaceri | 1.895.795 |
| Venituri totale | 1.975.488 |
| Cheltuieli totale | 331.234 |
| Profit brut | 1.644.254 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.627.468 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 86.069 |
| Active circulante | 1.791.294 |
| Creante | 1.310.511 |
| Disponibilitati | 480.783 |
| Cheltuieli in avans | 273 |
| Datorii | 425.973 |
| Capitaluri proprii | 1.451.663 |
| Capital social | 100 |
| Cifra de afaceri | 1.663.541 |
| Venituri totale | 1.663.542 |
| Cheltuieli totale | 195.696 |
| Profit brut | 1.467.846 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.451.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 54.834 |
| Active circulante | 209.638 |
| Creante | 129.558 |
| Disponibilitati | 80.080 |
| Cheltuieli in avans | 264 |
| Datorii | 25.795 |
| Capitaluri proprii | 238.941 |
| Capital social | 100 |
| Cifra de afaceri | 287.000 |
| Venituri totale | 287.000 |
| Cheltuieli totale | 45.346 |
| Profit brut | 241.654 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 238.841 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |