FOTO DISTRIBUŢIE SRL – CUI 16425750
Pe scurt
FOTO DISTRIBUŢIE SRL are CUI 16425750, număr de înregistrare J2009003684400 și sediul în Bucureşti Sectorul 5, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 3514 – Întreținerea și repararea ambarcațiunilor sportive și de agrement. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 565.503 lei, o pierdere netă de 4.915.522 lei și un număr mediu de 12 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FOTO DISTRIBUŢIE SRL |
| CUI | 16425750 |
| Nr. Reg. Com. | J2009003684400 |
| EUID | ROONRC.J2009003684400 |
| CAEN | 3514 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-03-18 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BENDEI IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 565 503 | -4 915 522 | 31 561 196 | 16 683 844 | 2 695 940 | -12 179 613 | 12 |
| 2024 | 345 667 | -5 665 335 | 28 554 511 | 18 655 732 | 2 634 688 | -7 264 091 | 9 |
| 2023 | 270 371 | -5 275 515 | 25 021 186 | 20 869 840 | 2 552 214 | -1 598 756 | 10 |
| 2022 | 371 470 | -4 512 764 | 21 927 708 | 23 145 519 | 2 458 540 | 3 676 759 | 14 |
| 2021 | 436 921 | -3 658 628 | 19 621 579 | 25 409 868 | 2 401 234 | 8 189 523 | 14 |
| 2020 | 335 429 | -3 881 045 | 18 166 956 | 27 664 271 | 2 350 837 | 11 848 152 | 12 |
| 2019 | 427 989 | -2 433 580 | 16 565 793 | 29 974 082 | 2 320 908 | 15 729 197 | 11 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises565 503 lei
64%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FOTO DISTRIBUŢIE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3514 Rev. 2 (echivalent: 3514 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comercializarea energiei electrice |
| Descriere Activitate | Comercializarea energiei electrice |
| Cod CAEN principal | 35 Comercializarea energiei electrice |
| Descriere activitate (principal) | Producția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Vâlcea , domeniul 3514: Întreținerea și repararea ambarcațiunilor sportive și de agrement
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (35), poziții apropiate de locul 17 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EFT POWER S.R.L. – locul 13, 501,01 mil. lei, Bucureşti
- LAND POWER S.R.L. – locul 13, 96,63 mil. lei, Constanţa
- MEVCER SRL – locul 13, 84,26 mil. lei, Vaslui
- CET GRIVITA S.A. – locul 13, 43,61 mil. lei, Bucureşti
- CORDUN GAZ SA – locul 13, 24,17 mil. lei, Neamţ
- SERINUS ENERGY ROMANIA TRADING S.R.L. – locul 13, 6,01 mil. lei, Bucureşti
- ENERGO REŢELE SRL – locul 13, 2,17 mil. lei, Sibiu
- NEXT ENERGY PARTNERS SRL – locul 14, 436,44 mil. lei, Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FOTO DISTRIBUŢIE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FOTO DISTRIBUŢIE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FOTO DISTRIBUŢIE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.655.732 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.634.688 |
| Creante | 2.599.124 |
| Casa si conturi la banci | 35.564 |
| DATORII | 28.554.511 |
| CAPITALURI - TOTAL | -7.264.091 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 345.667 |
| VENITURI TOTALE | 353.766 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.019.101 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.665.335 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.665.335 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.869.840 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.552.214 |
| Creante | 2.532.134 |
| Casa si conturi la banci | 20.080 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 376 |
| DATORII | 25.021.186 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.598.756 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 270.371 |
| VENITURI TOTALE | 270.371 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.545.886 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.275.515 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.275.515 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.145.519 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.458.540 |
| Creante | 2.451.710 |
| Casa si conturi la banci | 6.830 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 408 |
| DATORII | 21.927.708 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.676.759 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 371.470 |
| VENITURI TOTALE | 371.470 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.884.234 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.512.764 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.512.764 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 25.409.868 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.401.234 |
| Creante | 2.384.532 |
| Casa si conturi la banci | 16.702 |
| DATORII | 19.621.579 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.189.523 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 436.921 |
| VENITURI TOTALE | 436.921 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.095.549 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.658.628 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.658.628 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.664.271 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.350.837 |
| Stocuri | 577 |
| Creante | 2.327.891 |
| Casa si conturi la banci | 22.369 |
| DATORII | 18.166.956 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.848.152 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 335.429 |
| VENITURI TOTALE | 335.429 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.216.474 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.881.045 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.881.045 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.974.082 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.320.908 |
| Creante | 2.307.711 |
| Casa si conturi la banci | 13.197 |
| DATORII | 16.565.793 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.729.197 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 427.989 |
| VENITURI TOTALE | 427.989 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.861.569 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.433.580 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.433.580 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.927.062 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.401.109 |
| Creante | 2.361.071 |
| Casa si conturi la banci | 40.038 |
| DATORII | 15.086.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | -758.319 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 566.063 |
| VENITURI TOTALE | 571.600 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.038.469 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.466.869 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.468.290 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.629.052 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.726.751 |
| Creante | 2.711.049 |
| Casa si conturi la banci | 15.702 |
| DATORII | 13.645.833 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.709.970 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.784.152 |
| VENITURI TOTALE | 2.791.090 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.017.215 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.226.125 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.226.125 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.530.811 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.426.345 |
| Creante | 5.380.903 |
| Casa si conturi la banci | 45.442 |
| DATORII | 16.021.060 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.936.096 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.259.219 |
| VENITURI TOTALE | 4.265.286 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.380.202 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 114.916 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 114.916 |
| Numar mediu de salariati | 25 |