FORESTBROD SRL
| Denumire | FORESTBROD SRL |
| CUI | 15303088 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000235335 |
| EUID | ROONRC.J33/235/2003 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-03-19 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MELEN DAVID | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 054 185 | 82 048 | 5 072 940 | 7 723 851 | 14 403 419 | 17 054 330 | 84 |
| 2024 | 42 774 580 | 21 765 | 8 275 494 | 12 224 184 | 14 154 139 | 18 102 829 | 97 |
| 2023 | 39 718 431 | 2 668 923 | 4 756 199 | 8 274 735 | 18 316 790 | 21 835 326 | 98 |
| 2022 | 38 628 446 | 1 644 354 | 5 470 143 | — | — | — | 103 |
| 2021 | 48 808 180 | 2 419 596 | 2 331 312 | 11 291 319 | 9 630 581 | 18 590 588 | 109 |
| 2020 | 26 524 237 | 2 699 193 | 742 373 | 10 085 058 | 7 664 230 | 17 008 491 | 102 |
| 2019 | 33 753 478 | 1 298 588 | 1 221 736 | 9 255 905 | 6 627 669 | 14 661 838 | 129 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises38 054 185 lei
-11%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FORESTBROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Suceava , domeniul 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FORESTBROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FORESTBROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FORESTBROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.224.184 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.154.139 |
| Stocuri | 10.558.582 |
| Creante | 3.026.349 |
| Casa si conturi la banci | 569.208 |
| DATORII | 8.275.494 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.102.829 |
| Capital subscris varsat | 700.010 |
| Cifra de afaceri neta | 42.774.580 |
| VENITURI TOTALE | 48.511.220 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.463.818 |
| Profitul brut | 47.402 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 21.765 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 97 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.274.735 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.316.790 |
| Stocuri | 16.067.632 |
| Creante | 1.957.461 |
| Casa si conturi la banci | 291.697 |
| DATORII | 4.756.199 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.835.326 |
| Capital subscris varsat | 700.010 |
| Cifra de afaceri neta | 39.718.431 |
| VENITURI TOTALE | 51.893.956 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.122.146 |
| Profitul brut | 2.771.810 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.668.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.363.326 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.823.221 |
| Stocuri | 12.178.946 |
| Creante | 5.457.529 |
| Casa si conturi la banci | 186.746 |
| DATORII | 5.470.143 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.716.404 |
| Capital subscris varsat | 700.010 |
| Cifra de afaceri neta | 38.628.446 |
| VENITURI TOTALE | 60.578.023 |
| CHELTUIELI TOTALE | 58.696.012 |
| Profitul brut | 1.882.011 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.644.354 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 103 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.291.319 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.630.581 |
| Stocuri | 5.396.469 |
| Creante | 2.428.049 |
| Casa si conturi la banci | 1.806.063 |
| DATORII | 2.331.312 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.590.588 |
| Capital subscris varsat | 700.010 |
| Cifra de afaceri neta | 48.808.180 |
| VENITURI TOTALE | 53.875.246 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.132.691 |
| Profitul brut | 2.742.555 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.419.596 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.085.058 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.664.230 |
| Stocuri | 4.261.552 |
| Creante | 211.123 |
| Casa si conturi la banci | 3.191.555 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.576 |
| DATORII | 742.373 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.008.491 |
| Capital subscris varsat | 700.010 |
| Cifra de afaceri neta | 26.524.237 |
| VENITURI TOTALE | 31.635.176 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.829.194 |
| Profitul brut | 2.805.982 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.699.193 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 102 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.255.905 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.627.669 |
| Stocuri | 2.340.270 |
| Creante | -199.541 |
| Casa si conturi la banci | 4.486.940 |
| DATORII | 1.221.736 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.661.838 |
| Capital subscris varsat | 700.010 |
| Cifra de afaceri neta | 33.753.478 |
| VENITURI TOTALE | 36.876.055 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.435.948 |
| Profitul brut | 1.440.107 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.298.588 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 129 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.434.994 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.151.674 |
| Stocuri | 1.151.893 |
| Creante | 1.943.709 |
| Casa si conturi la banci | 3.056.072 |
| DATORII | 2.223.417 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.363.251 |
| Capital subscris varsat | 700.010 |
| Cifra de afaceri neta | 42.215.290 |
| VENITURI TOTALE | 45.171.242 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.168.461 |
| Profitul brut | 4.002.781 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.842.527 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 131 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.657.724 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.110.757 |
| Stocuri | 580.312 |
| Creante | 2.411.134 |
| Casa si conturi la banci | 3.119.311 |
| DATORII | 3.247.758 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.520.723 |
| Capital subscris varsat | 700.010 |
| Cifra de afaceri neta | 36.496.766 |
| VENITURI TOTALE | 36.296.475 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.448.663 |
| Profitul brut | 1.847.812 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.614.639 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 134 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.826.785 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.528.873 |
| Stocuri | 2.648.209 |
| Creante | 889.675 |
| Casa si conturi la banci | 1.990.989 |
| DATORII | 4.449.573 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.906.085 |
| Capital subscris varsat | 700.010 |
| Cifra de afaceri neta | 25.943.397 |
| VENITURI TOTALE | 29.591.565 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.334.754 |
| Profitul brut | 256.811 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 217.962 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 130 |