FLUR RCD S.R.L.
| Denumire | FLUR RCD S.R.L. |
| CUI | 38835955 |
| Nr. Reg. Com. | J2018000191242 |
| EUID | ROONRC.J2018000191242 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-02-09 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RĂU DANIEL-LUCIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 579 878 | 224 201 | 882 475 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 870 671 | 508 324 | 323 684 | — | — | — | 2 |
| 2023 | 713 445 | 421 871 | 616 406 | — | — | — | 2 |
| 2022 | 581 324 | 327 867 | 746 624 | — | — | — | 2 |
| 2021 | 582 144 | 391 637 | 48 271 | — | — | — | 1 |
| 2020 | 340 461 | 188 359 | 15 064 | — | — | — | 1 |
| 2019 | 207 386 | 67 253 | 19 886 | — | — | — | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises579 878 lei
-33%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FLUR RCD S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FLUR RCD S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FLUR RCD S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FLUR RCD S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2019-05-30 |
| Data reactivare | 2019-06-21 |
| Data publicare | 2019-05-30 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 870.412 |
| Active circulante | 475.780 |
| Stocuri | 500 |
| Creante | 176.774 |
| Disponibilitati | 298.506 |
| Cheltuieli in avans | 1.833 |
| Datorii | 323.684 |
| Capitaluri proprii | 1.024.341 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 870.671 |
| Venituri totale | 871.364 |
| Cheltuieli totale | 340.837 |
| Profit brut | 530.527 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 508.324 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 940.207 |
| Active circulante | 192.216 |
| Stocuri | 500 |
| Creante | 56.633 |
| Disponibilitati | 135.083 |
| Datorii | 616.406 |
| Capitaluri proprii | 516.017 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 713.445 |
| Venituri totale | 714.502 |
| Cheltuieli totale | 287.021 |
| Profit brut | 427.481 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 421.871 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 667.834 |
| Active circulante | 406.897 |
| Creante | 285.579 |
| Disponibilitati | 121.318 |
| Datorii | 746.624 |
| Capitaluri proprii | 328.107 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 581.324 |
| Venituri totale | 581.324 |
| Cheltuieli totale | 248.928 |
| Profit brut | 332.396 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 327.867 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 105.324 |
| Active circulante | 631.964 |
| Stocuri | 97.088 |
| Disponibilitati | 534.876 |
| Datorii | 48.271 |
| Capitaluri proprii | 689.017 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 582.144 |
| Venituri totale | 582.160 |
| Cheltuieli totale | 186.184 |
| Profit brut | 395.976 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 391.637 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 91.863 |
| Active circulante | 220.581 |
| Creante | 26.200 |
| Disponibilitati | 194.381 |
| Datorii | 15.064 |
| Capitaluri proprii | 297.380 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 340.461 |
| Venituri totale | 342.459 |
| Cheltuieli totale | 151.210 |
| Profit brut | 191.249 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 188.359 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 60.825 |
| Active circulante | 68.082 |
| Creante | 36.991 |
| Disponibilitati | 31.091 |
| Datorii | 19.886 |
| Capitaluri proprii | 109.021 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 207.386 |
| Venituri totale | 207.386 |
| Cheltuieli totale | 138.058 |
| Profit brut | 69.328 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 67.253 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.761 |
| Active circulante | 58.475 |
| Creante | 6.296 |
| Disponibilitati | 52.179 |
| Datorii | 18.468 |
| Capitaluri proprii | 41.768 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 62.841 |
| Venituri totale | 62.841 |
| Cheltuieli totale | 20.645 |
| Profit brut | 42.196 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.568 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |