FLORE PLENO SRL – CUI 32587001
Pe scurt
FLORE PLENO SRL are CUI 32587001, număr de înregistrare J35/3094/2013 și sediul în Municipiul Timişoara, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 7410 – Activități de design specializat. Pentru anul 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.580 lei, o pierdere netă de 8.490 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: întrerupere temporară de activitate
- Stare fiscală ANAF: inactivă (verificat 11.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2024
| Denumire | FLORE PLENO SRL |
| CUI | 32587001 |
| Nr. Reg. Com. | J35/3094/2013 |
| EUID | ROONRC.J35/3094/2013 |
| CAEN | 7410 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu (ANAF, verificat 11.10.2026) |
| Stare (ONRC) | întrerupere temporară de activitate |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-12-16 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BERECICI DANIEL NICOLA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 7 580 | -8 490 | 18 770 | 548 | 18 555 | 333 | 1 |
| 2023 | 98 230 | 13 354 | 32 276 | 2 341 | 38 758 | 8 823 | 1 |
| 2022 | 81 744 | 982 | 18 815 | 6 674 | 7 285 | -4 531 | 1 |
| 2021 | 43 160 | -25 575 | 16 364 | 7 758 | 3 093 | -5 513 | 1 |
| 2020 | 31 630 | -44 147 | 23 264 | 13 577 | 29 749 | 20 062 | 1 |
| 2019 | 161 975 | 37 804 | 8 805 | 19 396 | 59 923 | 71 050 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 580 lei
-92%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FLORE PLENO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7410 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de design specializat |
| Descriere Activitate | Activități de design specializat |
| Cod CAEN principal | 74 Activități de design specializat |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1296 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2024.- EUROACTIV CONSULT SRL – locul 1292, 103.628 lei, Maramureş
- SSM-EXPERT SERVICES PROVIDER SRL – locul 1292, 79.850 lei, Giurgiu
- PORTRET STUDIO FOTO S.R.L. – locul 1292, 48.150 lei, Constanţa
- VISUAL INTERIOR S.R.L. – locul 1292, 8.874 lei, Timiş
- PUBLIC CIVIL PROTECT SRL – locul 1293, 103.600 lei, Prahova
- ERIBON 2024 S.R.L. – locul 1293, 79.600 lei, Gorj
- PITUS ANDREEA'S EVENTS S.R.L. – locul 1293, 48.142 lei, Ilfov
- ZAKKA CREATIVE STUDIO S.R.L. – locul 1293, 8.800 lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FLORE PLENO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FLORE PLENO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FLORE PLENO SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2025-03-06 |
| Data publicare | 2025-03-06 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 548 |
| Active circulante | 18.555 |
| Creante | 2.832 |
| Disponibilitati | 15.723 |
| Datorii | 18.770 |
| Capitaluri proprii | 333 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.580 |
| Venituri totale | 7.580 |
| Cheltuieli totale | 16.070 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.490 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.490 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.341 |
| Active circulante | 38.758 |
| Creante | 3.784 |
| Disponibilitati | 34.974 |
| Datorii | 32.276 |
| Capitaluri proprii | 8.823 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 98.230 |
| Venituri totale | 125.335 |
| Cheltuieli totale | 110.752 |
| Profit brut | 14.583 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.354 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.674 |
| Active circulante | 7.285 |
| Creante | 2.200 |
| Disponibilitati | 5.085 |
| Cheltuieli in avans | 325 |
| Datorii | 18.815 |
| Capitaluri proprii | -4.531 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 81.744 |
| Venituri totale | 105.423 |
| Cheltuieli totale | 103.074 |
| Profit brut | 2.349 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 982 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.758 |
| Active circulante | 3.093 |
| Creante | 2.200 |
| Disponibilitati | 893 |
| Datorii | 16.364 |
| Capitaluri proprii | -5.513 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 43.160 |
| Venituri totale | 44.598 |
| Cheltuieli totale | 69.816 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 25.218 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 25.575 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 13.577 |
| Active circulante | 29.749 |
| Creante | 2.200 |
| Disponibilitati | 27.549 |
| Datorii | 23.264 |
| Capitaluri proprii | 20.062 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 31.630 |
| Venituri totale | 33.645 |
| Cheltuieli totale | 76.868 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 43.223 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 44.147 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 19.396 |
| Active circulante | 59.923 |
| Creante | 2.200 |
| Disponibilitati | 57.723 |
| Cheltuieli in avans | 536 |
| Datorii | 8.805 |
| Capitaluri proprii | 71.050 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 161.975 |
| Venituri totale | 162.000 |
| Cheltuieli totale | 120.308 |
| Profit brut | 41.692 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.804 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 52.808 |
| Disponibilitati | 52.808 |
| Datorii | 9.036 |
| Capitaluri proprii | 43.772 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 119.295 |
| Venituri totale | 119.362 |
| Cheltuieli totale | 88.332 |
| Profit brut | 31.030 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.141 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 36.070 |
| Disponibilitati | 36.070 |
| Datorii | 12.768 |
| Capitaluri proprii | 23.302 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 96.470 |
| Venituri totale | 96.509 |
| Cheltuieli totale | 80.386 |
| Profit brut | 16.123 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.227 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 15.203 |
| Disponibilitati | 15.203 |
| Datorii | 5.128 |
| Capitaluri proprii | 10.075 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 79.107 |
| Venituri totale | 79.126 |
| Cheltuieli totale | 66.918 |
| Profit brut | 12.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.835 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |