FLORALISA MLY INTERNATIONAL SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 662 731 | 39 934 | 483 454 | — | — | — | 2 |
| 2024 | 1 248 509 | 783 633 | 240 331 | — | — | — | 3 |
| 2023 | 234 996 | -4 464 | 50 720 | — | — | — | 1 |
| 2022 | 22 472 | 10 051 | 8 350 | — | — | — | 1 |
| 2021 | 0 | -1 392 | 5 051 | — | — | — | 0 |
| 2020 | 0 | -2 616 | 112 689 | — | — | — | 0 |
| 2019 | 119 359 | 23 988 | 112 548 | — | — | — | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises662 731 lei
-47%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FLORALISA MLY INTERNATIONAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4776 Rev. 2 (echivalent: 4776 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4776: Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FLORALISA MLY INTERNATIONAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FLORALISA MLY INTERNATIONAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FLORALISA MLY INTERNATIONAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 1.096.277 |
| Stocuri | 468.296 |
| Creante | 492.529 |
| Disponibilitati | 135.452 |
| Datorii | 240.331 |
| Capitaluri proprii | 855.946 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 1.248.509 |
| Venituri totale | 1.416.393 |
| Cheltuieli totale | 594.408 |
| Profit brut | 821.985 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 783.633 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 123.033 |
| Stocuri | 7.432 |
| Creante | 52.935 |
| Disponibilitati | 62.666 |
| Datorii | 50.720 |
| Capitaluri proprii | 72.313 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 234.996 |
| Venituri totale | 234.996 |
| Cheltuieli totale | 232.680 |
| Profit brut | 2.316 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.464 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 85.127 |
| Stocuri | 26.085 |
| Creante | 16.107 |
| Disponibilitati | 42.935 |
| Datorii | 8.350 |
| Capitaluri proprii | 76.777 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 22.472 |
| Venituri totale | 27.406 |
| Cheltuieli totale | 17.134 |
| Profit brut | 10.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.051 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 71.577 |
| Stocuri | 26.085 |
| Creante | 16.563 |
| Disponibilitati | 28.929 |
| Datorii | 5.051 |
| Capitaluri proprii | 66.526 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.392 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.392 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.392 |
| Active circulante | 136.553 |
| Stocuri | 26.085 |
| Creante | 77.599 |
| Disponibilitati | 32.869 |
| Cheltuieli in avans | 3.293 |
| Datorii | 112.689 |
| Capitaluri proprii | 27.157 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.616 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.616 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.616 |
| Active circulante | 139.028 |
| Stocuri | 26.085 |
| Creante | 77.599 |
| Disponibilitati | 35.344 |
| Cheltuieli in avans | 3.293 |
| Datorii | 112.548 |
| Capitaluri proprii | 29.773 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 119.359 |
| Venituri totale | 119.359 |
| Cheltuieli totale | 94.662 |
| Profit brut | 24.697 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.988 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 62.906 |
| Stocuri | 6.007 |
| Creante | 16.442 |
| Disponibilitati | 40.457 |
| Cheltuieli in avans | 3.293 |
| Datorii | 60.414 |
| Capitaluri proprii | 5.785 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 206.525 |
| Venituri totale | 206.525 |
| Cheltuieli totale | 199.583 |
| Profit brut | 6.942 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.879 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 9.886 |
| Stocuri | 361 |
| Creante | 5.968 |
| Disponibilitati | 3.557 |
| Cheltuieli in avans | 3.293 |
| Datorii | 12.273 |
| Capitaluri proprii | 906 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 130.659 |
| Venituri totale | 130.656 |
| Cheltuieli totale | 128.597 |
| Profit brut | 2.059 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 706 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 200 |
| Disponibilitati | 200 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |