FLAVI SPEED S.R.L. – CUI 41380322
Pe scurt
FLAVI SPEED S.R.L. are CUI 41380322, număr de înregistrare J35/2852/2019 și sediul în Municipiul Timişoara, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 101.914 lei, un profit net de 8.363 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FLAVI SPEED S.R.L. |
| CUI | 41380322 |
| Nr. Reg. Com. | J35/2852/2019 |
| EUID | ROONRC.J2019002852351 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-07-10 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TUDORAN FLAVIUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 101 914 | 8 363 | 1 246 | 0 | 8 671 | 7 425 | 1 |
| 2024 | 19 464 | 4 932 | 6 451 | 0 | 5 512 | -939 | 1 |
| 2023 | 11 508 | -1 142 | 9 633 | 0 | 3 763 | -5 870 | 0 |
| 2022 | 14 830 | -2 599 | 10 890 | 0 | 6 162 | -4 728 | 0 |
| 2021 | 21 438 | 5 765 | 6 762 | 0 | 4 633 | -2 129 | 0 |
| 2020 | 25 164 | -3 184 | 14 750 | 0 | 6 856 | -7 894 | 0 |
| 2019 | 9 619 | -4 910 | 14 699 | 211 | 9 778 | -4 710 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises101 914 lei
424%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FLAVI SPEED S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1524 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MID SPEDITION BORA SRL – locul 1520, 8,69 mil. lei, Arad
- TIHEROS SPEED S.R.L. – locul 1520, 157.581 lei, Botoşani
- IMPROVIDIU93MN S.R.L. – locul 1520, 102.211 lei, Timiş
- ADISCRIN SRL – locul 1520, 32.634 lei, Cluj
- VEL CARGO SRL – locul 1521, 8,69 mil. lei, Bucureşti
- MISIDO CAR SOLUTION SRL – locul 1521, 157.570 lei, Tulcea
- CHL TRANS S.R.L. – locul 1521, 102.196 lei, Braşov
- CARMEN CAR SPEED S.R.L. – locul 1521, 32.429 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FLAVI SPEED S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FLAVI SPEED S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FLAVI SPEED S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 5.512 |
| Creante | 283 |
| Disponibilitati | 5.229 |
| Datorii | 6.451 |
| Capitaluri proprii | -939 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 19.464 |
| Venituri totale | 19.474 |
| Cheltuieli totale | 13.593 |
| Profit brut | 5.881 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.932 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 3.763 |
| Stocuri | 2.196 |
| Creante | 467 |
| Disponibilitati | 1.100 |
| Datorii | 9.633 |
| Capitaluri proprii | -5.870 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 11.508 |
| Venituri totale | 11.508 |
| Cheltuieli totale | 12.650 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.142 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.142 |
| Active circulante | 6.856 |
| Stocuri | 2.085 |
| Creante | 290 |
| Disponibilitati | 4.481 |
| Datorii | 14.750 |
| Capitaluri proprii | -7.894 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 25.164 |
| Venituri totale | 25.084 |
| Cheltuieli totale | 28.268 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.184 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.184 |
| Active imobilizate | 211 |
| Active circulante | 9.778 |
| Stocuri | 4.140 |
| Disponibilitati | 5.638 |
| Datorii | 14.699 |
| Capitaluri proprii | -4.710 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 9.619 |
| Venituri totale | 9.619 |
| Cheltuieli totale | 14.529 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.910 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.910 |
| Nr. salariati | 0 |