FLARO PROD S.R.L.
| Denumire | FLARO PROD S.R.L. |
| CUI | 17956636 |
| Nr. Reg. Com. | J2005001312323 |
| EUID | ROONRC.J2005001312323 |
| CAEN | 2226 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-09-14 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 59 343 153 | -2 227 598 | 33 969 296 | — | — | — | 253 |
| 2024 | 60 532 761 | 818 761 | 31 573 369 | 29 116 050 | 18 918 806 | 16 344 655 | 290 |
| 2023 | 61 018 891 | -834 596 | 39 344 519 | 32 745 314 | 22 495 811 | 15 844 525 | 325 |
| 2022 | 57 825 938 | -89 394 | 24 624 653 | 22 399 090 | 19 040 707 | 16 679 121 | 318 |
| 2021 | 63 712 066 | 2 350 428 | 18 081 136 | 14 910 264 | 20 272 404 | 16 768 515 | 327 |
| 2020 | 59 258 208 | 2 522 600 | 21 021 026 | 14 579 215 | 21 155 649 | 14 418 087 | 301 |
| 2019 | 55 108 528 | 733 539 | 23 028 842 | 16 691 738 | 18 427 399 | 11 895 487 | 329 |
| 2018 | 50 025 094 | 730 983 | 22 194 221 | 17 833 519 | 15 743 646 | 11 175 220 | 349 |
| 2017 | 49 651 942 | 1 428 974 | 19 618 774 | 11 691 649 | 18 587 314 | 10 444 237 | 402 |
| 2016 | 49 238 890 | 1 156 756 | 20 059 299 | 13 139 745 | 18 518 792 | 11 444 391 | 404 |
Statistics
Commercial networks and enterprises59 343 153 lei
-2%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FLARO PROD S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2226 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor produse din material plastic |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor produse din material plastic |
| Cod CAEN principal | 22 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mari , Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FLARO PROD S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FLARO PROD S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FLARO PROD S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.116.050 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.918.806 |
| Stocuri | 9.112.749 |
| Creante | 9.798.287 |
| Casa si conturi la banci | 7.770 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 220.038 |
| DATORII | 31.573.369 |
| PROVIZIOANE | 336.870 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.344.655 |
| Capital subscris varsat | 149.900 |
| Cifra de afaceri neta | 60.532.761 |
| VENITURI TOTALE | 68.519.285 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.404.067 |
| Profitul brut | 1.115.218 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 818.761 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 290 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.745.314 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.495.811 |
| Stocuri | 10.594.746 |
| Creante | 10.640.406 |
| Casa si conturi la banci | 1.260.659 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 258.281 |
| DATORII | 39.344.519 |
| PROVIZIOANE | 310.362 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.844.525 |
| Capital subscris varsat | 149.900 |
| Cifra de afaceri neta | 61.018.891 |
| VENITURI TOTALE | 62.602.769 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.410.157 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 807.388 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 834.596 |
| Numar mediu de salariati | 325 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.399.090 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.040.707 |
| Stocuri | 8.822.818 |
| Creante | 8.803.273 |
| Casa si conturi la banci | 1.414.616 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 185.817 |
| DATORII | 24.624.653 |
| PROVIZIOANE | 321.840 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.679.121 |
| Capital subscris varsat | 149.900 |
| Cifra de afaceri neta | 57.825.938 |
| VENITURI TOTALE | 59.003.076 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.070.746 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 67.670 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 89.394 |
| Numar mediu de salariati | 318 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.910.264 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.272.404 |
| Stocuri | 12.075.687 |
| Creante | 8.181.914 |
| Casa si conturi la banci | 14.803 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 159.169 |
| DATORII | 18.081.136 |
| PROVIZIOANE | 492.186 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.768.515 |
| Capital subscris varsat | 149.900 |
| Cifra de afaceri neta | 63.712.066 |
| VENITURI TOTALE | 64.988.739 |
| CHELTUIELI TOTALE | 62.414.792 |
| Profitul brut | 2.573.947 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.350.428 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 327 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.579.215 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.155.649 |
| Stocuri | 8.401.339 |
| Creante | 12.203.280 |
| Casa si conturi la banci | 551.030 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 118.564 |
| DATORII | 21.021.026 |
| PROVIZIOANE | 414.315 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.418.087 |
| Capital subscris varsat | 149.900 |
| Cifra de afaceri neta | 59.258.208 |
| VENITURI TOTALE | 59.754.281 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.717.987 |
| Profitul brut | 3.036.294 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.522.600 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 301 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.691.738 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.427.399 |
| Stocuri | 8.256.342 |
| Creante | 10.135.907 |
| Casa si conturi la banci | 35.150 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 101.489 |
| DATORII | 23.028.842 |
| PROVIZIOANE | 296.297 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.895.487 |
| Capital subscris varsat | 149.900 |
| Cifra de afaceri neta | 55.108.528 |
| VENITURI TOTALE | 56.069.143 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.045.694 |
| Profitul brut | 1.023.449 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 733.539 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 329 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.833.519 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.743.646 |
| Stocuri | 8.824.954 |
| Creante | 6.883.908 |
| Casa si conturi la banci | 34.784 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 171.515 |
| DATORII | 22.194.221 |
| PROVIZIOANE | 379.239 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.175.220 |
| Capital subscris varsat | 149.900 |
| Cifra de afaceri neta | 50.025.094 |
| VENITURI TOTALE | 50.469.652 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.677.125 |
| Profitul brut | 792.527 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 730.983 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 349 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.691.649 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.587.314 |
| Stocuri | 8.900.520 |
| Creante | 9.629.055 |
| Casa si conturi la banci | 57.739 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 146.846 |
| DATORII | 19.618.774 |
| PROVIZIOANE | 362.798 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.444.237 |
| Capital subscris varsat | 149.900 |
| Cifra de afaceri neta | 49.651.942 |
| VENITURI TOTALE | 52.975.373 |
| CHELTUIELI TOTALE | 51.257.503 |
| Profitul brut | 1.717.870 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.428.974 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 402 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.139.745 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.518.792 |
| Stocuri | 10.854.589 |
| Creante | 7.317.374 |
| Casa si conturi la banci | 346.829 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 124.954 |
| DATORII | 20.059.299 |
| PROVIZIOANE | 279.801 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.444.391 |
| Capital subscris varsat | 149.900 |
| Cifra de afaceri neta | 49.238.890 |
| VENITURI TOTALE | 50.774.955 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.542.328 |
| Profitul brut | 1.232.627 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.156.756 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 404 |