FIXED POINT SOLUTIONS S.R.L. – CUI 47162637
Pe scurt
FIXED POINT SOLUTIONS S.R.L. are CUI 47162637, număr de înregistrare J35/5279/2022 și sediul în Municipiul Timişoara, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 6202 – Activități de consultanță în tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 944.124 lei, un profit net de 748.014 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FIXED POINT SOLUTIONS S.R.L. |
| CUI | 47162637 |
| Nr. Reg. Com. | J35/5279/2022 |
| EUID | ROONRC.J35/5279/2022 |
| CAEN | 6202 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-11-10 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ERZSE GABRIEL-EDUARD | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 944 124 | 748 014 | 28 154 | 30 639 | 745 004 | 748 269 | 1 |
| 2024 | 816 931 | 525 242 | 38 019 | 12 953 | 549 744 | 525 387 | 1 |
| 2023 | 596 318 | 496 442 | 24 005 | 4 154 | 516 438 | 496 587 | 1 |
| 2022 | 47 216 | 43 218 | 4 684 | 341 | 47 661 | 43 318 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises944 124 lei
16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FIXED POINT SOLUTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6202 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 6202: Activități de consultanță în tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 124 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- COMPUTACENTER SERVICES S.R.L. – locul 120, 65,23 mil. lei, Cluj
- SOFT NET CONSULTING S.R.L. – locul 120, 13,56 mil. lei, Arad
- NOW IT WORKS SRL – locul 120, 3,71 mil. lei, Bucureşti
- MINIC STUDIO SRL – locul 120, 3,42 mil. lei, Harghita
- DEPT-IT S.R.L. – locul 120, 958.964 lei, Prahova
- INFO DATA CREATIV S.R.L. – locul 120, 671.021 lei, Cluj
- CRONTAB SYSTEMS S.R.L. – locul 120, 248.206 lei, Bucureşti
- WEBBEDS SERVICES S.R.L. – locul 121, 64,92 mil. lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FIXED POINT SOLUTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FIXED POINT SOLUTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FIXED POINT SOLUTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 12.953 |
| Active circulante | 549.744 |
| Creante | 370.963 |
| Disponibilitati | 178.781 |
| Cheltuieli in avans | 709 |
| Datorii | 38.019 |
| Capitaluri proprii | 525.387 |
| Capital social | 100 |
| Cifra de afaceri | 816.931 |
| Venituri totale | 817.043 |
| Cheltuieli totale | 267.781 |
| Profit brut | 549.262 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 525.242 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.154 |
| Active circulante | 516.438 |
| Creante | 380.186 |
| Disponibilitati | 136.252 |
| Datorii | 24.005 |
| Capitaluri proprii | 496.587 |
| Capital social | 100 |
| Cifra de afaceri | 596.318 |
| Venituri totale | 596.969 |
| Cheltuieli totale | 94.979 |
| Profit brut | 501.990 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 496.442 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 341 |
| Active circulante | 47.661 |
| Creante | 23.130 |
| Disponibilitati | 24.531 |
| Datorii | 4.684 |
| Capitaluri proprii | 43.318 |
| Capital social | 100 |
| Cifra de afaceri | 47.216 |
| Venituri totale | 47.216 |
| Cheltuieli totale | 3.535 |
| Profit brut | 43.681 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 43.218 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |