FITOCOM S.R.L.
| Denumire | FITOCOM S.R.L. |
| CUI | 9792389 |
| Nr. Reg. Com. | J21/227/1997 |
| EUID | ROONRC.J21/227/1997 |
| CAEN | 4675 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-09-12 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GRIGORE ION | - | România |
| GRIGORE ALEXANDRU VALERIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 507 162 | 1 071 448 | 0 | 1 103 896 | 32 448 | 0 |
| 2024 | 972 702 | -182 241 | 1 861 753 | 48 306 | 1 331 603 | -474 714 | 5 |
| 2023 | 2 818 566 | -316 507 | 2 379 389 | 108 455 | 1 971 017 | -292 473 | 5 |
| 2022 | 7 128 682 | 87 124 | 2 278 999 | 357 501 | 1 939 882 | 24 034 | 5 |
| 2021 | 6 749 319 | -106 013 | 2 559 869 | 383 648 | 2 108 919 | -63 089 | 6 |
| 2020 | 3 682 707 | -130 419 | 2 828 811 | 167 609 | 2 697 219 | 42 924 | 7 |
| 2019 | 10 744 732 | 152 366 | 4 739 871 | 174 758 | 4 882 455 | 325 709 | 10 |
| 2018 | 12 593 130 | 295 499 | 4 167 186 | — | — | — | 11 |
| 2017 | 20 176 310 | 353 340 | 4 676 724 | — | — | — | 12 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FITOCOM S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4675 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FITOCOM S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FITOCOM S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FITOCOM S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 48.306 |
| Active circulante | 1.331.603 |
| Stocuri | 1.390 |
| Creante | 1.182.972 |
| Disponibilitati | 147.241 |
| Cheltuieli in avans | 7.130 |
| Datorii | 1.861.753 |
| Capitaluri proprii | -474.714 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 972.702 |
| Venituri totale | 1.076.578 |
| Cheltuieli totale | 1.258.819 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 182.241 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 182.241 |
| Nr. salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 108.455 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.971.017 |
| Stocuri | 26.133 |
| Creante | 1.724.812 |
| Casa si conturi la banci | 220.072 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.444 |
| DATORII | 2.379.389 |
| CAPITALURI - TOTAL | -292.473 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.818.566 |
| VENITURI TOTALE | 2.824.457 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.140.964 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 316.507 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 316.507 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 357.501 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.939.882 |
| Stocuri | 195.908 |
| Creante | 1.177.483 |
| Casa si conturi la banci | 566.491 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.650 |
| DATORII | 2.278.999 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.034 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.128.682 |
| VENITURI TOTALE | 7.139.598 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.048.575 |
| Profitul brut | 91.023 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 87.124 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 383.648 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.108.919 |
| Stocuri | 213.084 |
| Creante | 1.148.111 |
| Casa si conturi la banci | 747.724 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.213 |
| DATORII | 2.559.869 |
| CAPITALURI - TOTAL | -63.089 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.749.319 |
| VENITURI TOTALE | 6.810.735 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.891.687 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 80.952 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 106.013 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 167.609 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.697.219 |
| Stocuri | 199.994 |
| Creante | 1.870.260 |
| Casa si conturi la banci | 626.965 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.907 |
| DATORII | 2.828.811 |
| CAPITALURI - TOTAL | 42.924 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.682.707 |
| VENITURI TOTALE | 3.737.888 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.868.307 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 130.419 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 130.419 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 174.758 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.882.455 |
| Stocuri | 2.040.587 |
| Creante | 2.055.363 |
| Casa si conturi la banci | 786.505 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.367 |
| DATORII | 4.739.871 |
| CAPITALURI - TOTAL | 325.709 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.744.732 |
| VENITURI TOTALE | 10.756.501 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.560.861 |
| Profitul brut | 195.640 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 152.366 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 200.226 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.427.840 |
| Stocuri | 1.112.298 |
| Creante | 2.092.289 |
| Casa si conturi la banci | 1.223.253 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.962 |
| DATORII | 4.167.186 |
| CAPITALURI - TOTAL | 468.842 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.593.130 |
| VENITURI TOTALE | 12.721.860 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.357.101 |
| Profitul brut | 364.759 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 295.499 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 296.759 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.898.193 |
| Stocuri | 807.321 |
| Creante | 2.742.801 |
| Casa si conturi la banci | 1.348.071 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.455 |
| DATORII | 4.676.724 |
| CAPITALURI - TOTAL | 526.683 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.176.310 |
| VENITURI TOTALE | 20.216.028 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.787.351 |
| Profitul brut | 428.677 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 353.340 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 326.707 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.191.181 |
| Stocuri | 566.859 |
| Creante | 3.614.216 |
| Casa si conturi la banci | 2.010.106 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.726 |
| DATORII | 5.869.186 |
| CAPITALURI - TOTAL | 652.428 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.584.617 |
| VENITURI TOTALE | 23.718.931 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.129.653 |
| Profitul brut | 589.278 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 479.086 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |