FINK METALLBAU SRL
| Denumire | FINK METALLBAU SRL |
| CUI | 17379422 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000369302 |
| EUID | ROONRC.J2005000369302 |
| CAEN | 2512 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-03-18 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FENYES CHRISTOPHER | - | România |
| FENYES IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -15 984 | 148 845 | 153 051 | 15 362 | 19 568 | 1 |
| 2024 | 24 000 | 6 243 | 152 566 | 147 340 | 40 669 | 35 443 | 1 |
| 2023 | 4 800 | -11 264 | 141 941 | 154 757 | 16 383 | 29 199 | 1 |
| 2022 | 21 805 | 7 560 | 129 761 | 162 174 | 8 051 | 40 464 | 1 |
| 2021 | 0 | -18 929 | 143 775 | 161 009 | 15 195 | 32 429 | 1 |
| 2020 | 5 627 | -30 755 | 125 125 | 168 076 | 8 483 | 51 434 | 1 |
| 2019 | 5 697 | -56 029 | 104 910 | 171 445 | 15 654 | 82 189 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FINK METALLBAU SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2512 Rev. 2 (echivalent: 2512 Rev. 1, 2512 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de uși și ferestre din metal |
| Descriere Activitate | Fabricarea de uși și ferestre din metal |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea de uși și ferestre din metal |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Satu Mare , domeniul 2512: Reșaparea pneurilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FINK METALLBAU SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FINK METALLBAU SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FINK METALLBAU SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 147.340 |
| Active circulante | 40.669 |
| Stocuri | 5.175 |
| Creante | 33.994 |
| Disponibilitati | 1.500 |
| Datorii | 152.566 |
| Capitaluri proprii | 35.443 |
| Capital social | 260 |
| Cifra de afaceri | 24.000 |
| Venituri totale | 24.000 |
| Cheltuieli totale | 16.596 |
| Profit brut | 7.404 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.243 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 154.757 |
| Active circulante | 16.383 |
| Stocuri | 5.175 |
| Creante | 1.829 |
| Disponibilitati | 9.379 |
| Datorii | 141.941 |
| Capitaluri proprii | 29.199 |
| Capital social | 260 |
| Cifra de afaceri | 4.800 |
| Venituri totale | 4.800 |
| Cheltuieli totale | 16.064 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.264 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.264 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 162.174 |
| Active circulante | 8.051 |
| Stocuri | 5.202 |
| Creante | 1.141 |
| Disponibilitati | 1.708 |
| Datorii | 129.761 |
| Capitaluri proprii | 40.464 |
| Capital social | 260 |
| Cifra de afaceri | 21.805 |
| Venituri totale | 21.805 |
| Cheltuieli totale | 13.604 |
| Profit brut | 8.201 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.560 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 161.009 |
| Active circulante | 15.195 |
| Stocuri | 5.553 |
| Creante | 6.986 |
| Disponibilitati | 2.656 |
| Datorii | 143.775 |
| Capitaluri proprii | 32.429 |
| Capital social | 260 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 18.929 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.929 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 18.929 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 168.076 |
| Active circulante | 8.483 |
| Stocuri | 2.277 |
| Creante | 4.651 |
| Disponibilitati | 1.555 |
| Datorii | 125.125 |
| Capitaluri proprii | 51.434 |
| Capital social | 260 |
| Cifra de afaceri | 5.627 |
| Venituri totale | 5.631 |
| Cheltuieli totale | 36.231 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 30.600 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 30.755 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 171.445 |
| Active circulante | 15.654 |
| Stocuri | 378 |
| Creante | 10.972 |
| Disponibilitati | 4.304 |
| Datorii | 104.910 |
| Capitaluri proprii | 82.189 |
| Capital social | 260 |
| Cifra de afaceri | 5.697 |
| Venituri totale | 5.734 |
| Cheltuieli totale | 61.591 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 55.857 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 56.029 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 167.632 |
| Active circulante | 754 |
| Creante | 132 |
| Disponibilitati | 622 |
| Datorii | 30.227 |
| Capitaluri proprii | 138.159 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 71.869 |
| Venituri totale | 85.651 |
| Cheltuieli totale | 97.061 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.410 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 12.269 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 176.245 |
| Active circulante | 28.780 |
| Creante | 11.700 |
| Disponibilitati | 17.080 |
| Datorii | 123.600 |
| Capitaluri proprii | 81.425 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 246.134 |
| Venituri totale | 265.846 |
| Cheltuieli totale | 311.858 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 46.012 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 48.666 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 206.525 |
| Active circulante | 29.068 |
| Creante | 6.043 |
| Disponibilitati | 23.025 |
| Cheltuieli in avans | 48.901 |
| Datorii | 154.403 |
| Capitaluri proprii | 130.091 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 317.717 |
| Venituri totale | 326.201 |
| Cheltuieli totale | 273.768 |
| Profit brut | 52.433 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 49.183 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |