FINDAPI S.R.L. – CUI 41899991
Pe scurt
FINDAPI S.R.L. are CUI 41899991, număr de înregistrare J23/5088/2019 și sediul în Sat Domneşti, Comuna Domneşti, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 6202 – Activități de consultanță în tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 497.097 lei, un profit net de 359.262 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FINDAPI S.R.L. |
| CUI | 41899991 |
| Nr. Reg. Com. | J23/5088/2019 |
| EUID | ROONRC.J23/5088/2019 |
| CAEN | 6202 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-11-14 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PIPOIU IULIAN-NICUŞOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 497 097 | 359 262 | 56 928 | 5 124 | 408 915 | 359 502 | 1 |
| 2024 | 634 080 | 506 655 | 54 164 | 2 624 | 558 096 | 506 895 | 2 |
| 2023 | 632 717 | 523 838 | 180 221 | 67 | 702 534 | 524 078 | 2 |
| 2022 | 611 297 | 490 063 | 29 168 | 767 | 517 459 | 490 303 | 2 |
| 2021 | 610 565 | 478 328 | 11 848 | 1 694 | 488 530 | 478 568 | 2 |
| 2020 | 594 487 | 434 951 | 12 866 | 2 467 | 445 319 | 435 191 | 2 |
| 2019 | 71 157 | 47 445 | 25 240 | 112 | 72 773 | 47 645 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises497 097 lei
-22%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FINDAPI S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6202 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 6202: Activități de consultanță în tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 321 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EMPOSO ROMANIA S.R.L. – locul 317, 20,93 mil. lei, Bucureşti
- CYBERLIFEHACKS S.R.L. – locul 317, 3,07 mil. lei, Cluj
- GIGANTIC DEVELOPMENT SRL – locul 317, 1,34 mil. lei, Braşov
- UNIX CONSULTANTS S.R.L. – locul 317, 746.171 lei, Timiş
- VINITOR CONSULTING S.R.L. – locul 317, 501.626 lei, Cluj
- MAGE CHECK S.R.L. – locul 317, 255.322 lei, Bacău
- AGILE NETWORKS TECHNOLOGIES ROMANIA S.R.L. – locul 318, 20,91 mil. lei, Sibiu
- EXIMPROD SERVICII SUPORT SRL – locul 318, 3,05 mil. lei, Buzău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FINDAPI S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FINDAPI S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FINDAPI S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.624 |
| Active circulante | 558.096 |
| Creante | 474.958 |
| Disponibilitati | -3.817 |
| Cheltuieli in avans | 339 |
| Datorii | 54.164 |
| Capitaluri proprii | 506.895 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 634.080 |
| Venituri totale | 641.066 |
| Cheltuieli totale | 115.567 |
| Profit brut | 525.499 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 506.655 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 67 |
| Active circulante | 702.534 |
| Creante | 40.055 |
| Disponibilitati | 164.391 |
| Cheltuieli in avans | 1.698 |
| Datorii | 180.221 |
| Capitaluri proprii | 524.078 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 632.717 |
| Venituri totale | 634.000 |
| Cheltuieli totale | 103.956 |
| Profit brut | 530.044 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 523.838 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 767 |
| Active circulante | 517.459 |
| Creante | 379.319 |
| Disponibilitati | 138.140 |
| Cheltuieli in avans | 1.245 |
| Datorii | 29.168 |
| Capitaluri proprii | 490.303 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 611.297 |
| Venituri totale | 613.742 |
| Cheltuieli totale | 117.676 |
| Profit brut | 496.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 490.063 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.694 |
| Active circulante | 488.530 |
| Creante | 105.046 |
| Disponibilitati | 456 |
| Cheltuieli in avans | 192 |
| Datorii | 11.848 |
| Capitaluri proprii | 478.568 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 610.565 |
| Venituri totale | 610.902 |
| Cheltuieli totale | 126.588 |
| Profit brut | 484.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 478.328 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 2.467 |
| Active circulante | 445.319 |
| Stocuri | 742 |
| Creante | 50.583 |
| Disponibilitati | 355.494 |
| Cheltuieli in avans | 271 |
| Datorii | 12.866 |
| Capitaluri proprii | 435.191 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 594.487 |
| Venituri totale | 594.956 |
| Cheltuieli totale | 154.458 |
| Profit brut | 440.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 434.951 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 112 |
| Active circulante | 72.773 |
| Creante | 71.158 |
| Disponibilitati | 1.615 |
| Datorii | 25.240 |
| Capitaluri proprii | 47.645 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 71.157 |
| Venituri totale | 71.157 |
| Cheltuieli totale | 23.000 |
| Profit brut | 48.157 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.445 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |