FILLER SOFTGANCZ S.R.L. – CUI 8117244
Informativ
FILLER SOFTGANCZ S.R.L. are CUI 8117244, număr de înregistrare J35/80/1996 și sediul în Municipiul Lugoj, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 26.646 lei, o pierdere netă de 886 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: insolvenţă
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FILLER SOFTGANCZ S.R.L. |
| CUI | 8117244 |
| Nr. Reg. Com. | J35/80/1996 |
| EUID | ROONRC.J35/80/1996 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | insolvenţă |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1996-02-06 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| INSOLVEIN SPRL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 26 646 | -886 | 146 351 | 0 | 355 483 | 209 132 | 1 |
| 2024 | 26 367 | -16 056 | 49 688 | 0 | 259 707 | 210 019 | 1 |
| 2023 | 114 993 | 111 108 | 181 790 | 19 278 | 388 587 | 226 075 | 1 |
| 2022 | 79 270 | 118 075 | 67 214 | 38 556 | 261 700 | 233 042 | 1 |
| 2021 | 56 645 | 57 032 | 7 184 | 57 834 | 121 349 | 171 999 | 1 |
| 2020 | 58 215 | 325 | 50 238 | 77 111 | 88 094 | 114 967 | 1 |
| 2019 | 63 004 | 59 051 | 54 635 | 96 389 | 72 888 | 114 642 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FILLER SOFTGANCZ S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5723 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MAIARS VISION S.R.L. – locul 5719, 405.510 lei, Cluj
- CONNECTART COMPANY SRL – locul 5719, 27.607 lei, Bucureşti
- CODESCU TECH S.R.L. – locul 5720, 405.431 lei, Bucureşti
- MEDIA INFORMATION BUSINESS S.R.L. – locul 5720, 27.540 lei, Ilfov
- SMARTEDGE DATAFLOW S.R.L. – locul 5721, 405.407 lei, Bucureşti
- NEXUIT S.R.L. – locul 5721, 27.063 lei, Timiş
- DATAVISION16 S.R.L. – locul 5722, 405.327 lei, Iaşi
- APPSOLUTE PRODUCT S.R.L. – locul 5722, 26.796 lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FILLER SOFTGANCZ S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FILLER SOFTGANCZ S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FILLER SOFTGANCZ S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 259.707 |
| Stocuri | 201 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 259.506 |
| Datorii | 49.688 |
| Capitaluri proprii | 210.019 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 26.367 |
| Venituri totale | 174.689 |
| Cheltuieli totale | 185.504 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.815 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.056 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 19.278 |
| Active circulante | 388.587 |
| Stocuri | 273 |
| Disponibilitati | 388.314 |
| Datorii | 181.790 |
| Capitaluri proprii | 226.075 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 114.993 |
| Venituri totale | 271.064 |
| Cheltuieli totale | 157.245 |
| Profit brut | 113.819 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 111.108 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 38.556 |
| Active circulante | 261.700 |
| Stocuri | 302 |
| Disponibilitati | 261.398 |
| Datorii | 67.214 |
| Capitaluri proprii | 233.042 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 79.270 |
| Venituri totale | 237.639 |
| Cheltuieli totale | 117.188 |
| Profit brut | 120.451 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 118.075 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 57.834 |
| Active circulante | 121.349 |
| Stocuri | 431 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 120.918 |
| Datorii | 7.184 |
| Capitaluri proprii | 171.999 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 56.645 |
| Venituri totale | 151.991 |
| Cheltuieli totale | 93.439 |
| Profit brut | 58.552 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.032 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 77.111 |
| Active circulante | 88.094 |
| Stocuri | 126 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 87.968 |
| Datorii | 50.238 |
| Capitaluri proprii | 114.967 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 58.215 |
| Venituri totale | 89.067 |
| Cheltuieli totale | 87.852 |
| Profit brut | 1.215 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 325 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 96.389 |
| Active circulante | 72.888 |
| Stocuri | 274 |
| Creante | 10.843 |
| Disponibilitati | 61.771 |
| Datorii | 54.635 |
| Capitaluri proprii | 114.642 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 63.004 |
| Venituri totale | 124.712 |
| Cheltuieli totale | 64.413 |
| Profit brut | 60.299 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.051 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 59.288 |
| Stocuri | 172 |
| Creante | 2.592 |
| Disponibilitati | 56.524 |
| Datorii | 3.697 |
| Capitaluri proprii | 55.591 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 51.223 |
| Venituri totale | 53.071 |
| Cheltuieli totale | 56.764 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.693 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.224 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 63.954 |
| Stocuri | 258 |
| Creante | 2.655 |
| Disponibilitati | 61.041 |
| Datorii | 4.139 |
| Capitaluri proprii | 59.815 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 49.727 |
| Venituri totale | 50.670 |
| Cheltuieli totale | 38.813 |
| Profit brut | 11.857 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.350 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 52.273 |
| Stocuri | 126 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 52.147 |
| Datorii | 3.808 |
| Capitaluri proprii | 48.465 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 54.488 |
| Venituri totale | 55.080 |
| Cheltuieli totale | 39.208 |
| Profit brut | 15.872 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.770 |
| Pierdere neta | 0 |