FIBROTERMICA TECHNOLOGY S.R.L.
| Denumire | FIBROTERMICA TECHNOLOGY S.R.L. |
| CUI | 40785786 |
| Nr. Reg. Com. | J10/479/2019 |
| EUID | ROONRC.J10/479/2019 |
| CAEN | 2223 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-03-14 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IMER REVERBERI | - | Italia |
| CRĂCIUN CĂTĂLIN IOAN | - | România |
| MAZZER CHIARA | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50 303 290 | 93 761 | 22 114 563 | 8 855 676 | 17 003 881 | 4 005 704 | 46 |
| 2024 | 50 299 526 | 457 758 | 18 820 653 | 10 479 738 | 12 100 877 | 3 911 943 | 48 |
| 2023 | 45 199 823 | 1 505 436 | 19 245 449 | 10 636 047 | 11 982 469 | 3 454 184 | 47 |
| 2022 | 41 997 088 | 179 284 | 18 834 807 | 10 910 517 | 9 804 867 | 1 948 748 | 47 |
| 2021 | 31 449 148 | 1 670 847 | 17 009 335 | 10 035 100 | 8 640 224 | 1 769 464 | 44 |
| 2020 | 17 381 779 | 524 622 | 11 260 846 | 6 192 201 | 5 131 252 | 98 617 | 31 |
| 2019 | 1 469 489 | -1 592 005 | 11 193 163 | 6 860 258 | 3 892 301 | -426 005 | 18 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises50 303 290 lei
0%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FIBROTERMICA TECHNOLOGY S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2223 Rev. 2 (echivalent: 2223 Rev. 1, 2223 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții |
| Cod CAEN principal | 22 Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Buzău , domeniul 2223: Legătorie și finisare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FIBROTERMICA TECHNOLOGY S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FIBROTERMICA TECHNOLOGY S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FIBROTERMICA TECHNOLOGY S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.479.738 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.100.877 |
| Stocuri | 7.084.679 |
| Creante | 4.725.143 |
| Casa si conturi la banci | 291.055 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 152.625 |
| DATORII | 18.820.653 |
| VENITURI IN AVANS | 644 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.911.943 |
| Capital subscris varsat | 1.166.000 |
| Cifra de afaceri neta | 50.299.526 |
| VENITURI TOTALE | 57.742.730 |
| CHELTUIELI TOTALE | 57.284.972 |
| Profitul brut | 457.758 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 457.758 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.636.047 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.982.469 |
| Stocuri | 5.161.558 |
| Creante | 3.919.283 |
| Casa si conturi la banci | 2.901.628 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 85.623 |
| DATORII | 19.245.449 |
| VENITURI IN AVANS | 4.506 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.454.184 |
| Capital subscris varsat | 1.166.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.199.823 |
| VENITURI TOTALE | 52.389.157 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.602.582 |
| Profitul brut | 1.786.575 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.505.436 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.910.517 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.804.867 |
| Stocuri | 4.237.069 |
| Creante | 4.471.337 |
| Casa si conturi la banci | 1.096.461 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 76.640 |
| DATORII | 18.834.807 |
| VENITURI IN AVANS | 8.469 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.948.748 |
| Capital subscris varsat | 1.166.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.997.088 |
| VENITURI TOTALE | 50.158.422 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.971.631 |
| Profitul brut | 186.791 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 179.284 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.035.100 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.640.224 |
| Stocuri | 4.646.515 |
| Creante | 3.862.020 |
| Casa si conturi la banci | 131.689 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 103.475 |
| DATORII | 17.009.335 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.769.464 |
| Capital subscris varsat | 1.166.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.449.148 |
| VENITURI TOTALE | 33.676.948 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.006.101 |
| Profitul brut | 1.670.847 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.670.847 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 44 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.192.201 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.131.252 |
| Stocuri | 2.342.135 |
| Creante | 2.755.262 |
| Casa si conturi la banci | 33.855 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.010 |
| DATORII | 11.260.846 |
| CAPITALURI - TOTAL | 98.617 |
| Capital subscris varsat | 1.166.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.381.779 |
| VENITURI TOTALE | 18.203.437 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.678.815 |
| Profitul brut | 524.622 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 524.622 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.860.258 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.892.301 |
| Stocuri | 2.385.017 |
| Creante | 1.006.229 |
| Casa si conturi la banci | 501.055 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.599 |
| DATORII | 11.193.163 |
| CAPITALURI - TOTAL | -426.005 |
| Capital subscris varsat | 1.166.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.469.489 |
| VENITURI TOTALE | 4.267.657 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.859.662 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.592.005 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.592.005 |
| Numar mediu de salariati | 18 |