FERMA POMICOLĂ CIOCAIA S.R.L.
| Denumire | FERMA POMICOLĂ CIOCAIA S.R.L. |
| CUI | 32123001 |
| Nr. Reg. Com. | J2013001323054 |
| EUID | ROONRC.J2013001323054 |
| CAEN | 124 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-08-09 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 073 842 | 143 904 | 3 782 000 | — | — | — | 3 |
| 2024 | 2 088 544 | 504 282 | 4 892 250 | — | — | — | 5 |
| 2023 | 2 723 319 | 205 146 | 4 742 622 | 1 205 763 | 4 768 423 | 1 231 564 | 0 |
| 2022 | 759 170 | 287 160 | 4 657 596 | 911 657 | 4 772 357 | 1 026 418 | 6 |
| 2021 | 4 115 206 | 137 884 | 4 911 535 | 1 111 263 | 4 463 924 | 663 652 | 6 |
| 2020 | 12 490 801 | -223 361 | 5 328 222 | 1 027 419 | 4 984 466 | 683 663 | 5 |
| 2019 | 11 335 465 | 277 846 | 3 807 569 | 849 607 | 3 864 986 | 907 024 | 5 |
| 2018 | 11 673 092 | 36 177 | 4 676 152 | 684 092 | 4 570 560 | 629 178 | 5 |
| 2017 | 12 873 052 | 282 541 | 4 038 630 | 647 848 | 3 983 783 | 593 001 | 5 |
| 2016 | 11 122 976 | 189 044 | 1 797 027 | 428 680 | 1 815 807 | 447 460 | 3 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 073 842 lei
47%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FERMA POMICOLĂ CIOCAIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 124 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 12 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FERMA POMICOLĂ CIOCAIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FERMA POMICOLĂ CIOCAIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FERMA POMICOLĂ CIOCAIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.205.763 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.768.423 |
| Stocuri | 324.671 |
| Creante | 4.301.734 |
| Casa si conturi la banci | 142.018 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.742.622 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.231.564 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.723.319 |
| VENITURI TOTALE | 3.115.530 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.890.209 |
| Profitul brut | 225.321 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 205.146 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 911.657 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.772.357 |
| Stocuri | 375.275 |
| Creante | 3.979.846 |
| Casa si conturi la banci | 417.236 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.657.596 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.026.418 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 759.170 |
| VENITURI TOTALE | 1.764.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.467.949 |
| Profitul brut | 296.902 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 287.160 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.111.263 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.463.924 |
| Stocuri | 315.333 |
| Creante | 4.427.275 |
| Casa si conturi la banci | -278.684 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.911.535 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 663.652 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.115.206 |
| VENITURI TOTALE | 4.976.440 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.838.556 |
| Profitul brut | 137.884 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 137.884 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.027.419 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.984.466 |
| Stocuri | 461.506 |
| Creante | 4.136.186 |
| Casa si conturi la banci | 386.774 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 5.328.222 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 683.663 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.490.801 |
| VENITURI TOTALE | 12.645.471 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.793.226 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 147.755 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 223.361 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 849.607 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.864.986 |
| Stocuri | 257.586 |
| Creante | 3.559.908 |
| Casa si conturi la banci | 47.492 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.807.569 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 907.024 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 11.335.465 |
| VENITURI TOTALE | 11.424.383 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.100.642 |
| Profitul brut | 323.741 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 277.846 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 684.092 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.570.560 |
| Stocuri | 146.109 |
| Creante | 4.222.757 |
| Casa si conturi la banci | 201.694 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.678 |
| DATORII | 4.676.152 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 629.178 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 11.673.092 |
| VENITURI TOTALE | 11.669.444 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.624.996 |
| Profitul brut | 44.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 36.177 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 647.848 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.983.783 |
| Stocuri | 118.043 |
| Creante | 3.710.678 |
| Casa si conturi la banci | 155.062 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 4.038.630 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 593.001 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 12.873.052 |
| VENITURI TOTALE | 12.882.469 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.545.505 |
| Profitul brut | 336.964 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 282.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 428.680 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.815.807 |
| Stocuri | 164.889 |
| Creante | 1.632.870 |
| Casa si conturi la banci | 18.048 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.797.027 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 447.460 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 11.122.976 |
| VENITURI TOTALE | 11.171.932 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.964.150 |
| Profitul brut | 207.782 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 189.044 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |