FB PROFIMEDIA S.R.L. – CUI 37924345
Informativ
FB PROFIMEDIA S.R.L. are CUI 37924345, număr de înregistrare J08/1981/2017 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 7420 – Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 153.143 lei, un profit net de 51.692 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FB PROFIMEDIA S.R.L. |
| CUI | 37924345 |
| Nr. Reg. Com. | J08/1981/2017 |
| EUID | ROONRC.J8/1981/2017 |
| CAEN | 7420 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-07-07 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BARABAŞ BOGDAN-FLORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 153 143 | 51 692 | 16 020 | 25 194 | 308 457 | 168 468 | 1 |
| 2024 | 227 592 | 127 423 | 102 453 | 39 062 | 439 438 | 226 884 | 1 |
| 2023 | 231 756 | 180 343 | 9 214 | 23 616 | 283 134 | 148 373 | 1 |
| 2022 | 198 794 | 154 302 | 18 628 | 30 883 | 104 938 | -31 970 | 1 |
| 2021 | 73 203 | 33 097 | 97 720 | 38 149 | 22 462 | -186 272 | 1 |
| 2020 | 15 650 | -52 815 | 125 341 | 45 416 | 9 719 | -219 369 | 2 |
| 2019 | 15 850 | -93 925 | 81 360 | 57 202 | 6 767 | -166 554 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FB PROFIMEDIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7420 Rev. 2 (echivalent: 7420 Rev. 1, 7420 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități fotografice |
| Descriere Activitate | Activități fotografice |
| Cod CAEN principal | 74 Activități fotografice |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 7420: Activități de proiectare, urbanism, inginerie și alte servicii tehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 468 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SSM LAUMI SRL – locul 464, 499.505 lei, Dolj
- IASIGREENWORKS S.R.L. – locul 464, 200.539 lei, Iaşi
- GENERAL FOTO ART SRL – locul 464, 154.777 lei, Braşov
- DIGITAL MONKEY S.R.L. – locul 464, 76.595 lei, Alba
- WELOVETRANSLATIONS S.R.L. – locul 464, 20.602 lei, Braşov
- ANISIA GLOBAL CONSULT S.R.L. – locul 465, 498.411 lei, Hunedoara
- INOVATIV GROUP SPEDITION S.R.L. – locul 465, 199.424 lei, Galaţi
- PERFETTO DUE S.R.L. – locul 465, 154.013 lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FB PROFIMEDIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FB PROFIMEDIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FB PROFIMEDIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 39.062 |
| Active circulante | 439.438 |
| Stocuri | 1.095 |
| Creante | 425.019 |
| Disponibilitati | 13.324 |
| Datorii | 102.453 |
| Venituri in avans | 149.163 |
| Capitaluri proprii | 226.884 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 227.592 |
| Venituri totale | 227.595 |
| Cheltuieli totale | 97.942 |
| Profit brut | 129.653 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 127.423 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 23.616 |
| Active circulante | 283.134 |
| Creante | 173.630 |
| Disponibilitati | 109.504 |
| Datorii | 9.214 |
| Venituri in avans | 149.163 |
| Capitaluri proprii | 148.373 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 231.756 |
| Venituri totale | 231.757 |
| Cheltuieli totale | 49.142 |
| Profit brut | 182.615 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 180.343 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 30.883 |
| Active circulante | 104.938 |
| Creante | 86.169 |
| Disponibilitati | 18.769 |
| Datorii | 18.628 |
| Venituri in avans | 149.163 |
| Capitaluri proprii | -31.970 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 198.794 |
| Venituri totale | 198.799 |
| Cheltuieli totale | 42.510 |
| Profit brut | 156.289 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 154.302 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 38.149 |
| Active circulante | 22.462 |
| Stocuri | 30 |
| Creante | 15.988 |
| Disponibilitati | 6.444 |
| Datorii | 97.720 |
| Venituri in avans | 149.163 |
| Capitaluri proprii | -186.272 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 73.203 |
| Venituri totale | 73.207 |
| Cheltuieli totale | 39.378 |
| Profit brut | 33.829 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.097 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 45.416 |
| Active circulante | 9.719 |
| Stocuri | 30 |
| Creante | 9.388 |
| Disponibilitati | 301 |
| Datorii | 125.341 |
| Venituri in avans | 149.163 |
| Capitaluri proprii | -219.369 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 15.650 |
| Venituri totale | 15.650 |
| Cheltuieli totale | 68.319 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 52.669 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 52.815 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 57.202 |
| Active circulante | 6.767 |
| Creante | 6.488 |
| Disponibilitati | 279 |
| Datorii | 81.360 |
| Venituri in avans | 149.163 |
| Capitaluri proprii | -166.554 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 15.850 |
| Venituri totale | 15.850 |
| Cheltuieli totale | 109.616 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 93.766 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 93.925 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 83.245 |
| Active circulante | 25.183 |
| Stocuri | 24.624 |
| Creante | 200 |
| Disponibilitati | 359 |
| Datorii | 31.894 |
| Venituri in avans | 149.163 |
| Capitaluri proprii | -72.629 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 400 |
| Venituri totale | 400 |
| Cheltuieli totale | 72.815 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 72.415 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 72.419 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 190 |
| Disponibilitati | 190 |
| Datorii | 400 |
| Capitaluri proprii | -210 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 410 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 410 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 410 |