FAVEO CONSULTING SRL – CUI 29027691
Pe scurt
FAVEO CONSULTING SRL are CUI 29027691, număr de înregistrare J2017000623409 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 239.433 lei, o pierdere netă de 24.918 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FAVEO CONSULTING SRL |
| CUI | 29027691 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000623409 |
| EUID | ROONRC.J2017000623409 |
| CAEN | 4322 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.10.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-01-26 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SELEJAN RADU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 239 433 | -24 918 | 60 052 | 168 913 | 82 433 | 191 294 | 2 |
| 2024 | 191 905 | -54 582 | 46 297 | 166 998 | 95 511 | 216 212 | 5 |
| 2023 | 697 325 | -114 184 | 93 780 | 173 983 | 190 622 | 270 825 | 19 |
| 2022 | 1 167 390 | -612 768 | 149 911 | 221 365 | 313 555 | 385 009 | 23 |
| 2021 | 2 884 034 | -693 934 | 273 254 | 293 912 | 977 119 | 997 777 | 33 |
| 2020 | 7 144 138 | 1 085 566 | 295 775 | 576 737 | 1 410 749 | 1 691 711 | 36 |
| 2019 | 3 176 142 | 501 998 | 268 272 | 164 676 | 836 057 | 732 461 | 22 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FAVEO CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4322 Rev. 2 (echivalent: 4322 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 4322: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 3790 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DAVID UNIVERSAL S.R.L. – locul 3786, 294.817 lei, Bistriţa-Năsăud
- ROMGAZ INSTALTEHNIC SRL – locul 3786, 239.588 lei, Constanţa
- ELECPRO S.R.L. – locul 3787, 294.770 lei, Sibiu
- NCA GLOBAL SERVICES S.R.L. – locul 3787, 239.559 lei, Ilfov
- ENERGENIUS S.R.L. – locul 3788, 294.494 lei, Suceava
- BDM MONTAGE S.R.L. – locul 3788, 239.548 lei, Bihor
- SANITARYSOLUTIONS S.R.L. – locul 3789, 294.480 lei, Bucureşti
- VOPET GRUP SERVICE S.R.L. – locul 3789, 239.500 lei, Vâlcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FAVEO CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FAVEO CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FAVEO CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2024-05-08 |
| Data reactivare | 2025-03-12 |
| Data publicare | 2024-05-08 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 166.998 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 95.511 |
| Stocuri | 11.841 |
| Creante | 59.645 |
| Casa si conturi la banci | 24.025 |
| DATORII | 46.297 |
| CAPITALURI - TOTAL | 216.212 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 191.905 |
| VENITURI TOTALE | 191.905 |
| CHELTUIELI TOTALE | 246.487 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 54.582 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 54.582 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 173.983 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 190.622 |
| Stocuri | 13.054 |
| Creante | 172.436 |
| Casa si conturi la banci | 5.132 |
| DATORII | 93.780 |
| CAPITALURI - TOTAL | 270.825 |
| Capital subscris varsat | 330 |
| Cifra de afaceri neta | 697.325 |
| VENITURI TOTALE | 701.527 |
| CHELTUIELI TOTALE | 815.711 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 114.184 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 114.184 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 221.365 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 313.555 |
| Stocuri | 11.921 |
| Creante | 253.046 |
| Casa si conturi la banci | 48.588 |
| DATORII | 149.911 |
| CAPITALURI - TOTAL | 385.009 |
| Capital subscris varsat | 330 |
| Cifra de afaceri neta | 1.167.390 |
| VENITURI TOTALE | 1.167.563 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.780.331 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 612.768 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 612.768 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 293.912 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 977.119 |
| Stocuri | 124.772 |
| Creante | 552.529 |
| Casa si conturi la banci | 299.818 |
| DATORII | 273.254 |
| CAPITALURI - TOTAL | 997.777 |
| Capital subscris varsat | 330 |
| Cifra de afaceri neta | 2.884.034 |
| VENITURI TOTALE | 2.590.242 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.284.176 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 693.934 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 693.934 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 576.737 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.410.749 |
| Stocuri | 19.678 |
| Creante | 1.314.858 |
| Casa si conturi la banci | 76.213 |
| DATORII | 295.775 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.691.711 |
| Capital subscris varsat | 330 |
| Cifra de afaceri neta | 7.144.138 |
| VENITURI TOTALE | 7.437.206 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.210.574 |
| Profitul brut | 1.226.632 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.085.566 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 36 |
| Active imobilizate | 164.676 |
| Active circulante | 836.057 |
| Stocuri | 52.601 |
| Creante | 725.090 |
| Disponibilitati | 58.366 |
| Datorii | 268.272 |
| Capitaluri proprii | 732.461 |
| Capital social | 330 |
| Cifra de afaceri | 3.176.142 |
| Venituri totale | 3.270.994 |
| Cheltuieli totale | 2.736.745 |
| Profit brut | 534.249 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 501.998 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 22 |
| Active imobilizate | 135.691 |
| Active circulante | 249.214 |
| Stocuri | 1.366 |
| Creante | 43.559 |
| Disponibilitati | 204.289 |
| Datorii | 154.493 |
| Capitaluri proprii | 230.412 |
| Capital social | 280 |
| Cifra de afaceri | 1.928.391 |
| Venituri totale | 1.952.167 |
| Cheltuieli totale | 1.753.556 |
| Profit brut | 198.611 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 179.092 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 80.822 |
| Active circulante | 44.806 |
| Stocuri | 1.291 |
| Creante | 31.784 |
| Disponibilitati | 11.731 |
| Datorii | 74.308 |
| Capitaluri proprii | 51.320 |
| Capital social | 280 |
| Cifra de afaceri | 349.531 |
| Venituri totale | 377.588 |
| Cheltuieli totale | 389.158 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.570 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.312 |
| Nr. salariati | 18 |
| Active imobilizate | 11.122 |
| Active circulante | 64.399 |
| Creante | 10.241 |
| Disponibilitati | 54.158 |
| Datorii | 8.889 |
| Capitaluri proprii | 66.632 |
| Capital social | 280 |
| Cifra de afaceri | 264.258 |
| Venituri totale | 264.521 |
| Cheltuieli totale | 195.564 |
| Profit brut | 68.957 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.312 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |