FAVBET ONLINE SRL
| Denumire | FAVBET ONLINE SRL |
| CUI | 35246629 |
| Nr. Reg. Com. | J2015014188408 |
| EUID | ROONRC.J2015014188408 |
| CAEN | 9200 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-11-18 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BURBULEA SERGHEI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 30 951 812 | -22 696 226 | 96 155 284 | 108 123 | 36 538 463 | -58 913 187 | 31 |
| 2024 | 26 571 018 | -16 795 951 | 81 489 505 | 86 341 | 44 590 800 | -36 216 962 | 25 |
| 2023 | 15 352 650 | -7 828 834 | 22 915 400 | 78 925 | 3 201 975 | -19 421 010 | 23 |
| 2022 | 6 987 688 | -2 780 989 | 15 986 719 | 35 563 | 4 488 511 | -11 462 645 | 0 |
| 2021 | 2 532 750 | -5 223 390 | 10 816 821 | 8 228 | 1 857 725 | -8 681 656 | 25 |
| 2020 | 716 231 | -1 590 253 | 5 051 982 | 8 228 | 1 423 993 | -3 453 403 | 16 |
| 2019 | 0 | -1 114 397 | 2 344 125 | 6 965 | 474 010 | -1 863 150 | 12 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises30 951 812 lei
16%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FAVBET ONLINE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 9200 Rev. 2 (echivalent: 9200 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de jocuri de noroc și pariuri |
| Descriere Activitate | Activități de jocuri de noroc și pariuri |
| Cod CAEN principal | 92 Activități de jocuri de noroc și pariuri |
| Descriere activitate (principal) | Activități de jocuri de noroc și pariuri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 9200: Activități de jocuri de noroc și pariuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FAVBET ONLINE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FAVBET ONLINE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FAVBET ONLINE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 86.341 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 44.590.800 |
| Creante | 4.592.188 |
| Casa si conturi la banci | 39.998.612 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 595.402 |
| DATORII | 81.489.505 |
| CAPITALURI - TOTAL | -36.216.962 |
| Capital subscris varsat | 1.000.100 |
| Cifra de afaceri neta | 26.571.018 |
| VENITURI TOTALE | 26.591.392 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.387.343 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.795.951 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 16.795.951 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 78.925 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.201.975 |
| Stocuri | 2.855 |
| Creante | 12.685 |
| Casa si conturi la banci | 3.186.435 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 213.490 |
| DATORII | 22.915.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | -19.421.010 |
| Capital subscris varsat | 1.000.100 |
| Cifra de afaceri neta | 15.352.650 |
| VENITURI TOTALE | 15.364.063 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.192.897 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.828.834 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.828.834 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.563 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.488.511 |
| Creante | 11.713 |
| Casa si conturi la banci | 4.476.798 |
| DATORII | 15.986.719 |
| CAPITALURI - TOTAL | -11.462.645 |
| Capital subscris varsat | 1.000.100 |
| Cifra de afaceri neta | 6.987.688 |
| VENITURI TOTALE | 7.022.319 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.803.308 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.780.989 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.780.989 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.228 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.857.725 |
| Stocuri | 881 |
| Creante | 712.727 |
| Casa si conturi la banci | 1.144.117 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 269.212 |
| DATORII | 10.816.821 |
| CAPITALURI - TOTAL | -8.681.656 |
| Capital subscris varsat | 1.000.100 |
| Cifra de afaceri neta | 2.532.750 |
| VENITURI TOTALE | 2.584.007 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.807.397 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.223.390 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.223.390 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.228 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.423.993 |
| Stocuri | 881 |
| Creante | 231.235 |
| Casa si conturi la banci | 1.191.877 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 166.358 |
| DATORII | 5.051.982 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.453.403 |
| Capital subscris varsat | 1.000.100 |
| Cifra de afaceri neta | 716.231 |
| VENITURI TOTALE | 752.253 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.342.506 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.590.253 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.590.253 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.965 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 474.010 |
| Stocuri | 625 |
| Creante | 2.374 |
| Casa si conturi la banci | 471.011 |
| DATORII | 2.344.125 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.863.150 |
| Capital subscris varsat | 1.000.100 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 14 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.114.411 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.114.397 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.114.397 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 815 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 605.727 |
| Stocuri | 625 |
| Creante | 161.028 |
| Casa si conturi la banci | 444.074 |
| DATORII | 1.355.395 |
| CAPITALURI - TOTAL | -748.853 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 119.123 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 119.123 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 119.123 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 658.505 |
| Stocuri | 555 |
| Creante | 215.262 |
| Casa si conturi la banci | 442.688 |
| DATORII | 1.288.234 |
| CAPITALURI - TOTAL | -629.729 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 106.084 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 106.084 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 106.084 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 742.922 |
| Stocuri | 555 |
| Creante | 299.901 |
| Casa si conturi la banci | 442.466 |
| DATORII | 1.266.567 |
| CAPITALURI - TOTAL | -523.645 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.961.409 |
| VENITURI TOTALE | 14.093.985 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.617.496 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.523.511 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.523.511 |
| Numar mediu de salariati | 15 |