FASTER WEB SOLUTIONS S.R.L. – CUI 47466202
Pe scurt
FASTER WEB SOLUTIONS S.R.L. are CUI 47466202, număr de înregistrare J2023000801404 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 401.247 lei, un profit net de 31.008 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | FASTER WEB SOLUTIONS S.R.L. |
| CUI | 47466202 |
| Nr. Reg. Com. | J2023000801404 |
| EUID | ROONRC.J2023000801404 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-01-18 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DUDUICA SIMON | DEPLINE, EXERCITATE SEPARAT | România |
| FLORESCU ALEXANDRU - ION | DEPLINE, EXERCITATE SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 401 247 | 31 008 | 93 314 | 0 | 31 103 | -62 211 | 1 |
| 2024 | 19 471 | -48 563 | 98 520 | 0 | 5 301 | -93 219 | 1 |
| 2023 | 0 | -45 656 | 52 402 | 0 | 7 746 | -44 656 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises401 247 lei
1,961%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FASTER WEB SOLUTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5779 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PRODUCT OVER PROJECT S.R.L. – locul 5775, 401.417 lei, Satu Mare
- TOPYC ART DESIGN S.R.L. – locul 5775, 18.275 lei, Bucureşti
- DIGITAL BIZ SOLUTIONS S.R.L. – locul 5776, 401.410 lei, Cluj
- LOGITOM SRL – locul 5776, 18.094 lei, Alba
- V.Q-TECH SOLUTIONS S.R.L. – locul 5777, 401.350 lei, Timiş
- TECH FUSION SOLUTIONS S.R.L. – locul 5777, 17.916 lei, Ilfov
- MOBILEKIT PRODUCTION S.R.L. – locul 5778, 401.260 lei, Bihor
- CITYCOM SRL – locul 5778, 17.245 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FASTER WEB SOLUTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FASTER WEB SOLUTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FASTER WEB SOLUTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 5.301 |
| Disponibilitati | 5.301 |
| Datorii | 98.520 |
| Capitaluri proprii | -93.219 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 19.471 |
| Venituri totale | 19.471 |
| Cheltuieli totale | 67.450 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 47.979 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 48.563 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 7.746 |
| Disponibilitati | 7.746 |
| Datorii | 52.402 |
| Capitaluri proprii | -44.656 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 45.656 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 45.656 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 45.656 |
| Nr. salariati | 1 |