FAIST METALWORKING SRL
| Denumire | FAIST METALWORKING SRL |
| CUI | 24049540 |
| Nr. Reg. Com. | J2008001548057 |
| EUID | ROONRC.J2008001548057 |
| CAEN | 2553 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-06-13 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NASTALIN CRISTIAN OVIDIU | - | România |
| POCIOIAN LEA ADINA | - | România |
| PEZZIMENTI ANDREA | DISTINCTE, SEPARATE ȘI NELIMITATE | Italia |
| GIANNI DI DALMAZIO | DISTINCTE ȘI SEPARATE | Italia |
| NATALI ALESSIA PASCALE ANASTASIA | DISTINCTE ȘI SEPARATE | Elveţia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 112 246 090 | 4 625 375 | 42 434 316 | 43 964 661 | 29 199 082 | 30 038 466 | 184 |
| 2024 | 113 797 960 | 285 434 | 48 964 535 | 47 902 812 | 26 243 982 | 25 413 092 | 214 |
| 2023 | 120 512 282 | 597 452 | 60 021 604 | 46 983 996 | 37 996 713 | 25 127 655 | 232 |
| 2022 | 111 274 757 | 1 357 031 | 56 382 739 | 42 626 824 | 38 846 524 | 24 530 204 | 226 |
| 2021 | 93 759 555 | 1 001 925 | 56 500 917 | 44 566 558 | 36 380 423 | 23 173 172 | 226 |
| 2020 | 90 174 385 | 1 796 420 | 59 761 028 | 48 589 216 | 35 604 852 | 24 022 439 | 299 |
| 2019 | 127 806 069 | 4 990 901 | 75 843 617 | 51 198 485 | 48 292 223 | 22 226 019 | 492 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises112 246 090 lei
-1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “FAIST METALWORKING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2553 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Operațiuni de mecanică generală |
| Descriere Activitate | Operațiuni de mecanică generală |
| Cod CAEN principal | 25 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bihor , domeniul 2553: Operațiuni de mecanică generală
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „FAIST METALWORKING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „FAIST METALWORKING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „FAIST METALWORKING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 47.902.812 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.243.982 |
| Stocuri | 17.170.612 |
| Creante | 15.757.372 |
| Casa si conturi la banci | -6.684.002 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 560.389 |
| DATORII | 48.964.535 |
| PROVIZIOANE | 329.556 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.413.092 |
| Capital subscris varsat | 11.374.140 |
| Cifra de afaceri neta | 113.797.960 |
| VENITURI TOTALE | 122.214.906 |
| CHELTUIELI TOTALE | 121.923.915 |
| Profitul brut | 290.991 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 285.434 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 214 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 46.983.996 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.996.713 |
| Stocuri | 18.916.992 |
| Creante | 21.012.275 |
| Casa si conturi la banci | -1.932.554 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 741.221 |
| DATORII | 60.021.604 |
| PROVIZIOANE | 572.671 |
| CAPITALURI - TOTAL | 25.127.655 |
| Capital subscris varsat | 11.374.140 |
| Cifra de afaceri neta | 120.512.282 |
| VENITURI TOTALE | 119.710.590 |
| CHELTUIELI TOTALE | 119.066.766 |
| Profitul brut | 643.824 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 597.452 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 232 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 42.626.824 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.846.524 |
| Stocuri | 20.346.499 |
| Creante | 21.194.084 |
| Casa si conturi la banci | -2.694.059 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 219.786 |
| DATORII | 56.382.739 |
| PROVIZIOANE | 780.191 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.530.204 |
| Capital subscris varsat | 11.374.140 |
| Cifra de afaceri neta | 111.274.757 |
| VENITURI TOTALE | 117.630.348 |
| CHELTUIELI TOTALE | 116.082.121 |
| Profitul brut | 1.548.227 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.357.031 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 226 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 44.566.558 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 36.380.423 |
| Stocuri | 14.495.101 |
| Creante | 21.112.927 |
| Casa si conturi la banci | 772.395 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -337.608 |
| DATORII | 56.500.917 |
| PROVIZIOANE | 935.284 |
| CAPITALURI - TOTAL | 23.173.172 |
| Capital subscris varsat | 11.374.140 |
| Cifra de afaceri neta | 93.759.555 |
| VENITURI TOTALE | 94.036.114 |
| CHELTUIELI TOTALE | 92.234.399 |
| Profitul brut | 1.801.715 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.001.925 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 226 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 48.589.216 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.604.852 |
| Stocuri | 10.938.529 |
| Creante | 21.577.992 |
| Casa si conturi la banci | 3.088.331 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -61.659 |
| DATORII | 59.761.028 |
| PROVIZIOANE | 348.942 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.022.439 |
| Capital subscris varsat | 11.374.140 |
| Cifra de afaceri neta | 90.174.385 |
| VENITURI TOTALE | 89.904.930 |
| CHELTUIELI TOTALE | 87.999.806 |
| Profitul brut | 1.905.124 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.796.420 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 299 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 51.198.485 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 48.292.223 |
| Stocuri | 14.287.199 |
| Creante | 29.431.052 |
| Casa si conturi la banci | 4.573.972 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -564.193 |
| DATORII | 75.843.617 |
| PROVIZIOANE | 856.879 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.226.019 |
| Capital subscris varsat | 11.374.140 |
| Cifra de afaceri neta | 127.806.069 |
| VENITURI TOTALE | 128.909.640 |
| CHELTUIELI TOTALE | 123.802.852 |
| Profitul brut | 5.106.788 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.990.901 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 492 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 45.525.465 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 47.103.189 |
| Stocuri | 17.078.479 |
| Creante | 25.891.557 |
| Casa si conturi la banci | 4.133.153 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 144.718 |
| DATORII | 74.827.392 |
| PROVIZIOANE | 710.862 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.235.118 |
| Capital subscris varsat | 11.374.140 |
| Cifra de afaceri neta | 101.534.292 |
| VENITURI TOTALE | 104.302.768 |
| CHELTUIELI TOTALE | 102.144.296 |
| Profitul brut | 2.158.472 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.158.472 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 464 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 47.033.495 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.825.971 |
| Stocuri | 14.913.379 |
| Creante | 23.949.050 |
| Casa si conturi la banci | -1.036.458 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 217.223 |
| DATORII | 70.000.044 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.076.645 |
| Capital subscris varsat | 11.374.140 |
| Cifra de afaceri neta | 91.142.450 |
| VENITURI TOTALE | 96.107.476 |
| CHELTUIELI TOTALE | 99.479.133 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.371.657 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.371.657 |
| Numar mediu de salariati | 487 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 48.720.908 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.575.102 |
| Stocuri | 13.468.335 |
| Creante | 21.919.810 |
| Casa si conturi la banci | 4.186.957 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 640.666 |
| DATORII | 70.488.375 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.448.301 |
| Capital subscris varsat | 11.374.140 |
| Cifra de afaceri neta | 68.532.283 |
| VENITURI TOTALE | 71.813.263 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.971.480 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.158.217 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.158.217 |
| Numar mediu de salariati | 456 |