EXTREME STRUCTURE S.R.L. – CUI 38672688
Pe scurt
EXTREME STRUCTURE S.R.L. are CUI 38672688, număr de înregistrare J2018000019016 și sediul în Loc. Cugir, Oraş Cugir, județul Alba. Activitatea principală declarată: CAEN 3091 – Fabricarea de motociclete. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.853.366 lei, un profit net de 381.082 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EXTREME STRUCTURE S.R.L. |
| CUI | 38672688 |
| Nr. Reg. Com. | J2018000019016 |
| EUID | ROONRC.J2018000019016 |
| CAEN | 3091 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-01-10 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ONIGA ANDREI MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 853 366 | 381 082 | 3 224 064 | 1 763 616 | 2 834 063 | 1 307 393 | 4 |
| 2024 | 4 688 072 | 59 619 | 1 693 726 | 808 481 | 2 043 498 | 713 379 | 3 |
| 2023 | 4 550 594 | 7 060 | 1 938 375 | 736 343 | 2 506 226 | 1 304 117 | 2 |
| 2022 | 4 778 980 | 755 230 | 1 921 307 | 660 880 | 2 669 136 | 1 408 709 | 4 |
| 2021 | 2 826 935 | 104 678 | 1 653 830 | 860 020 | 1 549 558 | 755 748 | 3 |
| 2020 | 1 340 456 | 66 914 | 538 944 | 315 514 | 916 285 | 692 855 | 1 |
| 2019 | 1 321 131 | 242 922 | 598 258 | 17 770 | 979 841 | 399 353 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 853 366 lei
25%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EXTREME STRUCTURE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 3091 Rev. 2 (echivalent: 3091 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de motociclete |
| Descriere Activitate | Fabricarea de motociclete |
| Cod CAEN principal | 30 Fabricarea de motociclete |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea altor mijloace de transport |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Alba , domeniul 3091: Fabricarea de motociclete
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (30), poziții apropiate de locul 1 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- UNIVERSAL ALLOY CORPORATION EUROPE SRL – locul 1, 1,61 mld. lei, Maramureş
- ASTRA RAIL INDUSTRIES SRL – locul 1, 1,19 mld. lei, Arad
- MADIROM PROD SRL – locul 1, 872,86 mil. lei, Timiş
- OTOKAR LAND SYSTEMS S.R.L. – locul 1, 451,92 mil. lei, Ilfov
- IAR SA – locul 1, 440,85 mil. lei, Braşov
- SANTIERUL NAVAL DAMEN GALATI SA – locul 1, 422,02 mil. lei, Galaţi
- GENERAL DYNAMICS EUROPEAN LAND SYSTEMS ROMANIA SRL – locul 1, 338,18 mil. lei, Bucureşti
- MOTORSTAR SRL – locul 1, 4,89 mil. lei, Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EXTREME STRUCTURE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EXTREME STRUCTURE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EXTREME STRUCTURE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 808.481 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.043.498 |
| Stocuri | 1.510.993 |
| Creante | 305.203 |
| Casa si conturi la banci | 227.284 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.362 |
| DATORII | 1.693.726 |
| VENITURI IN AVANS | 450.236 |
| CAPITALURI - TOTAL | 713.379 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.688.072 |
| VENITURI TOTALE | 4.751.994 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.653.744 |
| Profitul brut | 98.250 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 59.619 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 736.343 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.506.226 |
| Stocuri | 1.502.313 |
| Creante | 803.181 |
| Casa si conturi la banci | 200.714 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 397 |
| DATORII | 1.938.375 |
| VENITURI IN AVANS | 474 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.304.117 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.550.594 |
| VENITURI TOTALE | 4.642.768 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.609.621 |
| Profitul brut | 33.147 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.060 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 660.880 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.669.136 |
| Stocuri | 1.196.124 |
| Creante | 694.215 |
| Casa si conturi la banci | 778.797 |
| DATORII | 1.921.307 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.408.709 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.778.980 |
| VENITURI TOTALE | 5.251.747 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.444.459 |
| Profitul brut | 807.288 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 755.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| Active imobilizate | 860.020 |
| Active circulante | 1.549.558 |
| Stocuri | 719.548 |
| Creante | 787.833 |
| Disponibilitati | 42.177 |
| Datorii | 1.653.830 |
| Capitaluri proprii | 755.748 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.826.935 |
| Venituri totale | 2.901.904 |
| Cheltuieli totale | 2.773.936 |
| Profit brut | 127.968 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 104.678 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 315.514 |
| Active circulante | 916.285 |
| Stocuri | 284.503 |
| Creante | 389.145 |
| Disponibilitati | 242.637 |
| Datorii | 538.944 |
| Capitaluri proprii | 692.855 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.340.456 |
| Venituri totale | 1.351.976 |
| Cheltuieli totale | 1.273.179 |
| Profit brut | 78.797 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.914 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 17.770 |
| Active circulante | 979.841 |
| Stocuri | 295.908 |
| Creante | 633.822 |
| Disponibilitati | 50.111 |
| Datorii | 598.258 |
| Capitaluri proprii | 399.353 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.321.131 |
| Venituri totale | 1.321.444 |
| Cheltuieli totale | 1.043.765 |
| Profit brut | 277.679 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 242.922 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 25.736 |
| Active circulante | 789.689 |
| Stocuri | 194.725 |
| Creante | 477.311 |
| Disponibilitati | 117.653 |
| Datorii | 658.994 |
| Capitaluri proprii | 156.431 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 697.879 |
| Venituri totale | 697.879 |
| Cheltuieli totale | 520.712 |
| Profit brut | 177.167 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 156.231 |
| Pierdere neta | 0 |