EXITEHNICA SRL
| Denumire | EXITEHNICA SRL |
| CUI | 2055614 |
| Nr. Reg. Com. | J1991000834278 |
| EUID | ROONRC.J1991000834278 |
| CAEN | 2221 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-07-02 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DINGHER CĂTĂLIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 351 470 | 936 395 | 386 134 | — | — | — | 16 |
| 2024 | 3 225 012 | 848 981 | 374 034 | 380 048 | 2 789 000 | 2 795 014 | 18 |
| 2023 | 2 844 091 | 729 869 | 724 715 | 265 017 | 4 125 763 | 3 700 805 | 20 |
| 2022 | 3 598 450 | 1 193 921 | 666 253 | 281 918 | 4 549 192 | 4 164 857 | 23 |
| 2021 | 2 854 810 | 838 461 | 297 196 | 322 010 | 3 784 583 | 3 809 397 | 22 |
| 2020 | 3 236 862 | 999 386 | 204 177 | 274 017 | 3 900 482 | 3 970 322 | 25 |
| 2019 | 2 737 434 | 733 766 | 167 951 | 302 736 | 3 569 917 | 3 704 702 | 27 |
| 2018 | 3 532 146 | 665 653 | 562 053 | 335 727 | 3 862 915 | 3 636 589 | 30 |
| 2017 | 3 675 087 | 774 347 | 1 225 115 | 4 754 912 | 4 687 006 | 8 217 110 | 35 |
| 2016 | 2 988 590 | 246 671 | 555 820 | 3 898 495 | 4 837 526 | 8 180 508 | 25 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 351 470 lei
4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EXITEHNICA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2221 Rev. 2 (echivalent: 2221 Rev. 1, 2221 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic |
| Descriere Activitate | Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic |
| Cod CAEN principal | 22 Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Neamţ , domeniul 2221: Tipărirea ziarelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EXITEHNICA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EXITEHNICA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EXITEHNICA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 380.048 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.789.000 |
| Stocuri | 1.154.637 |
| Creante | 829.496 |
| Casa si conturi la banci | 804.867 |
| DATORII | 374.034 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.795.014 |
| Capital subscris varsat | 3.220 |
| Cifra de afaceri neta | 3.225.012 |
| VENITURI TOTALE | 3.361.724 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.347.981 |
| Profitul brut | 1.013.743 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 848.981 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 265.017 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.125.763 |
| Stocuri | 1.246.096 |
| Creante | 933.090 |
| Casa si conturi la banci | 1.946.577 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.740 |
| DATORII | 724.715 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.700.805 |
| Capital subscris varsat | 3.220 |
| Cifra de afaceri neta | 2.844.091 |
| VENITURI TOTALE | 2.915.808 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.120.840 |
| Profitul brut | 794.968 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 729.869 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 281.918 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.549.192 |
| Stocuri | 1.177.261 |
| Creante | 1.632.737 |
| Casa si conturi la banci | 1.739.194 |
| DATORII | 666.253 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.164.857 |
| Capital subscris varsat | 3.220 |
| Cifra de afaceri neta | 3.598.450 |
| VENITURI TOTALE | 3.726.989 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.497.507 |
| Profitul brut | 1.229.482 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.193.921 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 322.010 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.784.583 |
| Stocuri | 1.043.925 |
| Creante | 487.363 |
| Casa si conturi la banci | 1.784.779 |
| DATORII | 297.196 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.809.397 |
| Capital subscris varsat | 3.220 |
| Cifra de afaceri neta | 2.854.810 |
| VENITURI TOTALE | 2.857.542 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.990.948 |
| Profitul brut | 866.594 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 838.461 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 274.017 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.900.482 |
| Stocuri | 977.779 |
| Creante | 321.171 |
| Casa si conturi la banci | 2.133.016 |
| DATORII | 204.177 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.970.322 |
| Capital subscris varsat | 3.220 |
| Cifra de afaceri neta | 3.236.862 |
| VENITURI TOTALE | 3.153.766 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.124.176 |
| Profitul brut | 1.029.590 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 999.386 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 302.736 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.569.917 |
| Stocuri | 1.146.447 |
| Creante | 412.499 |
| Casa si conturi la banci | 2.010.971 |
| DATORII | 167.951 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.704.702 |
| Capital subscris varsat | 3.220 |
| Cifra de afaceri neta | 2.737.434 |
| VENITURI TOTALE | 2.926.873 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.165.136 |
| Profitul brut | 761.737 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 733.766 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 335.727 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.862.915 |
| Stocuri | 1.177.073 |
| Creante | 826.110 |
| Casa si conturi la banci | 1.859.732 |
| DATORII | 562.053 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.636.589 |
| Capital subscris varsat | 3.220 |
| Cifra de afaceri neta | 3.532.146 |
| VENITURI TOTALE | 3.669.768 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.967.536 |
| Profitul brut | 702.232 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 665.653 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.754.912 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.687.006 |
| Stocuri | 921.544 |
| Creante | 1.356.211 |
| Casa si conturi la banci | 2.409.251 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 307 |
| DATORII | 1.225.115 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.217.110 |
| Capital subscris varsat | 3.220 |
| Cifra de afaceri neta | 3.675.087 |
| VENITURI TOTALE | 4.031.530 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.077.432 |
| Profitul brut | 954.098 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 774.347 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.898.495 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.837.526 |
| Stocuri | 1.692.826 |
| Creante | 737.928 |
| Casa si conturi la banci | 2.406.772 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 307 |
| DATORII | 555.820 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.180.508 |
| Capital subscris varsat | 220 |
| Cifra de afaceri neta | 2.988.590 |
| VENITURI TOTALE | 3.158.101 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.844.646 |
| Profitul brut | 313.455 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 246.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |