EVY-VAL SRL
| Denumire | EVY-VAL SRL |
| CUI | 19023242 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000949150 |
| EUID | ROONRC.J2006000949150 |
| CAEN | 2540 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-09-15 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 289 974 | 404 683 | 504 590 | — | — | — | 7 |
| 2024 | 6 494 061 | 794 494 | 552 234 | 1 413 279 | 3 785 241 | 4 674 103 | 7 |
| 2023 | 7 119 862 | 515 495 | 648 615 | 1 031 906 | 3 328 730 | 3 879 609 | 10 |
| 2022 | 9 302 239 | 752 463 | 802 498 | 1 039 967 | 3 331 897 | 3 585 796 | 10 |
| 2021 | 10 247 586 | 2 457 665 | 426 502 | 1 017 748 | 5 503 248 | 6 103 872 | 11 |
| 2020 | 8 903 085 | 1 328 303 | 272 703 | 1 208 667 | 3 753 404 | 4 698 840 | 11 |
| 2019 | 7 868 143 | 1 377 618 | 208 908 | 1 468 413 | 3 681 660 | 4 949 485 | 12 |
| 2018 | 8 317 665 | 1 882 339 | 200 003 | 1 743 252 | 2 032 984 | 3 575 174 | 11 |
| 2017 | 8 637 166 | 2 152 798 | 1 843 509 | 2 034 006 | 4 440 145 | 4 631 102 | 14 |
| 2016 | 6 615 738 | 1 058 644 | 100 099 | 2 307 001 | 4 977 288 | 6 972 371 | 14 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 289 974 lei
12%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EVY-VAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2540 Rev. 2 (echivalent: 2540 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea armamentului și muniției |
| Descriere Activitate | Fabricarea armamentului și muniției |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea armamentului și muniției |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Dâmboviţa , domeniul 2540: Fabricarea armamentului și muniției
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EVY-VAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EVY-VAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EVY-VAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.413.279 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.785.241 |
| Stocuri | 3.306.056 |
| Creante | 234.154 |
| Casa si conturi la banci | 245.031 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.817 |
| DATORII | 552.234 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.674.103 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.494.061 |
| VENITURI TOTALE | 10.741.260 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.836.576 |
| Profitul brut | 904.684 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 794.494 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.031.906 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.328.730 |
| Stocuri | 2.485.534 |
| Creante | 300.175 |
| Casa si conturi la banci | 543.021 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 167.588 |
| DATORII | 648.615 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.879.609 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.119.862 |
| VENITURI TOTALE | 11.543.604 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.955.520 |
| Profitul brut | 588.084 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 515.495 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.039.967 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.331.897 |
| Stocuri | 2.506.777 |
| Creante | 355.177 |
| Casa si conturi la banci | 469.943 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.430 |
| DATORII | 802.498 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.585.796 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.302.239 |
| VENITURI TOTALE | 15.619.836 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.753.519 |
| Profitul brut | 866.317 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 752.463 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.017.748 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.503.248 |
| Stocuri | 3.246.603 |
| Creante | 261.053 |
| Casa si conturi la banci | 1.995.592 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.378 |
| DATORII | 426.502 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.103.872 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.247.586 |
| VENITURI TOTALE | 16.510.510 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.698.767 |
| Profitul brut | 2.811.743 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.457.665 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.208.667 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.753.404 |
| Stocuri | 2.273.448 |
| Creante | 380.900 |
| Casa si conturi la banci | 1.099.056 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.472 |
| DATORII | 272.703 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.698.840 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.903.085 |
| VENITURI TOTALE | 14.731.784 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.216.802 |
| Profitul brut | 1.514.982 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.328.303 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.468.413 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.681.660 |
| Stocuri | 2.832.378 |
| Creante | 216.125 |
| Casa si conturi la banci | 633.157 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.320 |
| DATORII | 208.908 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.949.485 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.868.143 |
| VENITURI TOTALE | 12.834.481 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.243.664 |
| Profitul brut | 1.590.817 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.377.618 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.743.252 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.032.984 |
| Stocuri | 2.353.512 |
| Creante | -628.875 |
| Casa si conturi la banci | 308.347 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.810 |
| DATORII | 200.003 |
| VENITURI IN AVANS | 9.869 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.575.174 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.317.665 |
| VENITURI TOTALE | 13.510.451 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.303.964 |
| Profitul brut | 2.206.487 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.882.339 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.034.006 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.440.145 |
| Stocuri | 3.571.865 |
| Creante | 236.361 |
| Casa si conturi la banci | 631.919 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.909 |
| DATORII | 1.843.509 |
| VENITURI IN AVANS | 9.449 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.631.102 |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.637.166 |
| VENITURI TOTALE | 13.301.913 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.773.740 |
| Profitul brut | 2.528.173 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.152.798 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.307.001 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.977.288 |
| Stocuri | 3.089.176 |
| Creante | 252.862 |
| Casa si conturi la banci | 1.635.250 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.929 |
| DATORII | 100.099 |
| VENITURI IN AVANS | 224.748 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.972.371 |
| Capital subscris varsat | 5.493.400 |
| Cifra de afaceri neta | 6.615.738 |
| VENITURI TOTALE | 10.663.807 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.443.363 |
| Profitul brut | 1.220.444 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.058.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |