EVALCO SSM SRL – CUI 32719781
Informativ
EVALCO SSM SRL are CUI 32719781, număr de înregistrare J2014000089266 și sediul în Municipiul Târgu Mureş, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 298.300 lei, un profit net de 198.100 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EVALCO SSM SRL |
| CUI | 32719781 |
| Nr. Reg. Com. | J2014000089266 |
| EUID | ROONRC.J26/89/2014 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-01-29 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CHIRILESC CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 298 300 | 198 100 | 10 123 | 4 180 | 204 283 | 198 340 | 1 |
| 2024 | 296 250 | 200 696 | 10 771 | 2 382 | 209 801 | 201 412 | 1 |
| 2023 | 247 150 | 166 819 | 4 935 | 3 573 | 168 421 | 167 059 | 1 |
| 2022 | 220 035 | 159 403 | 21 394 | 6 183 | 174 854 | 159 643 | 1 |
| 2021 | 196 975 | 134 880 | 2 927 | 3 252 | 389 421 | 389 746 | 1 |
| 2020 | 169 730 | 124 626 | 4 924 | 5 655 | 254 135 | 254 866 | 1 |
| 2019 | 162 670 | 105 875 | 2 848 | 1 995 | 323 168 | 322 315 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EVALCO SSM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 800 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BEST PRACTICES CONSULT SRL – locul 796, 298.686 lei, Arad
- MELYSSA BRAGEA STUDIO S.R.L. – locul 796, 67.560 lei, Arad
- GELAND RISK SOLUTIONS S.R.L. – locul 796, 0 lei, Ialomiţa
- ATLAS RESEARCH SRL – locul 797, 298.448 lei, Constanţa
- AVICOLA GEOMAR SRL – locul 797, 67.465 lei, Dolj
- LCI AGRO SALES S.R.L. – locul 797, 0 lei, Timiş
- IRAL SSM CONSULT S.R.L. – locul 798, 298.340 lei, Sibiu
- GIULI FOTO PRINT S.R.L. – locul 798, 67.097 lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EVALCO SSM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EVALCO SSM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EVALCO SSM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.382 |
| Active circulante | 209.801 |
| Creante | 153.510 |
| Disponibilitati | 56.291 |
| Datorii | 10.771 |
| Capitaluri proprii | 201.412 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 296.250 |
| Venituri totale | 296.251 |
| Cheltuieli totale | 92.593 |
| Profit brut | 203.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 200.696 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.573 |
| Active circulante | 168.421 |
| Creante | 115.325 |
| Disponibilitati | 53.096 |
| Datorii | 4.935 |
| Capitaluri proprii | 167.059 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 247.150 |
| Venituri totale | 247.202 |
| Cheltuieli totale | 77.911 |
| Profit brut | 169.291 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 166.819 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.183 |
| Active circulante | 174.854 |
| Creante | 8.800 |
| Disponibilitati | 166.054 |
| Datorii | 21.394 |
| Capitaluri proprii | 159.643 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 220.035 |
| Venituri totale | 220.037 |
| Cheltuieli totale | 58.434 |
| Profit brut | 161.603 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 159.403 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.252 |
| Active circulante | 389.421 |
| Creante | 13.240 |
| Disponibilitati | 376.181 |
| Datorii | 2.927 |
| Capitaluri proprii | 389.746 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 196.975 |
| Venituri totale | 196.977 |
| Cheltuieli totale | 60.127 |
| Profit brut | 136.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 134.880 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.655 |
| Active circulante | 254.135 |
| Creante | 14.490 |
| Disponibilitati | 239.645 |
| Datorii | 4.924 |
| Capitaluri proprii | 254.866 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 169.730 |
| Venituri totale | 170.183 |
| Cheltuieli totale | 43.856 |
| Profit brut | 126.327 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 124.626 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.995 |
| Active circulante | 323.168 |
| Creante | 11.200 |
| Disponibilitati | 311.968 |
| Datorii | 2.848 |
| Capitaluri proprii | 322.315 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 162.670 |
| Venituri totale | 162.671 |
| Cheltuieli totale | 55.169 |
| Profit brut | 107.502 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 105.875 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 259.382 |
| Creante | 14.050 |
| Disponibilitati | 245.332 |
| Datorii | 2.341 |
| Capitaluri proprii | 257.041 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 148.180 |
| Venituri totale | 148.182 |
| Cheltuieli totale | 35.500 |
| Profit brut | 112.682 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 111.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 148.032 |
| Creante | 12.350 |
| Disponibilitati | 135.682 |
| Datorii | 2.191 |
| Capitaluri proprii | 145.841 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 142.700 |
| Venituri totale | 142.703 |
| Cheltuieli totale | 35.115 |
| Profit brut | 107.588 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 106.162 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 85.457 |
| Creante | 5.710 |
| Disponibilitati | 79.747 |
| Datorii | 5.778 |
| Capitaluri proprii | 79.679 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 118.440 |
| Venituri totale | 120.943 |
| Cheltuieli totale | 39.420 |
| Profit brut | 81.523 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 79.439 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |