EUROMINO CONSTRUCT SRL – CUI 33927853
Pe scurt
EUROMINO CONSTRUCT SRL are CUI 33927853, număr de înregistrare J01/748/2014 și sediul în Sat Răchita, Comuna Săsciori, județul Alba. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 45.998 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Stare ONRC: faliment
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EUROMINO CONSTRUCT SRL |
| CUI | 33927853 |
| Nr. Reg. Com. | J01/748/2014 |
| EUID | ROONRC.J1/748/2014 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | faliment |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-12-23 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CII POPA GHEORGHE-GLIGOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -45 998 | 495 503 | 5 426 | 12 510 | -477 567 | 0 |
| 2024 | 504 | -145 695 | 488 917 | 29 175 | 27 276 | -432 466 | 1 |
| 2023 | 222 196 | -287 011 | 395 722 | 52 155 | 56 796 | -286 771 | 4 |
| 2022 | 892 162 | 72 097 | 301 965 | 153 077 | 221 225 | 72 337 | 6 |
| 2021 | 445 399 | 41 458 | 138 942 | 93 301 | 238 694 | 193 053 | 6 |
| 2020 | 446 961 | 143 075 | 40 388 | 2 674 | 189 309 | 151 595 | 5 |
| 2019 | 0 | 0 | 228 | 0 | 8 748 | 8 520 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EUROMINO CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 15551 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2024.- SERAHERIA CASA S.R.L. – locul 15547, 550 lei, Braşov
- LOLIMIRI CONSTRUCT SRL – locul 15548, 539 lei, Gorj
- ALEXANDRA GARDEN CONSTRUCT SRL – locul 15549, 520 lei, Bucureşti
- IRONDAM S.R.L. – locul 15550, 504 lei, Satu Mare
- AMS TLCOM SRL – locul 15552, 500 lei, Sălaj
- VLADI CONSTRUCT SRL – locul 15553, 500 lei, Bucureşti
- CUCIUREAN BUILDING S.R.L. – locul 15554, 500 lei, Suceava
- TOMASTID S.R.L. – locul 15555, 500 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EUROMINO CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EUROMINO CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EUROMINO CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 29.175 |
| Active circulante | 27.276 |
| Stocuri | 16.064 |
| Creante | 11.262 |
| Disponibilitati | -50 |
| Datorii | 488.917 |
| Capitaluri proprii | -432.466 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 504 |
| Venituri totale | 507 |
| Cheltuieli totale | 146.197 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 145.690 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 145.695 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 52.155 |
| Active circulante | 56.796 |
| Stocuri | 24.582 |
| Creante | 24.198 |
| Disponibilitati | 8.016 |
| Datorii | 395.722 |
| Capitaluri proprii | -286.771 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 222.196 |
| Venituri totale | 280.623 |
| Cheltuieli totale | 565.412 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 284.789 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 287.011 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 153.077 |
| Active circulante | 221.225 |
| Stocuri | 11.385 |
| Creante | 192.940 |
| Disponibilitati | 16.900 |
| Datorii | 301.965 |
| Capitaluri proprii | 72.337 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 892.162 |
| Venituri totale | 900.482 |
| Cheltuieli totale | 819.560 |
| Profit brut | 80.922 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 72.097 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 93.301 |
| Active circulante | 238.694 |
| Stocuri | 317 |
| Creante | 32.209 |
| Disponibilitati | 206.168 |
| Datorii | 138.942 |
| Capitaluri proprii | 193.053 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 445.399 |
| Venituri totale | 445.399 |
| Cheltuieli totale | 399.804 |
| Profit brut | 45.595 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.458 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 2.674 |
| Active circulante | 189.309 |
| Stocuri | 619 |
| Creante | 23.349 |
| Disponibilitati | 165.341 |
| Datorii | 40.388 |
| Capitaluri proprii | 151.595 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 446.961 |
| Venituri totale | 446.960 |
| Cheltuieli totale | 299.484 |
| Profit brut | 147.476 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 143.075 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 8.748 |
| Disponibilitati | 8.748 |
| Datorii | 228 |
| Capitaluri proprii | 8.520 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 8.748 |
| Disponibilitati | 8.748 |
| Datorii | 228 |
| Capitaluri proprii | 8.520 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 8.748 |
| Disponibilitati | 8.748 |
| Datorii | 228 |
| Capitaluri proprii | 8.520 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 8.748 |
| Disponibilitati | 8.748 |
| Datorii | 228 |
| Capitaluri proprii | 8.520 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.450 |
| Venituri totale | 8.450 |
| Cheltuieli totale | 1.767 |
| Profit brut | 6.683 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.429 |
| Pierdere neta | 0 |