EUROFENCE SRL – CUI 23867657
Informativ
EUROFENCE SRL are CUI 23867657, număr de înregistrare J2008001322080 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 142 – Extracția nisipului și argilei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 819.876 lei, un profit net de 309.776 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 09.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EUROFENCE SRL |
| CUI | 23867657 |
| Nr. Reg. Com. | J2008001322080 |
| EUID | ROONRC.J08/1322/2008 |
| CAEN | 142 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 09.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-05-13 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 819 876 | 309 776 | 46 095 | 709 261 | 462 909 | 1 126 535 | 1 |
| 2024 | 616 970 | 23 973 | 108 248 | 653 013 | 271 534 | 816 759 | 2 |
| 2023 | 812 167 | 58 767 | 124 530 | 667 177 | 302 661 | 792 786 | 3 |
| 2022 | 533 571 | 22 813 | 260 301 | 614 110 | 417 588 | 722 869 | 2 |
| 2021 | 692 362 | 516 659 | 253 261 | 669 590 | 759 650 | 1 140 056 | 1 |
| 2020 | 1 106 363 | 241 799 | 287 012 | 328 067 | 548 790 | 589 845 | 1 |
| 2019 | 1 274 716 | 215 196 | 404 199 | 423 594 | 328 651 | 348 046 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EUROFENCE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 142 Rev. 2 (echivalent: 142 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor din blană |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor din blană |
| Cod CAEN principal | 14 Fabricarea articolelor din blană |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 142: Extracția nisipului și argilei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (14), poziții apropiate de locul 93 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- A&A FARMS SRL – locul 89, 20,98 mil. lei, Vaslui
- SIAS CLOTHING IND SRL – locul 89, 8,08 mil. lei, Mureş
- SIPIGFERM SRL – locul 89, 6,92 mil. lei, Alba
- AGROADISI SRL – locul 89, 3,00 mil. lei, Timiş
- JAQUISSE S.R.L.-D. – locul 89, 1,02 mil. lei, Suceava
- CALVES FARM S.R.L. – locul 89, 860.657 lei, Bihor
- BENI ECHIPAMENT PROTECT S.R.L. – locul 89, 561.499 lei, Dâmboviţa
- DRUM NOU SOCIETATE COOPERATIVA – locul 89, 346.740 lei, Hunedoara
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EUROFENCE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EUROFENCE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EUROFENCE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 653.013 |
| Active circulante | 271.534 |
| Stocuri | 184.683 |
| Creante | 147.452 |
| Disponibilitati | -60.601 |
| Cheltuieli in avans | 460 |
| Datorii | 108.248 |
| Capitaluri proprii | 816.759 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 616.970 |
| Venituri totale | 749.911 |
| Cheltuieli totale | 725.938 |
| Profit brut | 23.973 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.973 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 667.177 |
| Active circulante | 302.661 |
| Stocuri | 210.889 |
| Creante | 142.788 |
| Disponibilitati | -51.016 |
| Datorii | 124.530 |
| Venituri in avans | 52.522 |
| Capitaluri proprii | 792.786 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 812.167 |
| Venituri totale | 910.895 |
| Cheltuieli totale | 844.895 |
| Profit brut | 66.000 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.767 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 614.110 |
| Active circulante | 417.588 |
| Stocuri | 92.931 |
| Creante | 147.941 |
| Disponibilitati | 176.716 |
| Cheltuieli in avans | -12.605 |
| Datorii | 260.301 |
| Venituri in avans | 35.923 |
| Capitaluri proprii | 722.869 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 533.571 |
| Venituri totale | 804.202 |
| Cheltuieli totale | 777.401 |
| Profit brut | 26.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.813 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 669.590 |
| Active circulante | 759.650 |
| Stocuri | 65.867 |
| Creante | 161.824 |
| Disponibilitati | 531.959 |
| Datorii | 253.261 |
| Venituri in avans | 35.923 |
| Capitaluri proprii | 1.140.056 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 692.362 |
| Venituri totale | 1.310.757 |
| Cheltuieli totale | 788.365 |
| Profit brut | 522.392 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 516.659 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 328.067 |
| Active circulante | 548.790 |
| Stocuri | 134.181 |
| Creante | 132.490 |
| Disponibilitati | 282.119 |
| Datorii | 287.012 |
| Capitaluri proprii | 589.845 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.106.363 |
| Venituri totale | 1.225.775 |
| Cheltuieli totale | 974.764 |
| Profit brut | 251.011 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 241.799 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 423.594 |
| Active circulante | 328.651 |
| Stocuri | 35.636 |
| Creante | 98.148 |
| Disponibilitati | 194.867 |
| Datorii | 404.199 |
| Capitaluri proprii | 348.046 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.274.716 |
| Venituri totale | 1.371.357 |
| Cheltuieli totale | 1.144.529 |
| Profit brut | 226.828 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 215.196 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 245.279 |
| Active circulante | 311.942 |
| Stocuri | 37.569 |
| Creante | 139.266 |
| Disponibilitati | 135.107 |
| Datorii | 424.371 |
| Capitaluri proprii | 132.850 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 498.252 |
| Venituri totale | 570.424 |
| Cheltuieli totale | 464.924 |
| Profit brut | 105.500 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 101.652 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 68.783 |
| Active circulante | 223.954 |
| Stocuri | 20.440 |
| Creante | 167.133 |
| Disponibilitati | 36.381 |
| Datorii | 261.539 |
| Capitaluri proprii | 31.198 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 430.682 |
| Venituri totale | 434.181 |
| Cheltuieli totale | 365.920 |
| Profit brut | 68.261 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 62.597 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 109.752 |
| Active circulante | 129.423 |
| Stocuri | 12.323 |
| Creante | 82.741 |
| Disponibilitati | 34.359 |
| Datorii | 270.573 |
| Capitaluri proprii | -31.398 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 241.922 |
| Venituri totale | 256.358 |
| Cheltuieli totale | 228.196 |
| Profit brut | 28.162 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.416 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |