ERSTLUC TRANS SRL – CUI 27462206
Pe scurt
ERSTLUC TRANS SRL are CUI 27462206, număr de înregistrare J2010000557273 și sediul în Sat Başta, Comuna Secuieni, județul Neamţ. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 69.267 lei, o pierdere netă de 210.959 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ERSTLUC TRANS SRL |
| CUI | 27462206 |
| Nr. Reg. Com. | J2010000557273 |
| EUID | ROONRC.J2010000557273 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-10-05 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BÂZGAN DANIEL-GIGEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69 267 | -210 959 | 410 974 | 29 586 | 45 539 | -335 849 | 2 |
| 2024 | 45 642 | -135 414 | 291 211 | 113 263 | 53 059 | -124 889 | 2 |
| 2023 | 21 776 | -209 220 | 254 633 | 200 701 | 63 825 | 10 525 | 3 |
| 2022 | 817 066 | -10 483 | 195 759 | 205 797 | 210 700 | 219 745 | 5 |
| 2021 | 1 708 660 | 206 309 | 402 847 | 365 523 | 267 552 | 230 228 | 10 |
| 2020 | 1 980 486 | 466 907 | 54 261 | 231 627 | 313 460 | 490 826 | 11 |
| 2019 | 1 790 221 | 408 077 | 264 265 | 366 095 | 330 166 | 431 996 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ERSTLUC TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Neamţ , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 3099 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AGNES SRL – locul 3095, 4,02 mil. lei, Bucureşti
- ANDU TOP TRANS SRL – locul 3095, 69.330 lei, Tulcea
- ALPHA GLOBAL LOGISTIC S.R.L. – locul 3096, 4,02 mil. lei, Constanţa
- ERIC TRANS 19 S.R.L. – locul 3096, 69.327 lei, Iaşi
- OVILUS SPEED S.R.L. – locul 3097, 4,01 mil. lei, Suceava
- CRISVICTOR 90 INT S.R.L. – locul 3097, 69.278 lei, Dolj
- NECTRANS INTERNATIONAL S.R.L. – locul 3098, 4,01 mil. lei, Olt
- TAXI ROO 2017 SRL – locul 3098, 69.272 lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ERSTLUC TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ERSTLUC TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ERSTLUC TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 113.263 |
| Active circulante | 53.059 |
| Stocuri | 3.971 |
| Creante | 46.594 |
| Disponibilitati | 2.494 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 291.211 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | -124.889 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 45.642 |
| Venituri totale | 132.743 |
| Cheltuieli totale | 266.945 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 134.202 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 135.414 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 200.701 |
| Active circulante | 63.825 |
| Stocuri | 497 |
| Creante | 61.534 |
| Disponibilitati | 1.794 |
| Cheltuieli in avans | 632 |
| Datorii | 254.633 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 10.525 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 21.776 |
| Venituri totale | 65.499 |
| Cheltuieli totale | 274.088 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 208.589 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 209.220 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 205.797 |
| Active circulante | 210.700 |
| Stocuri | 497 |
| Creante | 56.709 |
| Disponibilitati | 153.494 |
| Cheltuieli in avans | -993 |
| Datorii | 195.759 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 219.745 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 817.066 |
| Venituri totale | 1.005.231 |
| Cheltuieli totale | 1.007.544 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.313 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.483 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 365.523 |
| Active circulante | 267.552 |
| Creante | 221.113 |
| Disponibilitati | 46.439 |
| Datorii | 402.847 |
| Capitaluri proprii | 230.228 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.708.660 |
| Venituri totale | 1.708.663 |
| Cheltuieli totale | 1.485.268 |
| Profit brut | 223.395 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 206.309 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 231.627 |
| Active circulante | 313.460 |
| Creante | 199.490 |
| Disponibilitati | 113.970 |
| Datorii | 54.261 |
| Capitaluri proprii | 490.826 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.980.486 |
| Venituri totale | 1.980.486 |
| Cheltuieli totale | 1.493.774 |
| Profit brut | 486.712 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 466.907 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 366.095 |
| Active circulante | 330.166 |
| Creante | 309.306 |
| Disponibilitati | 20.860 |
| Datorii | 264.265 |
| Capitaluri proprii | 431.996 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.790.221 |
| Venituri totale | 1.790.404 |
| Cheltuieli totale | 1.365.064 |
| Profit brut | 425.340 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 408.077 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 296.171 |
| Active circulante | 165.815 |
| Creante | 150.993 |
| Disponibilitati | 14.822 |
| Datorii | 438.067 |
| Capitaluri proprii | 23.919 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 647.154 |
| Venituri totale | 649.483 |
| Cheltuieli totale | 619.272 |
| Profit brut | 30.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 45.190 |
| Active circulante | 15.284 |
| Creante | 14.604 |
| Disponibilitati | 680 |
| Datorii | 237.448 |
| Capitaluri proprii | -176.974 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 47.578 |
| Venituri totale | 47.578 |
| Cheltuieli totale | 75.803 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.225 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 29.390 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 66.950 |
| Active circulante | 22.838 |
| Creante | 22.838 |
| Datorii | 237.372 |
| Capitaluri proprii | -147.584 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.333 |
| Venituri totale | 8.333 |
| Cheltuieli totale | 81.067 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 72.734 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 72.984 |