ERPK LABS SRL
| Denumire | ERPK LABS SRL |
| CUI | 25622297 |
| Nr. Reg. Com. | J2009006415405 |
| EUID | ROONRC.J2009006415405 |
| CAEN | 6310 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-06-01 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 488 797 | 2 721 901 | 1 483 969 | — | — | — | 17 |
| 2024 | 25 866 332 | 764 702 | 2 829 679 | 221 344 | 4 161 334 | 1 769 999 | 20 |
| 2023 | 26 499 147 | 1 439 999 | 2 527 617 | 283 089 | 3 098 259 | 1 005 297 | 25 |
| 2022 | 28 996 329 | -1 530 013 | 2 252 422 | 331 810 | 1 285 292 | -434 702 | 26 |
| 2021 | 13 506 883 | 395 810 | 2 448 827 | 231 761 | 3 190 353 | 1 095 311 | 24 |
| 2020 | 5 793 784 | 201 882 | 411 182 | 197 556 | 857 683 | 699 501 | 23 |
| 2019 | 6 219 384 | 81 502 | 307 734 | 135 036 | 614 113 | 497 619 | 30 |
| 2018 | 6 053 978 | 69 365 | 520 719 | 259 493 | 630 500 | 416 117 | 29 |
| 2017 | 4 267 986 | 50 527 | 385 066 | 302 285 | 391 811 | 346 752 | 24 |
Statistics
Commercial networks and enterprises21 488 797 lei
-17%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ERPK LABS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6310 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe |
| Descriere Activitate | Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe |
| Cod CAEN principal | 63 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6310: Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ERPK LABS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ERPK LABS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ERPK LABS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 221.344 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.161.334 |
| Creante | 3.539.752 |
| Casa si conturi la banci | 621.582 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 217.000 |
| DATORII | 2.829.679 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.769.999 |
| Capital subscris varsat | 50.200 |
| Cifra de afaceri neta | 25.866.332 |
| VENITURI TOTALE | 25.932.570 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.009.893 |
| Profitul brut | 922.677 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 764.702 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 283.089 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.098.259 |
| Creante | 2.779.132 |
| Casa si conturi la banci | 319.127 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 151.566 |
| DATORII | 2.527.617 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.005.297 |
| Capital subscris varsat | 50.200 |
| Cifra de afaceri neta | 26.499.147 |
| VENITURI TOTALE | 26.635.038 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.131.478 |
| Profitul brut | 1.503.560 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.439.999 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 331.810 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.285.292 |
| Creante | 1.160.447 |
| Casa si conturi la banci | 124.845 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 200.618 |
| DATORII | 2.252.422 |
| CAPITALURI - TOTAL | -434.702 |
| Capital subscris varsat | 50.200 |
| Cifra de afaceri neta | 28.996.329 |
| VENITURI TOTALE | 29.146.833 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.676.826 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.529.993 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.530.013 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 231.761 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.190.353 |
| Creante | 2.699.248 |
| Casa si conturi la banci | 491.105 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 122.024 |
| DATORII | 2.448.827 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.095.311 |
| Capital subscris varsat | 50.200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.506.883 |
| VENITURI TOTALE | 13.538.285 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.083.889 |
| Profitul brut | 454.396 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 395.810 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 197.556 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 857.683 |
| Creante | 392.366 |
| Casa si conturi la banci | 465.317 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 55.444 |
| DATORII | 411.182 |
| CAPITALURI - TOTAL | 699.501 |
| Capital subscris varsat | 50.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.793.784 |
| VENITURI TOTALE | 5.800.799 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.565.420 |
| Profitul brut | 235.379 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 201.882 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 135.036 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 614.113 |
| Creante | 598.135 |
| Casa si conturi la banci | 15.978 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.204 |
| DATORII | 307.734 |
| CAPITALURI - TOTAL | 497.619 |
| Capital subscris varsat | 50.200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.219.384 |
| VENITURI TOTALE | 6.237.839 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.119.758 |
| Profitul brut | 118.081 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 81.502 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 259.493 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 630.500 |
| Creante | 579.138 |
| Casa si conturi la banci | 51.362 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 46.843 |
| DATORII | 520.719 |
| CAPITALURI - TOTAL | 416.117 |
| Capital subscris varsat | 50.200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.053.978 |
| VENITURI TOTALE | 6.067.354 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.954.509 |
| Profitul brut | 112.845 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 69.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 302.285 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 391.811 |
| Creante | 374.902 |
| Casa si conturi la banci | 16.909 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.722 |
| DATORII | 385.066 |
| CAPITALURI - TOTAL | 346.752 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.267.986 |
| VENITURI TOTALE | 4.276.191 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.200.111 |
| Profitul brut | 76.080 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 50.527 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| Active imobilizate | 192.479 |
| Active circulante | 307.276 |
| Creante | 108.486 |
| Disponibilitati | 198.790 |
| Cheltuieli in avans | 28.440 |
| Datorii | 231.971 |
| Capitaluri proprii | 296.224 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.154.684 |
| Venituri totale | 3.160.251 |
| Cheltuieli totale | 3.126.166 |
| Profit brut | 34.085 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.653 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 21 |