ERIONCYM S.R.L.
| Denumire | ERIONCYM S.R.L. |
| CUI | 33630320 |
| Nr. Reg. Com. | J38/526/2014 |
| EUID | ROONRC.J38/526/2014 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-09-26 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BUȘCĂ CONSTANTIN-ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 51 350 507 | 5 714 644 | 10 611 477 | 5 691 618 | 13 663 288 | 8 743 429 | 1 |
| 2024 | 667 200 | 151 664 | 51 302 649 | 50 145 914 | 4 185 520 | 3 028 785 | 2 |
| 2023 | 667 200 | 289 470 | 34 851 625 | 36 333 833 | 1 394 913 | 2 877 121 | 2 |
| 2022 | 667 200 | 228 099 | 14 155 197 | 15 231 325 | 1 511 523 | 2 587 651 | 0 |
| 2021 | 612 168 | 482 412 | 2 627 699 | 3 833 114 | 1 879 592 | 3 085 007 | 3 |
| 2020 | 453 100 | 1 539 498 | 872 134 | 2 885 612 | 589 116 | 2 602 594 | 3 |
| 2019 | 204 480 | 438 357 | 3 911 970 | 3 840 478 | 1 134 588 | 1 063 096 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises51 350 507 lei
7,596%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ERIONCYM S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Vâlcea , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ERIONCYM S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ERIONCYM S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ERIONCYM S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 50.145.914 |
| Active circulante | 4.185.520 |
| Stocuri | 72.810 |
| Creante | 4.065.295 |
| Disponibilitati | 47.415 |
| Datorii | 51.302.649 |
| Capitaluri proprii | 3.028.785 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 667.200 |
| Venituri totale | 669.734 |
| Cheltuieli totale | 486.324 |
| Profit brut | 183.410 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 151.664 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 36.333.833 |
| Active circulante | 1.394.913 |
| Stocuri | 148.942 |
| Creante | 870.331 |
| Disponibilitati | 375.640 |
| Datorii | 34.851.625 |
| Capitaluri proprii | 2.877.121 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 667.200 |
| Venituri totale | 670.080 |
| Cheltuieli totale | 374.653 |
| Profit brut | 295.427 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 289.470 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 15.231.325 |
| Active circulante | 1.511.523 |
| Creante | 1.342.539 |
| Disponibilitati | 168.984 |
| Datorii | 14.155.197 |
| Capitaluri proprii | 2.587.651 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 667.200 |
| Venituri totale | 851.475 |
| Cheltuieli totale | 615.719 |
| Profit brut | 235.756 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 228.099 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 3.833.114 |
| Active circulante | 1.879.592 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.817.798 |
| Disponibilitati | 61.794 |
| Datorii | 2.627.699 |
| Capitaluri proprii | 3.085.007 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 612.168 |
| Venituri totale | 1.305.706 |
| Cheltuieli totale | 738.963 |
| Profit brut | 566.743 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 482.412 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.885.612 |
| Active circulante | 589.116 |
| Creante | 308.189 |
| Disponibilitati | 280.927 |
| Datorii | 872.134 |
| Capitaluri proprii | 2.602.594 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 453.100 |
| Venituri totale | 8.137.988 |
| Cheltuieli totale | 6.340.650 |
| Profit brut | 1.797.338 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.539.498 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 3.840.478 |
| Active circulante | 1.134.588 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 1.021.922 |
| Disponibilitati | 112.666 |
| Datorii | 3.911.970 |
| Capitaluri proprii | 1.063.096 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 204.480 |
| Venituri totale | 626.062 |
| Cheltuieli totale | 164.863 |
| Profit brut | 461.199 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 438.357 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.455.931 |
| Active circulante | 83.711 |
| Creante | 19.335 |
| Disponibilitati | 64.376 |
| Datorii | 914.903 |
| Capitaluri proprii | 624.739 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 538.560 |
| Venituri totale | 538.560 |
| Cheltuieli totale | 335.979 |
| Profit brut | 202.581 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 197.195 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 274.404 |
| Active circulante | 886.880 |
| Creante | 714.546 |
| Disponibilitati | 172.334 |
| Datorii | 733.740 |
| Capitaluri proprii | 427.544 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 573.360 |
| Venituri totale | 805.440 |
| Cheltuieli totale | 564.904 |
| Profit brut | 240.536 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 230.075 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 577.902 |
| Active circulante | 423.422 |
| Creante | 396.600 |
| Disponibilitati | 26.822 |
| Datorii | 803.855 |
| Capitaluri proprii | 197.469 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 576.520 |
| Venituri totale | 576.520 |
| Cheltuieli totale | 521.939 |
| Profit brut | 54.581 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.848 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |