ERA NAEDA SRL – CUI 26874578
Pe scurt
ERA NAEDA SRL are CUI 26874578, număr de înregistrare J24/308/2010 și sediul în Sat Groşi, Comuna Groşi, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 66.746 lei, un profit net de 20.055 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 12.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ERA NAEDA SRL |
| CUI | 26874578 |
| Nr. Reg. Com. | J24/308/2010 |
| EUID | ROONRC.J24/308/2010 |
| CAEN | 7022 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 12.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-05-04 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GHINEA MARIUS ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 746 | 20 055 | 140 583 | 0 | 125 813 | -14 770 | 1 |
| 2024 | 60 031 | -28 729 | 111 552 | 6 737 | 78 341 | -26 474 | 1 |
| 2023 | 85 157 | 12 232 | 101 632 | 6 737 | 105 849 | 10 954 | 1 |
| 2022 | 177 219 | 59 099 | 106 385 | 6 737 | 373 370 | 273 722 | 1 |
| 2021 | 133 771 | 47 618 | 121 602 | 6 766 | 344 460 | 229 624 | 1 |
| 2020 | 120 083 | 58 979 | 2 635 | 112 | 215 028 | 212 505 | 1 |
| 2019 | 126 425 | 34 612 | 2 393 | 104 | 167 815 | 165 526 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises66 746 lei
11%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ERA NAEDA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7022 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Descriere Activitate | Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Cod CAEN principal | 70 Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Descriere activitate (principal) | Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 1353 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SYNERGY GROUP MANAGEMENT S.R.L. – locul 1349, 656.554 lei, Bacău
- APTEL TRADING S.R.L. – locul 1349, 68.266 lei, Bucureşti
- TOOGLE S.R.L. – locul 1350, 653.931 lei, Braşov
- MGUNS S.R.L. – locul 1350, 68.150 lei, Bacău
- MO GLOBAL SERVICES S.R.L. – locul 1351, 653.789 lei, Constanţa
- HAR SERV CONSULTING TURUL SRL – locul 1351, 67.600 lei, Harghita
- CREATIVE EVENTS DRESSCODE SRL – locul 1352, 653.377 lei, Bucureşti
- DAVIDIE CONTA S.R.L. – locul 1352, 67.050 lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ERA NAEDA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ERA NAEDA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ERA NAEDA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 6.737 |
| Active circulante | 78.341 |
| Stocuri | 2.964 |
| Creante | 73.433 |
| Disponibilitati | 1.944 |
| Datorii | 111.552 |
| Capitaluri proprii | -26.474 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 60.031 |
| Venituri totale | 60.031 |
| Cheltuieli totale | 88.160 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.129 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 28.729 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.737 |
| Active circulante | 105.849 |
| Stocuri | 2.964 |
| Creante | 99.488 |
| Disponibilitati | 3.397 |
| Datorii | 101.632 |
| Capitaluri proprii | 10.954 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 85.157 |
| Venituri totale | 85.157 |
| Cheltuieli totale | 72.068 |
| Profit brut | 13.089 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.737 |
| Active circulante | 373.370 |
| Stocuri | 2.964 |
| Creante | 211.944 |
| Disponibilitati | 158.462 |
| Datorii | 106.385 |
| Capitaluri proprii | 273.722 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 177.219 |
| Venituri totale | 177.219 |
| Cheltuieli totale | 116.577 |
| Profit brut | 60.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.099 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 112 |
| Active circulante | 215.028 |
| Creante | 213.284 |
| Disponibilitati | 1.744 |
| Datorii | 2.635 |
| Capitaluri proprii | 212.505 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 120.083 |
| Venituri totale | 122.858 |
| Cheltuieli totale | 62.722 |
| Profit brut | 60.136 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.979 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 104 |
| Active circulante | 167.815 |
| Creante | 166.140 |
| Disponibilitati | 1.675 |
| Datorii | 2.393 |
| Capitaluri proprii | 165.526 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 126.425 |
| Venituri totale | 126.425 |
| Cheltuieli totale | 90.549 |
| Profit brut | 35.876 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 147.014 |
| Creante | 115.258 |
| Disponibilitati | 31.756 |
| Datorii | 2.100 |
| Capitaluri proprii | 144.914 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 123.159 |
| Venituri totale | 123.159 |
| Cheltuieli totale | 99.485 |
| Profit brut | 23.674 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.442 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 17.822 |
| Active circulante | 106.894 |
| Creante | 100.000 |
| Disponibilitati | 6.894 |
| Datorii | 2.244 |
| Capitaluri proprii | 122.472 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 88.336 |
| Venituri totale | 111.439 |
| Cheltuieli totale | 56.434 |
| Profit brut | 55.005 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.891 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 17.822 |
| Active circulante | 50.757 |
| Creante | 49.377 |
| Disponibilitati | 1.380 |
| Cheltuieli in avans | 1 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 68.580 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 57.580 |
| Venituri totale | 120.366 |
| Cheltuieli totale | 70.290 |
| Profit brut | 50.076 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.669 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |