EQUINOX EVOLUTION S.R.L. – CUI 42138654
Pe scurt
EQUINOX EVOLUTION S.R.L. are CUI 42138654, număr de înregistrare J2020000036524 și sediul în Sat Daia, Comuna Daia, județul Giurgiu. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 328.000 lei, un profit net de 118.164 lei și un număr mediu de 7 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EQUINOX EVOLUTION S.R.L. |
| CUI | 42138654 |
| Nr. Reg. Com. | J2020000036524 |
| EUID | ROONRC.J2020000036524 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-01-21 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BĂNICĂ LUIZA DIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 328 000 | 118 164 | 404 402 | 1 093 452 | 3 748 807 | 271 390 | 7 |
| 2024 | 258 000 | 7 411 | 179 219 | 903 775 | 168 517 | 145 776 | 1 |
| 2023 | 194 823 | 73 586 | 286 524 | 1 171 182 | 272 087 | 187 278 | 3 |
| 2022 | 190 000 | 167 800 | 29 347 | 0 | 197 387 | 168 040 | 2 |
| 2021 | 269 537 | 143 233 | 118 824 | 0 | 279 438 | 160 614 | 1 |
| 2020 | 46 638 | 17 181 | 18 341 | 6 448 | 29 274 | 17 381 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EQUINOX EVOLUTION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Giurgiu , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 727 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TESS PROFESSIONAL EVALUATION SRL – locul 723, 330.280 lei, Dolj
- VISION ART STUDIO SRL – locul 723, 81.785 lei, Mureş
- PREST EXCLUSIV LINE S.R.L. – locul 723, 43.840 lei, Arad
- CMB SMART EVAL SRL – locul 724, 330.260 lei, Sibiu
- BUZZPIXEL SRL – locul 724, 81.736 lei, Galaţi
- WIN SSM CONSULTING S.R.L. – locul 724, 43.760 lei, Suceava
- HERRIS CONSULTING SRL – locul 725, 328.460 lei, Braşov
- DSF CREATIVE ART S.R.L. – locul 725, 81.427 lei, Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EQUINOX EVOLUTION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EQUINOX EVOLUTION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EQUINOX EVOLUTION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 903.775 |
| Active circulante | 168.517 |
| Creante | 150.362 |
| Disponibilitati | 18.155 |
| Datorii | 179.219 |
| Venituri in avans | 747.297 |
| Capitaluri proprii | 145.776 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 258.000 |
| Venituri totale | 480.170 |
| Cheltuieli totale | 470.540 |
| Profit brut | 9.630 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.411 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.171.182 |
| Active circulante | 272.087 |
| Creante | 193.486 |
| Disponibilitati | 78.601 |
| Datorii | 286.524 |
| Venituri in avans | 969.467 |
| Capitaluri proprii | 187.278 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 194.823 |
| Venituri totale | 1.057.290 |
| Cheltuieli totale | 982.048 |
| Profit brut | 75.242 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 73.586 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 197.387 |
| Creante | 90.345 |
| Disponibilitati | 107.042 |
| Datorii | 29.347 |
| Capitaluri proprii | 168.040 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 190.000 |
| Venituri totale | 190.000 |
| Cheltuieli totale | 16.614 |
| Profit brut | 173.386 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 167.800 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 279.438 |
| Creante | 250.239 |
| Disponibilitati | 29.199 |
| Datorii | 118.824 |
| Capitaluri proprii | 160.614 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 269.537 |
| Venituri totale | 277.037 |
| Cheltuieli totale | 125.690 |
| Profit brut | 151.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 143.233 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.448 |
| Active circulante | 29.274 |
| Creante | 12.185 |
| Disponibilitati | 17.089 |
| Datorii | 18.341 |
| Capitaluri proprii | 17.381 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 46.638 |
| Venituri totale | 46.638 |
| Cheltuieli totale | 28.990 |
| Profit brut | 17.648 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.181 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |