ENTER SRL – CUI 8781152
Pe scurt
ENTER SRL are CUI 8781152, număr de înregistrare J1996000611029 și sediul în Municipiul Arad, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 858.403 lei, un profit net de 179.722 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ENTER SRL |
| CUI | 8781152 |
| Nr. Reg. Com. | J1996000611029 |
| EUID | ROONRC.J02/611/1996 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1996-09-09 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NAGY PETRU | - | România |
| NAGY CSILLA-ETELCA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 858 403 | 179 722 | 251 619 | 122 022 | 561 591 | 432 182 | 3 |
| 2024 | 758 116 | 82 375 | 162 625 | 68 822 | 428 351 | 334 835 | 3 |
| 2023 | 1 055 336 | 138 749 | 137 457 | 82 430 | 445 546 | 391 209 | 3 |
| 2022 | 1 031 131 | 259 824 | 216 416 | 427 618 | 380 712 | 592 189 | 3 |
| 2021 | 910 788 | 151 293 | 82 858 | 394 072 | 172 444 | 483 658 | 3 |
| 2020 | 680 715 | 170 958 | 29 991 | 388 345 | 144 969 | 503 323 | 3 |
| 2019 | 454 168 | 3 586 | 179 352 | 385 925 | 127 405 | 332 365 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ENTER SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Arad , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 2281 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ELECTRIC CADI TOP SRL – locul 2277, 859.980 lei, Argeş
- SERBAN THERM INSTAL S.R.L. – locul 2277, 572.887 lei, Bihor
- INDUSTRIAL ELECTRIC VISION S.R.L. – locul 2278, 859.956 lei, Maramureş
- SUN WATT ENERGY S.R.L. – locul 2278, 572.781 lei, Braşov
- CASIDO SRL – locul 2279, 859.819 lei, Bucureşti
- LIDESC HECO S.R.L. – locul 2279, 572.191 lei, Botoşani
- AEP SYSTEMS S.R.L. – locul 2280, 858.528 lei, Cluj
- SOLARIS DESIGN SRL – locul 2280, 572.095 lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ENTER SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ENTER SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ENTER SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 68.822 |
| Active circulante | 428.351 |
| Stocuri | 118.754 |
| Creante | 299.915 |
| Disponibilitati | 9.682 |
| Cheltuieli in avans | 287 |
| Datorii | 162.625 |
| Capitaluri proprii | 334.835 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 758.116 |
| Venituri totale | 760.761 |
| Cheltuieli totale | 657.418 |
| Profit brut | 103.343 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 82.375 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 82.430 |
| Active circulante | 445.546 |
| Stocuri | 86.406 |
| Creante | 320.035 |
| Disponibilitati | 39.105 |
| Cheltuieli in avans | 690 |
| Datorii | 137.457 |
| Capitaluri proprii | 391.209 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.055.336 |
| Venituri totale | 1.397.704 |
| Cheltuieli totale | 1.245.261 |
| Profit brut | 152.443 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 138.749 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 427.618 |
| Active circulante | 380.712 |
| Stocuri | 82.312 |
| Creante | 297.895 |
| Disponibilitati | 505 |
| Cheltuieli in avans | 275 |
| Datorii | 216.416 |
| Capitaluri proprii | 592.189 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.031.131 |
| Venituri totale | 1.035.539 |
| Cheltuieli totale | 766.160 |
| Profit brut | 269.379 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 259.824 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 394.072 |
| Active circulante | 172.444 |
| Stocuri | 60.757 |
| Creante | 101.276 |
| Disponibilitati | 10.411 |
| Datorii | 82.858 |
| Capitaluri proprii | 483.658 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 910.788 |
| Venituri totale | 918.114 |
| Cheltuieli totale | 758.559 |
| Profit brut | 159.555 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 151.293 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 388.345 |
| Active circulante | 144.969 |
| Stocuri | 33.605 |
| Creante | 103.300 |
| Disponibilitati | 8.064 |
| Datorii | 29.991 |
| Capitaluri proprii | 503.323 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 680.715 |
| Venituri totale | 683.922 |
| Cheltuieli totale | 507.390 |
| Profit brut | 176.532 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 170.958 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 385.925 |
| Active circulante | 127.405 |
| Stocuri | 27.209 |
| Creante | 91.713 |
| Disponibilitati | 8.483 |
| Datorii | 179.352 |
| Venituri in avans | 1.613 |
| Capitaluri proprii | 332.365 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 454.168 |
| Venituri totale | 457.286 |
| Cheltuieli totale | 449.120 |
| Profit brut | 8.166 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.586 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 384.522 |
| Active circulante | 153.580 |
| Stocuri | 24.907 |
| Creante | 91.104 |
| Disponibilitati | 37.569 |
| Cheltuieli in avans | 218 |
| Datorii | 207.927 |
| Venituri in avans | 1.613 |
| Capitaluri proprii | 328.780 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 416.069 |
| Venituri totale | 429.360 |
| Cheltuieli totale | 439.708 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.348 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.515 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 398.148 |
| Active circulante | 156.165 |
| Stocuri | 18.581 |
| Creante | 110.515 |
| Disponibilitati | 27.069 |
| Datorii | 27.552 |
| Venituri in avans | 1.613 |
| Capitaluri proprii | 525.148 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 700.948 |
| Venituri totale | 701.139 |
| Cheltuieli totale | 512.263 |
| Profit brut | 188.876 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 181.854 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 405.122 |
| Active circulante | 195.365 |
| Stocuri | 65.522 |
| Creante | 103.790 |
| Disponibilitati | 26.053 |
| Datorii | 254.436 |
| Venituri in avans | 1.613 |
| Provizioane | 1.143 |
| Capitaluri proprii | 343.295 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 292.581 |
| Venituri totale | 299.654 |
| Cheltuieli totale | 371.195 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 71.541 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 71.541 |
| Nr. salariati | 4 |