ENGROS FRESH SRL
| Denumire | ENGROS FRESH SRL |
| CUI | 35073005 |
| Nr. Reg. Com. | J2015001018046 |
| EUID | ROONRC.J2015001018046 |
| CAEN | 4631 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-10-01 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MURARIU ELISEI | depline, separat | România |
| BEJENARU NELU | depline, separat | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 177 332 | 1 437 569 | 1 787 852 | — | — | — | 23 |
| 2024 | 7 076 275 | 768 625 | 1 983 579 | 1 549 843 | 1 222 637 | 797 363 | 20 |
| 2023 | 6 893 551 | 436 949 | 558 617 | 686 201 | 757 491 | 885 075 | 21 |
| 2022 | 7 403 064 | 936 411 | 454 036 | 511 237 | 908 873 | 966 074 | 23 |
| 2021 | 4 184 585 | 1 010 264 | 507 108 | 565 932 | 1 145 839 | 1 204 663 | 20 |
| 2020 | 2 642 961 | 99 235 | 710 733 | 763 622 | 439 950 | 494 399 | 18 |
| 2019 | 4 827 402 | 310 573 | 574 399 | 686 086 | 538 477 | 650 164 | 25 |
| 2018 | 3 274 986 | 110 237 | 634 843 | 812 126 | 234 418 | 414 591 | 22 |
| 2017 | 2 873 065 | 109 888 | 542 539 | — | — | — | 17 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 177 332 lei
30%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ENGROS FRESH SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4631 Rev. 2 (echivalent: 4631 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bacău , domeniul 4631: Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ENGROS FRESH SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ENGROS FRESH SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ENGROS FRESH SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2019-11-28 |
| Data reactivare | 2019-12-05 |
| Data publicare | 2019-12-04 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.549.843 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.222.637 |
| Stocuri | 308.109 |
| Creante | 557.717 |
| Casa si conturi la banci | 356.811 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.462 |
| DATORII | 1.983.579 |
| CAPITALURI - TOTAL | 797.363 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.076.275 |
| VENITURI TOTALE | 7.098.694 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.289.931 |
| Profitul brut | 808.763 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 768.625 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 686.201 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 757.491 |
| Stocuri | 224.705 |
| Creante | 347.556 |
| Casa si conturi la banci | 185.230 |
| DATORII | 558.617 |
| CAPITALURI - TOTAL | 885.075 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.893.551 |
| VENITURI TOTALE | 6.931.061 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.412.857 |
| Profitul brut | 518.204 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 436.949 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 511.237 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 908.873 |
| Stocuri | 226.983 |
| Creante | 235.218 |
| Casa si conturi la banci | 446.672 |
| DATORII | 454.036 |
| CAPITALURI - TOTAL | 966.074 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.403.064 |
| VENITURI TOTALE | 7.403.154 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.359.378 |
| Profitul brut | 1.043.776 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 936.411 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 565.932 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.145.839 |
| Stocuri | 238.804 |
| Creante | 199.618 |
| Casa si conturi la banci | 707.417 |
| DATORII | 507.108 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.204.663 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.184.585 |
| VENITURI TOTALE | 4.925.282 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.874.001 |
| Profitul brut | 1.051.281 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.010.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 763.622 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 439.950 |
| Stocuri | 190.568 |
| Creante | 69.402 |
| Casa si conturi la banci | 179.980 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.560 |
| DATORII | 710.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 494.399 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.642.961 |
| VENITURI TOTALE | 2.818.819 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.698.594 |
| Profitul brut | 120.225 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 99.235 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 686.086 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 538.477 |
| Stocuri | 125.008 |
| Creante | 112.045 |
| Casa si conturi la banci | 301.424 |
| DATORII | 574.399 |
| CAPITALURI - TOTAL | 650.164 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.827.402 |
| VENITURI TOTALE | 4.832.244 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.455.970 |
| Profitul brut | 376.274 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 310.573 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 812.126 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 234.418 |
| Stocuri | 87.397 |
| Creante | 49.470 |
| Casa si conturi la banci | 97.551 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.890 |
| DATORII | 634.843 |
| CAPITALURI - TOTAL | 414.591 |
| Capital subscris varsat | 3.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.274.986 |
| VENITURI TOTALE | 3.287.729 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.144.730 |
| Profitul brut | 142.999 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 110.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| Active imobilizate | 665.924 |
| Active circulante | 180.969 |
| Stocuri | 90.151 |
| Creante | 58.802 |
| Disponibilitati | 32.016 |
| Datorii | 542.539 |
| Capitaluri proprii | 304.354 |
| Capital social | 3.000 |
| Cifra de afaceri | 2.873.065 |
| Venituri totale | 2.883.924 |
| Cheltuieli totale | 2.735.193 |
| Profit brut | 148.731 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 109.888 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 17 |
| Active imobilizate | 513.704 |
| Active circulante | 92.788 |
| Stocuri | 26.096 |
| Creante | 16.814 |
| Disponibilitati | 49.878 |
| Datorii | 412.026 |
| Capitaluri proprii | 194.466 |
| Capital social | 3.000 |
| Cifra de afaceri | 1.832.482 |
| Venituri totale | 1.843.653 |
| Cheltuieli totale | 1.631.536 |
| Profit brut | 212.117 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 202.695 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-31 04:25:15 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-31 04:25:15 |