EMIRNA S.R.L. – CUI 15302783
Pe scurt
EMIRNA S.R.L. are CUI 15302783, număr de înregistrare J26/321/2003 și sediul în Municipiul Târgu Mureş, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 63.500 lei, o pierdere netă de 20.679 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 07.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EMIRNA S.R.L. |
| CUI | 15302783 |
| Nr. Reg. Com. | J26/321/2003 |
| EUID | ROONRC.J26/321/2003 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 07.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-03-19 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NEAG EMIL ANANIE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63 500 | -20 679 | 180 404 | 276 838 | 33 039 | 129 473 | 1 |
| 2024 | 68 900 | -121 695 | 60 883 | 154 084 | 56 951 | 150 152 | 1 |
| 2023 | 195 443 | 191 714 | 51 299 | 197 336 | 125 810 | 271 847 | 1 |
| 2022 | 161 850 | -21 211 | 130 317 | 342 021 | 74 312 | 286 016 | 1 |
| 2021 | 167 810 | 119 262 | 28 149 | 406 814 | 139 093 | 517 758 | 0 |
| 2020 | 266 300 | 359 040 | 13 185 | 173 689 | 472 682 | 633 186 | 0 |
| 2019 | 302 480 | 106 942 | 35 831 | 145 193 | 163 940 | 273 302 | 0 |
| 2018 | 180 800 | 7 595 | 23 664 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 134 600 | -16 568 | 75 733 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EMIRNA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8626 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- HOLHOS PREST SRL – locul 8622, 379.000 lei, Braşov
- CABAȘ SV CONSTRUCT S.R.L. – locul 8622, 63.700 lei, Braşov
- URBANIS SERVCONSULT S.R.L. – locul 8623, 378.906 lei, Bucureşti
- CHERSAN GRUP SRL – locul 8623, 63.603 lei, Iaşi
- SMART IDEAS SISTEM SRL – locul 8624, 378.690 lei, Arad
- DEMAR CONSTRUCT S.R.L. – locul 8624, 63.585 lei, Vrancea
- FLORIN SORIN CONSTRUCT S.R.L. – locul 8625, 378.683 lei, Vâlcea
- CAMELIA CONCEPT S.R.L. – locul 8625, 63.585 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EMIRNA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EMIRNA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EMIRNA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 154.084 |
| Active circulante | 56.951 |
| Creante | 6.068 |
| Disponibilitati | 50.883 |
| Datorii | 60.883 |
| Capitaluri proprii | 150.152 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 68.900 |
| Venituri totale | 106.102 |
| Cheltuieli totale | 226.863 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 120.761 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 121.695 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 197.336 |
| Active circulante | 125.810 |
| Creante | 7.870 |
| Disponibilitati | 117.940 |
| Datorii | 51.299 |
| Capitaluri proprii | 271.847 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 195.443 |
| Venituri totale | 617.155 |
| Cheltuieli totale | 420.223 |
| Profit brut | 196.932 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 191.714 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 342.021 |
| Active circulante | 74.312 |
| Creante | 3.124 |
| Disponibilitati | 71.188 |
| Datorii | 130.317 |
| Capitaluri proprii | 286.016 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 161.850 |
| Venituri totale | 174.199 |
| Cheltuieli totale | 190.581 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 16.382 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 21.211 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 406.814 |
| Active circulante | 139.093 |
| Creante | 66.484 |
| Disponibilitati | 72.609 |
| Datorii | 28.149 |
| Capitaluri proprii | 517.758 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 167.810 |
| Venituri totale | 364.241 |
| Cheltuieli totale | 234.053 |
| Profit brut | 130.188 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 119.262 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 173.689 |
| Active circulante | 472.682 |
| Creante | 670 |
| Disponibilitati | 472.012 |
| Datorii | 13.185 |
| Capitaluri proprii | 633.186 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 266.300 |
| Venituri totale | 608.868 |
| Cheltuieli totale | 231.948 |
| Profit brut | 376.920 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 359.040 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 145.193 |
| Active circulante | 163.940 |
| Creante | 10.814 |
| Disponibilitati | 153.126 |
| Datorii | 35.831 |
| Capitaluri proprii | 273.302 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 302.480 |
| Venituri totale | 399.086 |
| Cheltuieli totale | 280.172 |
| Profit brut | 118.914 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 106.942 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 166.455 |
| Active circulante | 65.674 |
| Creante | 1.970 |
| Disponibilitati | 63.704 |
| Datorii | 23.664 |
| Capitaluri proprii | 208.465 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 180.800 |
| Venituri totale | 190.269 |
| Cheltuieli totale | 176.967 |
| Profit brut | 13.302 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.595 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 174.016 |
| Active circulante | 144.692 |
| Creante | 1.049 |
| Disponibilitati | 143.643 |
| Datorii | 75.733 |
| Capitaluri proprii | 242.975 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 134.600 |
| Venituri totale | 159.166 |
| Cheltuieli totale | 170.959 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.793 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.568 |
| Active imobilizate | 249.314 |
| Active circulante | 149.383 |
| Creante | 71.478 |
| Disponibilitati | 77.905 |
| Datorii | 139.154 |
| Capitaluri proprii | 259.543 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 265.856 |
| Venituri totale | 280.801 |
| Cheltuieli totale | 255.179 |
| Profit brut | 25.622 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.216 |
| Pierdere neta | 0 |