ELECTRONIC PLUS SRL
| Denumire | ELECTRONIC PLUS SRL |
| CUI | 13209484 |
| Nr. Reg. Com. | J2000000197115 |
| EUID | ROONRC.J11/197/2000 |
| CAEN | 4619 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-06-29 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 119 774 | 406 640 | 1 704 148 | — | — | — | 10 |
| 2024 | 10 491 557 | 517 423 | 4 515 448 | 2 314 557 | 9 442 462 | 7 173 171 | 12 |
| 2023 | 9 939 910 | 903 977 | 3 499 778 | 2 677 075 | 7 717 156 | 6 806 962 | 11 |
| 2022 | 9 717 286 | 1 103 991 | 5 488 526 | 3 253 303 | 8 242 499 | 5 902 985 | 8 |
| 2021 | 8 665 181 | 1 123 135 | 2 782 714 | 930 580 | 6 635 419 | 4 798 994 | 7 |
| 2020 | 7 921 644 | 1 135 026 | 2 418 700 | 1 074 750 | 4 945 705 | 3 601 755 | 6 |
| 2019 | 7 696 021 | 855 452 | 2 776 790 | 1 174 642 | 4 068 877 | 2 466 729 | 4 |
| 2018 | 5 645 084 | 611 647 | 2 852 418 | 1 082 096 | 3 381 599 | 1 611 277 | 4 |
| 2017 | 4 207 195 | 380 881 | 2 219 250 | 1 125 811 | 2 331 923 | 1 238 484 | 3 |
| 2016 | 2 951 168 | 16 300 | 2 413 941 | 1 150 909 | 2 120 635 | 857 603 | 11 |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 119 774 lei
-4%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ELECTRONIC PLUS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4619 Rev. 2 (echivalent: 4619 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Intermedieri în comerțul cu produse diverse |
| Descriere Activitate | Intermedieri în comerțul cu produse diverse |
| Cod CAEN principal | 46 Intermedieri în comerțul cu produse diverse |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Caraş-Severin
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ELECTRONIC PLUS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ELECTRONIC PLUS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ELECTRONIC PLUS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.314.557 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.442.462 |
| Stocuri | 5.168.483 |
| Creante | 2.902.683 |
| Casa si conturi la banci | 1.338.353 |
| DATORII | 4.515.448 |
| VENITURI IN AVANS | 68.400 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.173.171 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.491.557 |
| VENITURI TOTALE | 10.695.173 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.109.472 |
| Profitul brut | 585.701 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 517.423 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.677.075 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.717.156 |
| Stocuri | 5.007.267 |
| Creante | 2.640.873 |
| Casa si conturi la banci | 41.482 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.709 |
| DATORII | 3.499.778 |
| VENITURI IN AVANS | 91.200 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.806.962 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.939.910 |
| VENITURI TOTALE | 10.697.856 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.655.593 |
| Profitul brut | 1.042.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 903.977 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.253.303 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.242.499 |
| Stocuri | 4.926.364 |
| Creante | 2.187.464 |
| Casa si conturi la banci | 1.120.281 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.709 |
| DATORII | 5.488.526 |
| VENITURI IN AVANS | 114.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.902.985 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.717.286 |
| VENITURI TOTALE | 9.780.249 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.609.190 |
| Profitul brut | 1.171.059 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.103.991 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 930.580 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.635.419 |
| Stocuri | 4.654.848 |
| Creante | 1.924.855 |
| Casa si conturi la banci | 46.101 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.709 |
| DATORII | 2.782.714 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.798.994 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.665.181 |
| VENITURI TOTALE | 8.897.990 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.626.847 |
| Profitul brut | 1.271.143 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.123.135 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.074.750 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.945.705 |
| Stocuri | 3.111.771 |
| Creante | 1.587.029 |
| Casa si conturi la banci | 241.136 |
| DATORII | 2.418.700 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.601.755 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.921.644 |
| VENITURI TOTALE | 8.069.710 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.747.204 |
| Profitul brut | 1.322.506 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.135.026 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.174.642 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.068.877 |
| Stocuri | 2.219.467 |
| Creante | 1.710.341 |
| Casa si conturi la banci | 107.886 |
| DATORII | 2.776.790 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.466.729 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.696.021 |
| VENITURI TOTALE | 7.811.935 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.825.627 |
| Profitul brut | 986.308 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 855.452 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.082.096 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.381.599 |
| Stocuri | 2.134.013 |
| Creante | 1.209.585 |
| Casa si conturi la banci | 29.421 |
| DATORII | 2.852.418 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.611.277 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.645.084 |
| VENITURI TOTALE | 5.697.915 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.022.700 |
| Profitul brut | 675.215 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 611.647 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.125.811 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.331.923 |
| Stocuri | 1.648.420 |
| Creante | 646.040 |
| Casa si conturi la banci | 28.396 |
| DATORII | 2.219.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.238.484 |
| Capital subscris varsat | 30.400 |
| Cifra de afaceri neta | 4.207.195 |
| VENITURI TOTALE | 4.230.792 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.808.855 |
| Profitul brut | 421.937 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 380.881 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.150.909 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.120.635 |
| Stocuri | 1.483.178 |
| Creante | 614.028 |
| Casa si conturi la banci | 23.429 |
| DATORII | 2.413.941 |
| CAPITALURI - TOTAL | 857.603 |
| Capital subscris varsat | 30.400 |
| Cifra de afaceri neta | 2.951.168 |
| VENITURI TOTALE | 2.965.821 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.949.521 |
| Profitul brut | 16.300 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.300 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |