EISSA CONSTRUCTII S.R.L. – CUI 51366783
Pe scurt
EISSA CONSTRUCTII S.R.L. are CUI 51366783, număr de înregistrare J2025014313005 și sediul în Bucureşti Sectorul 4, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 243.484 lei, un profit net de 182.667 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EISSA CONSTRUCTII S.R.L. |
| CUI | 51366783 |
| Nr. Reg. Com. | J2025014313005 |
| EUID | ROONRC.J2025014313005 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ELKOMY RAGAB TALAT FETOUH ELSAYED | - | România |
| ELKOMY RAGAB TALAT FETOUH ELSAYED | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 243 484 | 182 667 | 108 118 | 0 | 290 868 | 182 867 | 4 |
Statistics
Commercial networks and enterprises243 484 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EISSA CONSTRUCTII S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10214 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- RUGET CONSTRUCT S.R.L. – locul 10210, 243.765 lei, Bucureşti
- T.O. CONSTRUCTIONS SA ATENA SUCURSALA BUCURESTI – locul 10210, 0 lei, Bucureşti
- CUBA BUILDINGS S.R.L. – locul 10211, 243.660 lei, Prahova
- LUKACS CONSTRUCTII SRL – locul 10211, 0 lei, Mureş
- CHIŞCĂ CONSTRUCT S.R.L. – locul 10212, 243.658 lei, Neamţ
- TEHNOCONSTRUCT SRL – locul 10212, 0 lei, Botoşani
- DIACLAU MAFTEI 71 S.R.L. – locul 10213, 243.584 lei, Galaţi
- GEOEDIT SRL – locul 10213, 0 lei, Vâlcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EISSA CONSTRUCTII S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EISSA CONSTRUCTII S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EISSA CONSTRUCTII S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Datele financiare se actualizează periodic din sursele oficiale.