EHS-PREVENTION S.R.L. – CUI 40698469
Informativ
EHS-PREVENTION S.R.L. are CUI 40698469, număr de înregistrare J2019000993221 și sediul în Sat Miroslava, Comuna Miroslava, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 285.453 lei, un profit net de 50.241 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | EHS-PREVENTION S.R.L. |
| CUI | 40698469 |
| Nr. Reg. Com. | J2019000993221 |
| EUID | ROONRC.J2019000993221 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-02-26 (7 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| AMARIEI CRISTIAN DUMITRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 285 453 | 50 241 | 177 699 | 178 602 | 179 214 | 57 777 | 1 |
| 2024 | 186 191 | 25 368 | 31 329 | 64 912 | 50 853 | 87 536 | 1 |
| 2023 | 145 830 | 61 928 | 2 140 | 11 456 | 52 852 | 62 168 | 1 |
| 2022 | 99 347 | 77 273 | 2 214 | 0 | 136 216 | 145 184 | 1 |
| 2021 | 95 601 | 67 671 | 996 | 0 | 68 907 | 67 911 | 1 |
| 2020 | 75 790 | 50 422 | 828 | 0 | 50 278 | 50 950 | 1 |
| 2019 | 30 779 | 328 | 7 832 | 0 | 8 360 | 528 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “EHS-PREVENTION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 839 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- APSIUR CONSULTING S.R.L. – locul 835, 286.796 lei, Constanţa
- ANRAZ STAR SRL – locul 835, 60.730 lei, Bucureşti
- KB TEC INSTANT ASISTMENT S.R.L. – locul 836, 286.732 lei, Bihor
- FOTO FIT ART S.R.L. – locul 836, 60.343 lei, Bucureşti
- QUALIM SRL – locul 837, 285.697 lei, Teleorman
- PIF MEDIA SRL – locul 837, 60.312 lei, Ialomiţa
- ONIEVAL EXPERT S.R.L. – locul 838, 285.589 lei, Bacău
- LUCKY EVENT SERV S.R.L. – locul 838, 60.250 lei, Giurgiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „EHS-PREVENTION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „EHS-PREVENTION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „EHS-PREVENTION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 64.912 |
| Active circulante | 50.853 |
| Stocuri | 83 |
| Creante | 8.884 |
| Disponibilitati | 41.886 |
| Cheltuieli in avans | 3.100 |
| Datorii | 31.329 |
| Capitaluri proprii | 87.536 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 186.191 |
| Venituri totale | 186.192 |
| Cheltuieli totale | 151.197 |
| Profit brut | 34.995 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.368 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 11.456 |
| Active circulante | 52.852 |
| Creante | 2.852 |
| Disponibilitati | 50.000 |
| Datorii | 2.140 |
| Capitaluri proprii | 62.168 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 145.830 |
| Venituri totale | 145.831 |
| Cheltuieli totale | 70.566 |
| Profit brut | 75.265 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 61.928 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 136.216 |
| Stocuri | 1.090 |
| Creante | 53.304 |
| Disponibilitati | 81.822 |
| Cheltuieli in avans | 11.182 |
| Datorii | 2.214 |
| Capitaluri proprii | 145.184 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 99.347 |
| Venituri totale | 99.347 |
| Cheltuieli totale | 19.452 |
| Profit brut | 79.895 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 77.273 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 68.907 |
| Stocuri | 1.090 |
| Creante | 22.145 |
| Disponibilitati | 45.672 |
| Datorii | 996 |
| Capitaluri proprii | 67.911 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 95.601 |
| Venituri totale | 95.605 |
| Cheltuieli totale | 25.122 |
| Profit brut | 70.483 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 67.671 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 50.278 |
| Stocuri | 667 |
| Creante | 9.983 |
| Disponibilitati | 39.628 |
| Cheltuieli in avans | 1.500 |
| Datorii | 828 |
| Capitaluri proprii | 50.950 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 75.790 |
| Venituri totale | 75.793 |
| Cheltuieli totale | 23.097 |
| Profit brut | 52.696 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.422 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 8.360 |
| Stocuri | 160 |
| Creante | 996 |
| Disponibilitati | 7.204 |
| Datorii | 7.832 |
| Capitaluri proprii | 528 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 30.779 |
| Venituri totale | 30.779 |
| Cheltuieli totale | 30.018 |
| Profit brut | 761 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 328 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |