ECO MEDIU SOLUTION SRL – CUI 37359462
Informativ
ECO MEDIU SOLUTION SRL are CUI 37359462, număr de înregistrare J2017000996132 și sediul în Municipiul Constanţa, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 407.025 lei, un profit net de 286.463 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ECO MEDIU SOLUTION SRL |
| CUI | 37359462 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000996132 |
| EUID | ROONRC.J13/996/2017 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-04-10 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BORCAN ELENA-TINCA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 407 025 | 286 463 | 105 504 | — | — | — | 1 |
| 2024 | 438 100 | 339 979 | 63 320 | 494 | 403 045 | 340 219 | 1 |
| 2023 | 298 100 | 219 547 | 65 341 | 2 047 | 283 081 | 219 787 | 1 |
| 2022 | 298 700 | 258 772 | 88 596 | 3 689 | 343 828 | 259 012 | 1 |
| 2021 | 298 400 | 261 748 | 3 202 | 5 368 | 259 403 | 261 661 | 0 |
| 2020 | 214 527 | 194 303 | 2 791 | 6 900 | 190 437 | 194 503 | 0 |
| 2019 | 245 960 | 180 828 | 2 835 | 58 | 183 749 | 181 028 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ECO MEDIU SOLUTION SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 578 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ECOPRO EXPERT S.R.L. – locul 574, 412.470 lei, Suceava
- CLAVUCHI SERVICII S.R.L. – locul 574, 123.670 lei, Brăila
- TRILOGY STUDIO S.R.L. – locul 574, 118.560 lei, Alba
- RALUCA MIHĂLCEANU S.R.L. – locul 574, 0 lei, Bihor
- DRAVIONI BEST CONSULT SRL – locul 575, 410.866 lei, Argeş
- HAITOP MARENA S.R.L. – locul 575, 123.570 lei, Prahova
- IOVĂNOIU STUDIO FOTO SRL – locul 575, 118.230 lei, Gorj
- CALLIGRAM WORKS S.R.L. – locul 575, 0 lei, Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ECO MEDIU SOLUTION SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ECO MEDIU SOLUTION SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ECO MEDIU SOLUTION SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 494 |
| Active circulante | 403.045 |
| Creante | 375.544 |
| Disponibilitati | 27.501 |
| Datorii | 63.320 |
| Capitaluri proprii | 340.219 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 438.100 |
| Venituri totale | 438.153 |
| Cheltuieli totale | 89.547 |
| Profit brut | 348.606 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 339.979 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.047 |
| Active circulante | 283.081 |
| Creante | 240.198 |
| Disponibilitati | 42.883 |
| Datorii | 65.341 |
| Capitaluri proprii | 219.787 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 298.100 |
| Venituri totale | 298.111 |
| Cheltuieli totale | 75.642 |
| Profit brut | 222.469 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 219.547 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.689 |
| Active circulante | 343.828 |
| Creante | 258.790 |
| Disponibilitati | 85.038 |
| Cheltuieli in avans | 91 |
| Datorii | 88.596 |
| Capitaluri proprii | 259.012 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 298.700 |
| Venituri totale | 298.715 |
| Cheltuieli totale | 32.175 |
| Profit brut | 266.540 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 258.772 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.368 |
| Active circulante | 259.403 |
| Creante | 40.720 |
| Disponibilitati | 218.683 |
| Cheltuieli in avans | 92 |
| Datorii | 3.202 |
| Capitaluri proprii | 261.661 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 298.400 |
| Venituri totale | 298.507 |
| Cheltuieli totale | 27.993 |
| Profit brut | 270.514 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 261.748 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 6.900 |
| Active circulante | 190.437 |
| Creante | 31.845 |
| Disponibilitati | 158.592 |
| Cheltuieli in avans | 56 |
| Datorii | 2.791 |
| Venituri in avans | 99 |
| Capitaluri proprii | 194.503 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 214.527 |
| Venituri totale | 224.111 |
| Cheltuieli totale | 23.839 |
| Profit brut | 200.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 194.303 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 58 |
| Active circulante | 183.749 |
| Creante | 63.435 |
| Disponibilitati | 120.314 |
| Cheltuieli in avans | 56 |
| Datorii | 2.835 |
| Capitaluri proprii | 181.028 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 245.960 |
| Venituri totale | 245.960 |
| Cheltuieli totale | 57.754 |
| Profit brut | 188.206 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 180.828 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 120.853 |
| Creante | 18.095 |
| Disponibilitati | 102.758 |
| Cheltuieli in avans | 76 |
| Datorii | 2.318 |
| Capitaluri proprii | 118.611 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 125.850 |
| Venituri totale | 125.850 |
| Cheltuieli totale | 13.481 |
| Profit brut | 112.369 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 108.593 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 19 |
| Active circulante | 11.211 |
| Creante | 2.650 |
| Disponibilitati | 8.561 |
| Datorii | 1.212 |
| Capitaluri proprii | 10.018 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 13.150 |
| Venituri totale | 13.150 |
| Cheltuieli totale | 2.937 |
| Profit brut | 10.213 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.818 |
| Pierdere neta | 0 |