DUŢĂ PROJECT CONSTRUCT SRL – CUI 34443584
Informativ
DUŢĂ PROJECT CONSTRUCT SRL are CUI 34443584, număr de înregistrare J2015005204407 și sediul în Bucureşti Sectorul 5, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4299 – Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.849.049 lei, un profit net de 623.077 lei și un număr mediu de 7 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DUŢĂ PROJECT CONSTRUCT SRL |
| CUI | 34443584 |
| Nr. Reg. Com. | J2015005204407 |
| EUID | ROONRC.J2015005204407 |
| CAEN | 4299 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-04-30 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 849 049 | 623 077 | 791 850 | 364 463 | 1 053 019 | 625 632 | 7 |
| 2024 | 2 279 157 | 695 769 | 805 206 | 431 981 | 720 781 | 347 556 | 16 |
| 2023 | 1 535 198 | -409 380 | 157 471 | 16 752 | 192 506 | 51 787 | 17 |
| 2022 | 1 541 710 | 264 585 | 352 256 | 388 817 | 500 706 | 537 267 | 14 |
| 2021 | 1 660 510 | 526 242 | 388 745 | 494 142 | 767 285 | 872 682 | 17 |
| 2020 | 1 306 087 | 80 025 | 20 728 | 686 | 366 482 | 346 440 | 18 |
| 2019 | 1 046 843 | 191 947 | 95 445 | 686 | 361 174 | 266 415 | 13 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DUŢĂ PROJECT CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4299 Rev. 2 (echivalent: 4299 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4299: Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 92 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ALEXCOR TRADING SRL – locul 88, 75,20 mil. lei, Bucureşti
- ISOTECH SRL – locul 88, 11,42 mil. lei, Sibiu
- HD NETWORKING SRL – locul 88, 5,76 mil. lei, Iaşi
- BELINDA CONSTRUCT S.R.L. – locul 88, 1,96 mil. lei, Constanţa
- HDC CONCID S.R.L. – locul 88, 202.699 lei, Vâlcea
- IC ICTAS INSAAT SANAYI VE TICARET A.S. ISTANBUL SUCURSALA BUCURESTI – locul 88, 0 lei, Bucureşti
- CONSTRUROM SA – locul 89, 72,92 mil. lei, Maramureş
- LAZETI SRL – locul 89, 11,30 mil. lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DUŢĂ PROJECT CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DUŢĂ PROJECT CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DUŢĂ PROJECT CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2020-09-30 |
| Data reactivare | 2021-02-12 |
| Data publicare | 2020-10-01 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 431.981 |
| Active circulante | 720.781 |
| Stocuri | 448.316 |
| Creante | 114.548 |
| Disponibilitati | 157.917 |
| Datorii | 805.206 |
| Capitaluri proprii | 347.556 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.279.157 |
| Venituri totale | 2.711.171 |
| Cheltuieli totale | 1.947.028 |
| Profit brut | 764.143 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 695.769 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 16.752 |
| Active circulante | 192.506 |
| Stocuri | 9.173 |
| Creante | 157.377 |
| Disponibilitati | 25.956 |
| Datorii | 157.471 |
| Capitaluri proprii | 51.787 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.535.198 |
| Venituri totale | 1.535.198 |
| Cheltuieli totale | 1.929.533 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 394.335 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 409.380 |
| Nr. salariati | 17 |
| Active imobilizate | 388.817 |
| Active circulante | 500.706 |
| Stocuri | 3.798 |
| Creante | 131.901 |
| Disponibilitati | 365.007 |
| Datorii | 352.256 |
| Capitaluri proprii | 537.267 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.541.710 |
| Venituri totale | 1.613.012 |
| Cheltuieli totale | 1.332.619 |
| Profit brut | 280.393 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 264.585 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 14 |
| Active imobilizate | 494.142 |
| Active circulante | 767.285 |
| Stocuri | 4.132 |
| Creante | 156.554 |
| Disponibilitati | 606.599 |
| Datorii | 388.745 |
| Capitaluri proprii | 872.682 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.660.510 |
| Venituri totale | 1.731.487 |
| Cheltuieli totale | 1.190.176 |
| Profit brut | 541.311 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 526.242 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 17 |
| Active imobilizate | 686 |
| Active circulante | 366.482 |
| Stocuri | -4.929 |
| Creante | 68.828 |
| Disponibilitati | 302.583 |
| Datorii | 20.728 |
| Capitaluri proprii | 346.440 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.306.087 |
| Venituri totale | 1.306.087 |
| Cheltuieli totale | 1.213.001 |
| Profit brut | 93.086 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 80.025 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 18 |
| Active imobilizate | 686 |
| Active circulante | 361.174 |
| Stocuri | -4.929 |
| Creante | 68.773 |
| Disponibilitati | 297.330 |
| Datorii | 95.445 |
| Capitaluri proprii | 266.415 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.046.843 |
| Venituri totale | 1.046.843 |
| Cheltuieli totale | 844.427 |
| Profit brut | 202.416 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 191.947 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 686 |
| Active circulante | 107.811 |
| Creante | 2.594 |
| Disponibilitati | 105.217 |
| Datorii | 34.029 |
| Capitaluri proprii | 74.468 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 614.238 |
| Venituri totale | 614.238 |
| Cheltuieli totale | 474.002 |
| Profit brut | 140.236 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 134.094 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 686 |
| Active circulante | 2.755 |
| Creante | 2.594 |
| Disponibilitati | 161 |
| Datorii | 63.067 |
| Capitaluri proprii | -59.626 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 280.718 |
| Venituri totale | 280.718 |
| Cheltuieli totale | 418.854 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 138.136 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 140.943 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 686 |
| Active circulante | 104.703 |
| Creante | 644 |
| Disponibilitati | 104.059 |
| Datorii | 24.073 |
| Capitaluri proprii | 81.316 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 454.901 |
| Venituri totale | 454.901 |
| Cheltuieli totale | 462.864 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.963 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 12.513 |
| Nr. salariati | 7 |