DUELMIS PREST SRL
| Denumire | DUELMIS PREST SRL |
| CUI | 9472872 |
| Nr. Reg. Com. | J1997000228181 |
| EUID | ROONRC.J18/228/1997 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-05-15 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MISCHIE DUMITRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 607 495 | 1 537 807 | 1 645 481 | — | — | — | 16 |
| 2024 | 3 551 635 | 845 259 | 2 594 439 | 4 941 262 | 1 102 472 | 2 323 300 | 16 |
| 2023 | 4 012 880 | 4 163 | 3 571 304 | 5 469 060 | 1 810 702 | 2 168 123 | 16 |
| 2022 | 3 065 118 | 658 359 | 3 035 392 | 1 874 731 | 3 323 968 | 2 163 307 | 13 |
| 2021 | 2 556 487 | 933 388 | 2 642 366 | 1 833 274 | 3 840 060 | 2 963 754 | 22 |
| 2020 | 2 557 612 | 460 205 | 3 241 195 | 1 896 805 | 3 373 587 | 2 029 197 | 12 |
| 2019 | 3 700 761 | 395 423 | 3 647 580 | 2 115 213 | 3 388 041 | 1 855 674 | 12 |
| 2018 | 2 969 280 | 114 151 | 2 608 187 | 2 078 722 | 2 358 646 | 1 832 795 | 31 |
| 2017 | 1 726 809 | 79 641 | 2 075 850 | 1 953 666 | 1 939 910 | 2 025 629 | 25 |
| 2016 | 3 425 658 | 100 608 | 1 846 960 | 2 002 336 | 1 949 001 | 2 322 017 | 45 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 607 495 lei
58%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DUELMIS PREST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Gorj , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DUELMIS PREST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DUELMIS PREST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DUELMIS PREST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.941.262 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.102.472 |
| Stocuri | 895.058 |
| Creante | 59.690 |
| Casa si conturi la banci | 147.724 |
| DATORII | 2.594.439 |
| VENITURI IN AVANS | 1.125.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.323.300 |
| Capital subscris varsat | 1.006.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.551.635 |
| VENITURI TOTALE | 4.169.990 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.178.638 |
| Profitul brut | 991.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 845.259 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.469.060 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.810.702 |
| Stocuri | 889.042 |
| Creante | 744.941 |
| Casa si conturi la banci | 176.719 |
| DATORII | 3.571.304 |
| VENITURI IN AVANS | 1.540.335 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.168.123 |
| Capital subscris varsat | 1.006.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.012.880 |
| VENITURI TOTALE | 4.554.500 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.530.841 |
| Profitul brut | 23.659 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.163 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.874.731 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.323.968 |
| Stocuri | 2.822.289 |
| Creante | 353.437 |
| Casa si conturi la banci | 148.242 |
| DATORII | 3.035.392 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.163.307 |
| Capital subscris varsat | 1.006.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.065.118 |
| VENITURI TOTALE | 3.208.678 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.522.730 |
| Profitul brut | 685.948 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 658.359 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.833.274 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.840.060 |
| Stocuri | 2.353.690 |
| Creante | 868.992 |
| Casa si conturi la banci | 617.378 |
| DATORII | 2.642.366 |
| VENITURI IN AVANS | 67.214 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.963.754 |
| Capital subscris varsat | 1.006.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.556.487 |
| VENITURI TOTALE | 4.158.977 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.202.859 |
| Profitul brut | 956.118 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 933.388 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.896.805 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.373.587 |
| Stocuri | 2.344.618 |
| Creante | 658.172 |
| Casa si conturi la banci | 370.797 |
| DATORII | 3.241.195 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.029.197 |
| Capital subscris varsat | 1.006.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.557.612 |
| VENITURI TOTALE | 2.672.325 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.188.282 |
| Profitul brut | 484.043 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 460.205 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.115.213 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.388.041 |
| Stocuri | 2.389.883 |
| Creante | 554.587 |
| Casa si conturi la banci | 443.571 |
| DATORII | 3.647.580 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.855.674 |
| Capital subscris varsat | 1.006.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.700.761 |
| VENITURI TOTALE | 4.571.109 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.138.290 |
| Profitul brut | 432.819 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 395.423 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.078.722 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.358.646 |
| Stocuri | 1.573.390 |
| Creante | 314.245 |
| Casa si conturi la banci | 471.011 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.614 |
| DATORII | 2.608.187 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.832.795 |
| Capital subscris varsat | 1.006.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.969.280 |
| VENITURI TOTALE | 3.324.728 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.179.524 |
| Profitul brut | 145.204 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 114.151 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.953.666 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.939.910 |
| Stocuri | 1.237.748 |
| Creante | 178.373 |
| Casa si conturi la banci | 523.789 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 207.903 |
| DATORII | 2.075.850 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.025.629 |
| Capital subscris varsat | 1.006.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.726.809 |
| VENITURI TOTALE | 1.742.809 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.637.288 |
| Profitul brut | 105.521 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 79.641 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.002.336 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.949.001 |
| Stocuri | 1.151.497 |
| Creante | 136.746 |
| Casa si conturi la banci | 660.758 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 217.640 |
| DATORII | 1.846.960 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.322.017 |
| Capital subscris varsat | 1.006.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.425.658 |
| VENITURI TOTALE | 3.628.701 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.506.749 |
| Profitul brut | 121.952 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 100.608 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |