DUBHE ROMANIA S.R.L.
| Denumire | DUBHE ROMANIA S.R.L. |
| CUI | 35372791 |
| Nr. Reg. Com. | J2016000008236 |
| EUID | ROONRC.J2016000008236 |
| CAEN | 4672 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-01-05 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DAN GEORGIA MONICA | - | România |
| MITROI CAMELIA GENOVEVA | - | România |
| CORNEAN GHEORGHE DAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 123 324 425 | -1 729 717 | 44 833 738 | 2 056 679 | 72 514 422 | 30 256 561 | 111 |
| 2024 | 128 840 771 | 200 114 | 48 512 514 | 3 246 861 | 76 651 241 | 31 986 278 | 117 |
| 2023 | 129 272 559 | 2 522 250 | 64 077 749 | 4 186 581 | 77 476 225 | 18 091 164 | 111 |
| 2022 | 113 822 453 | 4 164 323 | 62 941 777 | 3 881 760 | 74 081 576 | 15 568 915 | 105 |
| 2021 | 100 316 308 | 4 370 951 | 47 542 610 | 2 976 050 | 55 593 954 | 11 404 591 | 95 |
| 2020 | 81 856 917 | 2 216 778 | 41 735 161 | 1 352 237 | 47 318 447 | 7 033 640 | 90 |
| 2019 | 70 418 924 | 1 429 256 | 42 277 683 | 1 914 226 | 45 090 511 | 4 816 862 | 81 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises123 324 425 lei
-4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DUBHE ROMANIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4672 Rev. 2 (echivalent: 4672 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Ilfov , domeniul 4672: Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DUBHE ROMANIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DUBHE ROMANIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DUBHE ROMANIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.246.861 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 76.651.241 |
| Stocuri | 47.357.044 |
| Creante | 21.952.933 |
| Casa si conturi la banci | 4.085.592 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 600.690 |
| DATORII | 48.512.514 |
| CAPITALURI - TOTAL | 31.986.278 |
| Capital subscris varsat | 15.946.000 |
| Cifra de afaceri neta | 128.840.771 |
| VENITURI TOTALE | 129.199.459 |
| CHELTUIELI TOTALE | 128.726.391 |
| Profitul brut | 473.068 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 200.114 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 117 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.186.581 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 77.476.225 |
| Stocuri | 45.302.134 |
| Creante | 24.537.561 |
| Casa si conturi la banci | 5.351.596 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 506.107 |
| DATORII | 64.077.749 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.091.164 |
| Capital subscris varsat | 2.251.000 |
| Cifra de afaceri neta | 129.272.559 |
| VENITURI TOTALE | 131.127.221 |
| CHELTUIELI TOTALE | 127.952.788 |
| Profitul brut | 3.174.433 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.522.250 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 111 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.881.760 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 74.081.576 |
| Stocuri | 43.855.510 |
| Creante | 21.087.405 |
| Casa si conturi la banci | 1.676.526 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 547.356 |
| DATORII | 62.941.777 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.568.915 |
| Capital subscris varsat | 2.251.000 |
| Cifra de afaceri neta | 113.822.453 |
| VENITURI TOTALE | 115.981.591 |
| CHELTUIELI TOTALE | 111.200.657 |
| Profitul brut | 4.780.934 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.164.323 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.976.050 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.593.954 |
| Stocuri | 33.383.840 |
| Creante | 18.079.203 |
| Casa si conturi la banci | 1.687.885 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 396.174 |
| DATORII | 47.542.610 |
| VENITURI IN AVANS | 18.977 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.404.591 |
| Capital subscris varsat | 2.251.000 |
| Cifra de afaceri neta | 100.316.308 |
| VENITURI TOTALE | 101.061.771 |
| CHELTUIELI TOTALE | 96.017.506 |
| Profitul brut | 5.044.265 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.370.951 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.352.237 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 47.318.447 |
| Stocuri | 27.907.754 |
| Creante | 16.079.819 |
| Casa si conturi la banci | 1.117.106 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 145.617 |
| DATORII | 41.735.161 |
| VENITURI IN AVANS | 47.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.033.640 |
| Capital subscris varsat | 2.251.000 |
| Cifra de afaceri neta | 81.856.917 |
| VENITURI TOTALE | 82.206.737 |
| CHELTUIELI TOTALE | 79.554.866 |
| Profitul brut | 2.651.871 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.216.778 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 90 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.914.226 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 45.090.511 |
| Stocuri | 26.050.625 |
| Creante | 14.357.481 |
| Casa si conturi la banci | 1.516.654 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 145.626 |
| DATORII | 42.277.683 |
| VENITURI IN AVANS | 55.818 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.816.862 |
| Capital subscris varsat | 2.251.000 |
| Cifra de afaceri neta | 70.418.924 |
| VENITURI TOTALE | 70.780.284 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.058.683 |
| Profitul brut | 1.721.601 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.429.256 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.331.575 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.990.434 |
| Stocuri | 20.127.577 |
| Creante | 11.098.392 |
| Casa si conturi la banci | 1.326.535 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 141.754 |
| DATORII | 35.076.157 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.387.606 |
| Capital subscris varsat | 2.251.000 |
| Cifra de afaceri neta | 57.181.236 |
| VENITURI TOTALE | 57.699.541 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.986.243 |
| Profitul brut | 713.298 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 579.532 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 81 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.223.053 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.132.505 |
| Stocuri | 14.428.778 |
| Creante | 13.130.426 |
| Casa si conturi la banci | 1.258.013 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 109.378 |
| DATORII | 28.656.862 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.808.074 |
| Capital subscris varsat | 2.251.000 |
| Cifra de afaceri neta | 44.116.126 |
| VENITURI TOTALE | 44.087.974 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.468.996 |
| Profitul brut | 618.978 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 497.754 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 173.418 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.904.335 |
| Stocuri | 7.064.966 |
| Creante | 8.516.612 |
| Casa si conturi la banci | 1.033.483 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.344 |
| DATORII | 14.769.777 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.310.320 |
| Capital subscris varsat | 2.251.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.642.417 |
| VENITURI TOTALE | 19.677.929 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.601.582 |
| Profitul brut | 76.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 59.320 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |