DUAL MAN SRL
| Denumire | DUAL MAN SRL |
| CUI | 6711479 |
| Nr. Reg. Com. | J1994026300402 |
| EUID | ROONRC.J1994026300402 |
| CAEN | 2511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-21 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GRĂMADĂ DAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65 235 276 | -1 463 589 | 18 633 031 | 29 222 821 | 41 980 414 | 52 770 649 | 142 |
| 2024 | 44 455 331 | 107 237 | 10 232 154 | 30 755 456 | 37 423 151 | 58 215 704 | 141 |
| 2023 | 76 185 316 | 13 609 117 | 8 801 919 | 30 625 803 | 39 087 517 | 61 028 972 | 164 |
| 2022 | 50 962 629 | 5 629 745 | 21 116 934 | 30 953 287 | 38 242 265 | 48 202 325 | 162 |
| 2021 | 40 176 294 | 2 963 759 | 9 155 076 | 31 940 848 | 23 433 344 | 46 253 239 | 162 |
| 2020 | 53 525 217 | 2 749 896 | 28 087 685 | 33 393 397 | 32 048 183 | 37 384 279 | 174 |
| 2019 | 42 390 790 | 1 058 022 | 22 527 185 | 33 006 348 | 25 679 956 | 36 239 646 | 164 |
| 2018 | 32 938 218 | -272 206 | 18 677 804 | — | — | — | 158 |
| 2017 | 32 982 392 | 479 262 | 15 668 173 | — | — | — | 172 |
Statistics
Commercial networks and enterprises65 235 276 lei
47%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DUAL MAN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 2511: Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DUAL MAN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DUAL MAN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DUAL MAN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.755.456 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 37.423.151 |
| Stocuri | 9.749.953 |
| Creante | 12.851.206 |
| Casa si conturi la banci | 14.821.992 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 269.251 |
| DATORII | 10.232.154 |
| CAPITALURI - TOTAL | 58.215.704 |
| Capital subscris varsat | 5.280.000 |
| Cifra de afaceri neta | 44.455.331 |
| VENITURI TOTALE | 43.955.836 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.700.630 |
| Profitul brut | 255.206 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 107.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 141 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.625.803 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.087.517 |
| Stocuri | 11.149.883 |
| Creante | 9.592.141 |
| Casa si conturi la banci | 18.345.493 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 117.571 |
| DATORII | 8.801.919 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 61.028.972 |
| Capital subscris varsat | 5.280.000 |
| Cifra de afaceri neta | 76.185.316 |
| VENITURI TOTALE | 75.102.794 |
| CHELTUIELI TOTALE | 59.360.394 |
| Profitul brut | 15.742.400 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.609.117 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 164 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.953.287 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 38.242.265 |
| Stocuri | 17.502.856 |
| Creante | 8.166.919 |
| Casa si conturi la banci | 12.572.490 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 130.897 |
| DATORII | 21.116.934 |
| VENITURI IN AVANS | 7.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | 48.202.325 |
| Capital subscris varsat | 5.280.000 |
| Cifra de afaceri neta | 50.962.629 |
| VENITURI TOTALE | 54.063.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.212.122 |
| Profitul brut | 5.851.729 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.629.745 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 162 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.940.848 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.433.344 |
| Stocuri | 8.145.119 |
| Creante | 8.363.161 |
| Casa si conturi la banci | 6.925.064 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.313 |
| DATORII | 9.155.076 |
| VENITURI IN AVANS | 7.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | 46.253.239 |
| Capital subscris varsat | 5.280.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.176.294 |
| VENITURI TOTALE | 40.764.616 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.205.768 |
| Profitul brut | 3.558.848 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.963.759 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 162 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.393.397 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 32.048.183 |
| Stocuri | 9.228.472 |
| Creante | 16.238.444 |
| Casa si conturi la banci | 6.581.267 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.574 |
| DATORII | 28.087.685 |
| VENITURI IN AVANS | 7.190 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.384.279 |
| Capital subscris varsat | 4.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 53.525.217 |
| VENITURI TOTALE | 52.267.354 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.120.891 |
| Profitul brut | 3.146.463 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.749.896 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 174 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.006.348 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.679.956 |
| Stocuri | 12.837.875 |
| Creante | 8.144.614 |
| Casa si conturi la banci | 4.697.467 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 87.717 |
| DATORII | 22.527.185 |
| VENITURI IN AVANS | 7.190 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 36.239.646 |
| Capital subscris varsat | 4.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 42.390.790 |
| VENITURI TOTALE | 44.812.144 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.466.340 |
| Profitul brut | 1.345.804 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.058.022 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 164 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.053.270 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.749.698 |
| Stocuri | 8.211.572 |
| Creante | 5.614.455 |
| Casa si conturi la banci | 6.923.671 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.718 |
| DATORII | 18.677.804 |
| VENITURI IN AVANS | 7.190 |
| PROVIZIOANE | -77.033 |
| CAPITALURI - TOTAL | 37.256.725 |
| Capital subscris varsat | 4.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.938.218 |
| VENITURI TOTALE | 34.321.901 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.531.377 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 209.476 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 272.206 |
| Numar mediu de salariati | 158 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.234.730 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.939.248 |
| Stocuri | 6.834.221 |
| Creante | 4.295.255 |
| Casa si conturi la banci | 5.809.772 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.991 |
| DATORII | 15.668.173 |
| VENITURI IN AVANS | 7.190 |
| PROVIZIOANE | -57.379 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.589.985 |
| Capital subscris varsat | 4.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.982.392 |
| VENITURI TOTALE | 30.845.291 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.177.102 |
| Profitul brut | 668.189 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 479.262 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 172 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 38.217.713 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.497.428 |
| Stocuri | 9.721.470 |
| Creante | 7.232.748 |
| Casa si conturi la banci | 4.543.210 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.138 |
| DATORII | 20.193.806 |
| VENITURI IN AVANS | 7.190 |
| PROVIZIOANE | -37.725 |
| CAPITALURI - TOTAL | 39.593.008 |
| Capital subscris varsat | 4.400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.792.674 |
| VENITURI TOTALE | 34.584.963 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.277.743 |
| Profitul brut | 3.307.220 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.743.594 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 180 |