DPA-COM CONSULTING SRL – CUI 33324089
Pe scurt
DPA-COM CONSULTING SRL are CUI 33324089, număr de înregistrare J07/215/2014 și sediul în Municipiul Botoşani, județul Botoşani. Activitatea principală declarată: CAEN 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.000 lei, o pierdere netă de 33.908 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DPA-COM CONSULTING SRL |
| CUI | 33324089 |
| Nr. Reg. Com. | J07/215/2014 |
| EUID | ROONRC.J7/215/2014 |
| CAEN | 7022 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-06-27 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SOFRONIE DUMITRU-DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 000 | -33 908 | 17 306 | 0 | 30 050 | 12 744 | 1 |
| 2024 | 51 969 | -17 140 | 2 589 | 0 | 49 240 | 46 651 | 1 |
| 2023 | 112 139 | 19 524 | 4 438 | 0 | 68 229 | 63 791 | 0 |
| 2022 | 123 419 | 117 999 | 19 721 | 0 | 137 988 | 118 267 | 0 |
| 2021 | 40 358 | 38 562 | 5 264 | 0 | 214 532 | 209 268 | 0 |
| 2020 | 19 048 | 16 410 | 4 658 | 0 | 175 364 | 170 706 | 1 |
| 2019 | 72 443 | 59 129 | 5 223 | 0 | 159 519 | 154 296 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 000 lei
-85%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DPA-COM CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7022 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Descriere Activitate | Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Cod CAEN principal | 70 Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Descriere activitate (principal) | Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Botoşani , domeniul 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 1522 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SIROPESCU S.R.L. – locul 1518, 500.000 lei, Ilfov
- VSQUARE MARITIME S.R.L. – locul 1518, 9.954 lei, Bucureşti
- 3D INGENIUS IAŞI S.R.L. – locul 1519, 499.951 lei, Iaşi
- PRODEV DINAMIC S.R.L. – locul 1519, 8.833 lei, Cluj
- REVOPS WORKS S.R.L. – locul 1520, 499.859 lei, Iaşi
- STUDENT OFFICE ASIRELY SRL – locul 1520, 8.500 lei, Argeş
- AMCO ASIG CONSULTING SRL – locul 1521, 499.800 lei, Bucureşti
- A.T.N. TISA SRL – locul 1521, 8.130 lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DPA-COM CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DPA-COM CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DPA-COM CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 49.240 |
| Creante | 29.402 |
| Disponibilitati | 19.838 |
| Datorii | 2.589 |
| Capitaluri proprii | 46.651 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 51.969 |
| Venituri totale | 51.969 |
| Cheltuieli totale | 69.109 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.140 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 17.140 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 68.229 |
| Creante | 26.365 |
| Disponibilitati | 41.864 |
| Datorii | 4.438 |
| Capitaluri proprii | 63.791 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 112.139 |
| Venituri totale | 112.139 |
| Cheltuieli totale | 89.725 |
| Profit brut | 22.414 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.524 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 137.988 |
| Stocuri | 1.989 |
| Creante | 98.905 |
| Disponibilitati | 37.094 |
| Datorii | 19.721 |
| Capitaluri proprii | 118.267 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 123.419 |
| Venituri totale | 123.419 |
| Cheltuieli totale | 2.457 |
| Profit brut | 120.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 117.999 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 214.532 |
| Stocuri | 1.990 |
| Creante | 5.134 |
| Disponibilitati | 207.408 |
| Datorii | 5.264 |
| Capitaluri proprii | 209.268 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 40.358 |
| Venituri totale | 40.358 |
| Cheltuieli totale | 879 |
| Profit brut | 39.479 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 38.562 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 159.519 |
| Stocuri | 1.990 |
| Creante | 4.206 |
| Disponibilitati | 153.323 |
| Datorii | 5.223 |
| Capitaluri proprii | 154.296 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 72.443 |
| Venituri totale | 72.443 |
| Cheltuieli totale | 11.140 |
| Profit brut | 61.303 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.129 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 103.242 |
| Stocuri | 1.990 |
| Creante | 3.984 |
| Disponibilitati | 97.268 |
| Datorii | 8.075 |
| Capitaluri proprii | 95.167 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 73.978 |
| Venituri totale | 73.978 |
| Cheltuieli totale | 9.695 |
| Profit brut | 64.283 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 62.724 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 36.472 |
| Stocuri | 1.750 |
| Creante | 3.018 |
| Disponibilitati | 31.704 |
| Datorii | 4.029 |
| Capitaluri proprii | 32.443 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 45.589 |
| Venituri totale | 45.589 |
| Cheltuieli totale | 19.260 |
| Profit brut | 26.329 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.961 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 11.641 |
| Stocuri | 2.683 |
| Creante | 1.665 |
| Disponibilitati | 7.293 |
| Datorii | 4.158 |
| Capitaluri proprii | 7.483 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 26.765 |
| Venituri totale | 26.765 |
| Cheltuieli totale | 24.988 |
| Profit brut | 1.777 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 974 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |