DIRECT LINE INOX IMPEX SRL
| Denumire | DIRECT LINE INOX IMPEX SRL |
| CUI | 7727821 |
| Nr. Reg. Com. | J12/1817/1995 |
| EUID | ROONRC.J1995001817128 |
| CAEN | 4682 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-09-19 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BISZE JOZSEF | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 176 500 801 | 499 038 | 68 442 964 | 46 415 999 | 92 102 956 | 70 239 541 | 116 |
| 2024 | 157 336 987 | 291 017 | 61 590 356 | 29 967 324 | 99 665 915 | 67 827 252 | 115 |
| 2023 | 160 163 914 | 1 111 721 | 59 917 346 | 12 873 417 | 114 806 034 | 67 536 235 | 110 |
| 2022 | 189 994 655 | 14 691 336 | 65 441 574 | 5 826 710 | 126 218 967 | 66 424 515 | 105 |
| 2021 | 147 055 019 | 12 819 372 | 28 266 795 | 3 122 965 | 77 152 674 | 51 733 179 | 106 |
| 2020 | 119 801 609 | 6 762 265 | 18 046 000 | 4 008 470 | 53 392 547 | 38 862 273 | 108 |
| 2019 | 107 284 060 | 2 635 140 | 20 497 788 | 4 771 350 | 48 577 735 | 32 100 008 | 107 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises176 500 801 lei
12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DIRECT LINE INOX IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4682 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Cluj , domeniul 4682: Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DIRECT LINE INOX IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DIRECT LINE INOX IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DIRECT LINE INOX IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.967.324 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 99.665.915 |
| Stocuri | 40.046.114 |
| Creante | 38.349.474 |
| Casa si conturi la banci | 20.806.610 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.719 |
| DATORII | 61.590.356 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 249.350 |
| CAPITALURI - TOTAL | 67.827.252 |
| Capital subscris varsat | 2.020 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 157.336.987 |
| VENITURI TOTALE | 162.533.984 |
| CHELTUIELI TOTALE | 162.165.354 |
| Profitul brut | 368.630 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 291.017 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 115 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.873.417 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 114.806.034 |
| Stocuri | 37.049.021 |
| Creante | 34.149.744 |
| Casa si conturi la banci | 39.163.047 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.000 |
| DATORII | 59.917.346 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 240.870 |
| CAPITALURI - TOTAL | 67.536.235 |
| Capital subscris varsat | 2.020 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 160.163.914 |
| VENITURI TOTALE | 161.743.990 |
| CHELTUIELI TOTALE | 160.467.441 |
| Profitul brut | 1.276.549 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.111.721 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 110 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.826.710 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 126.218.967 |
| Stocuri | 38.731.435 |
| Creante | 28.429.413 |
| Casa si conturi la banci | 44.941.875 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 65.441.574 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 179.588 |
| CAPITALURI - TOTAL | 66.424.515 |
| Capital subscris varsat | 2.020 |
| Patrimoniul regiei | 1.029.035 |
| Cifra de afaceri neta | 189.994.655 |
| VENITURI TOTALE | 192.114.122 |
| CHELTUIELI TOTALE | 175.490.905 |
| Profitul brut | 16.623.217 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 14.691.336 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 105 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.122.965 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 77.152.674 |
| Stocuri | 32.450.726 |
| Creante | 22.852.202 |
| Casa si conturi la banci | 21.823.851 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.859 |
| DATORII | 28.266.795 |
| VENITURI IN AVANS | 146.693 |
| PROVIZIOANE | 178.831 |
| CAPITALURI - TOTAL | 51.733.179 |
| Capital subscris varsat | 2.020 |
| Cifra de afaceri neta | 147.055.019 |
| VENITURI TOTALE | 152.285.598 |
| CHELTUIELI TOTALE | 137.424.742 |
| Profitul brut | 14.860.856 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.819.372 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.008.470 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 53.392.547 |
| Stocuri | 18.746.069 |
| Creante | 23.925.553 |
| Casa si conturi la banci | 10.720.925 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.574 |
| DATORII | 18.046.000 |
| VENITURI IN AVANS | 390.874 |
| PROVIZIOANE | 129.444 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.862.273 |
| Capital subscris varsat | 2.020 |
| Cifra de afaceri neta | 119.801.609 |
| VENITURI TOTALE | 121.588.274 |
| CHELTUIELI TOTALE | 113.672.798 |
| Profitul brut | 7.915.476 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.762.265 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.771.350 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 48.577.735 |
| Stocuri | 20.889.835 |
| Creante | 20.309.448 |
| Casa si conturi la banci | 7.378.452 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.455 |
| DATORII | 20.497.788 |
| VENITURI IN AVANS | 643.514 |
| PROVIZIOANE | 115.230 |
| CAPITALURI - TOTAL | 32.100.008 |
| Capital subscris varsat | 2.020 |
| Cifra de afaceri neta | 107.284.060 |
| VENITURI TOTALE | 107.633.677 |
| CHELTUIELI TOTALE | 104.435.078 |
| Profitul brut | 3.198.599 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.635.140 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.266.735 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 47.730.023 |
| Stocuri | 19.666.728 |
| Creante | 17.322.692 |
| Casa si conturi la banci | 5.025.065 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.603 |
| DATORII | 22.681.447 |
| VENITURI IN AVANS | 936.955 |
| PROVIZIOANE | 95.541 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.289.418 |
| Capital subscris varsat | 2.020 |
| Cifra de afaceri neta | 104.561.650 |
| VENITURI TOTALE | 108.051.012 |
| CHELTUIELI TOTALE | 105.998.183 |
| Profitul brut | 2.052.829 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.419.495 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 111 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.895.450 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 46.002.776 |
| Stocuri | 18.331.102 |
| Creante | 14.055.009 |
| Casa si conturi la banci | 2.464.585 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.336 |
| DATORII | 22.570.200 |
| VENITURI IN AVANS | 1.356.903 |
| PROVIZIOANE | 135.002 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.850.457 |
| Capital subscris varsat | 2.020 |
| Cifra de afaceri neta | 90.557.520 |
| VENITURI TOTALE | 91.646.904 |
| CHELTUIELI TOTALE | 90.876.595 |
| Profitul brut | 770.309 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 610.963 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 115 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.929.546 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 43.095.398 |
| Stocuri | 17.665.719 |
| Creante | 18.601.509 |
| Casa si conturi la banci | 6.828.170 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 77.436 |
| DATORII | 19.658.906 |
| VENITURI IN AVANS | 1.776.851 |
| PROVIZIOANE | 1.760 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.664.863 |
| Capital subscris varsat | 2.020 |
| Cifra de afaceri neta | 79.732.748 |
| VENITURI TOTALE | 81.256.145 |
| CHELTUIELI TOTALE | 80.184.009 |
| Profitul brut | 1.072.136 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 918.366 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |