DIOALY COMPANY SRL

Cauta alta firma:
DIOALY COMPANY SRL
CUI: 35802244RegCom: J2016000603080EUID: ROONRC.J8/603/2016CAEN: 5611Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. DR. ION CANTACUZINO, NR.1, CAMERA 1, ET.PARTER, AP.1

Denumire DIOALY COMPANY SRL
CUI 35802244
Nr. Reg. Com. J2016000603080
EUID ROONRC.J8/603/2016
CAEN 5611
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2016-03-14 (10 ani)

Adresa JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. DR. ION CANTACUZINO, NR.1, CAMERA 1, ET.PARTER, AP.1
Cod Poștal 500073
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
CHIRICHEŞ SIMONA ALINA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 3 916 831 735 853 660 791 20
2024 3 981 848 855 950 354 165 20
2023 3 008 689 703 569 202 148 19
2022 1 402 139 152 277 261 563 7
2021 1 614 747 300 810 433 564 7
2020 1 048 446 155 774 260 115 7
2019 882 057 111 182 144 715 4
2018
2017
Statistics
Commercial networks and enterprises
3 916 831 lei
-2%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DIOALY COMPANY SRL”
Cod CAEN preponderent 5611 Rev. 3
Obiect Activitate Restaurante
Descriere Activitate Restaurante
Cod CAEN principal 56
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. DR. ION CANTACUZINO, NR.1, CAMERA 1, ET.PARTER, AP.1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția DIOALY COMPANY SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 12084 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Braşov , domeniul 5611: Restaurante

Locul 415 în Braşov pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
855.950 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „DIOALY COMPANY SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „DIOALY COMPANY SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „DIOALY COMPANY SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DIOALY COMPANY SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „DIOALY COMPANY SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „DIOALY COMPANY SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „DIOALY COMPANY SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DIOALY COMPANY SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 5610
Active imobilizate 359.661
Active circulante 844.717
Stocuri 89.065
Creante 454.975
Disponibilitati 50.677
Cheltuieli in avans 6.194
Datorii 354.165
Capitaluri proprii 856.407
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.981.848
Venituri totale 4.004.835
Cheltuieli totale 2.984.783
Profit brut 1.020.052
Pierdere bruta 0
Profit net 855.950
Pierdere neta 0
Nr. salariati 20

WEB_UU_AN CAEN: 5610
Active imobilizate 234.368
Active circulante 669.343
Stocuri 122.331
Creante 228.768
Disponibilitati 118.244
Cheltuieli in avans 3.460
Datorii 202.148
Capitaluri proprii 705.023
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.008.689
Venituri totale 3.127.127
Cheltuieli totale 2.395.709
Profit brut 731.418
Pierdere bruta 0
Profit net 703.569
Pierdere neta 0
Nr. salariati 19

WEB_UU_AN CAEN: 5621
Active imobilizate 14.771
Active circulante 404.036
Stocuri 100
Creante 128.742
Disponibilitati 75.194
Datorii 261.563
Capitaluri proprii 157.244
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.402.139
Venituri totale 1.402.166
Cheltuieli totale 1.235.849
Profit brut 166.317
Pierdere bruta 0
Profit net 152.277
Pierdere neta 0
Nr. salariati 7

WEB_UU_AN CAEN: 5621
Active imobilizate 19.836
Active circulante 718.695
Stocuri 845
Creante 106.660
Disponibilitati 611.190
Datorii 433.564
Capitaluri proprii 304.967
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.614.747
Venituri totale 1.614.747
Cheltuieli totale 1.297.789
Profit brut 316.958
Pierdere bruta 0
Profit net 300.810
Pierdere neta 0
Nr. salariati 7

WEB_UU_AN CAEN: 5621
Active imobilizate 24.901
Active circulante 428.844
Stocuri 420
Creante 1.638
Disponibilitati 426.786
Datorii 260.115
Capitaluri proprii 193.630
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.048.446
Venituri totale 1.048.446
Cheltuieli totale 882.827
Profit brut 165.619
Pierdere bruta 0
Profit net 155.774
Pierdere neta 0
Nr. salariati 7

WEB_UU_AN CAEN: 5621
Active imobilizate 3.155
Active circulante 258.363
Stocuri 1.283
Creante 261
Disponibilitati 256.819
Datorii 144.715
Capitaluri proprii 116.803
Capital social 200
Cifra de afaceri 882.057
Venituri totale 882.099
Cheltuieli totale 762.096
Profit brut 120.003
Pierdere bruta 0
Profit net 111.182
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 5621
Active imobilizate 4.958
Active circulante 181.905
Stocuri 2.410
Creante 28.161
Disponibilitati 151.334
Datorii 23.349
Capitaluri proprii 163.514
Capital social 200
Cifra de afaceri 821.227
Venituri totale 821.227
Cheltuieli totale 746.959
Profit brut 74.268
Pierdere bruta 0
Profit net 66.056
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 5621
Active imobilizate 6.761
Active circulante 167.391
Stocuri 1.279
Creante 257
Disponibilitati 165.855
Datorii 24.063
Capitaluri proprii 150.089
Capital social 200
Cifra de afaceri 436.703
Venituri totale 436.706
Cheltuieli totale 412.006
Profit brut 24.700
Pierdere bruta 0
Profit net 20.332
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 5621
Active imobilizate 8.564
Active circulante 144.982
Stocuri 388
Disponibilitati 144.594
Datorii 13.263
Capitaluri proprii 140.283
Capital social 200
Cifra de afaceri 386.548
Venituri totale 386.548
Cheltuieli totale 242.599
Profit brut 143.949
Pierdere bruta 0
Profit net 140.083
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.