DINAMO 1948 SA
| Denumire | DINAMO 1948 SA |
| CUI | 13699971 |
| Nr. Reg. Com. | J2001001429407 |
| EUID | ROONRC.J2001001429407 |
| CAEN | 9312 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-02-13 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BUCURICĂ NICOLA ELYASS | - | România |
| STOLTZ COSTIN | - | România |
| GATAIANŢU DAN JUNIOR | - | Austria |
| GATAIANŢU DAN JUNIOR | - | Austria |
| ANDREI CRISTIAN NICOLESCU | - | România |
| SULUGIUC CHRISTIAN GELU | - | Danemarca |
| CERNAT PETRE MIHAIL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 976 779 | -24 927 956 | 98 790 699 | 17 323 031 | 17 970 548 | -61 506 711 | 141 |
| 2024 | 27 149 461 | -19 605 777 | 61 925 941 | 7 683 423 | 17 901 856 | -36 578 755 | 104 |
| 2023 | 15 893 452 | 11 327 420 | 36 395 700 | 5 237 679 | 13 994 817 | -16 972 978 | 82 |
| 2022 | 10 216 110 | -8 430 037 | 54 370 983 | 4 949 203 | 12 889 134 | -28 464 915 | 94 |
| 2021 | 10 934 520 | -15 589 087 | 44 369 771 | 5 140 556 | 13 023 121 | -19 338 175 | 112 |
| 2020 | 15 667 061 | -5 530 850 | 29 777 473 | 5 885 621 | 13 731 550 | -3 661 499 | 108 |
| 2019 | 17 210 876 | -9 010 465 | 17 480 829 | 6 141 597 | 11 145 329 | 1 869 351 | 126 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises44 976 779 lei
66%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DINAMO 1948 SA”
| Cod CAEN preponderent | 9312 Rev. 2 (echivalent: 9312 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale cluburilor sportive |
| Descriere Activitate | Activități ale cluburilor sportive |
| Cod CAEN principal | 93 Activități ale cluburilor sportive |
| Descriere activitate (principal) | Activități spotive, recreative și distractive |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 7 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 9312: Activități ale cluburilor sportive
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DINAMO 1948 SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DINAMO 1948 SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DINAMO 1948 SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.683.423 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.901.856 |
| Stocuri | 4.451.517 |
| Creante | 12.811.173 |
| Casa si conturi la banci | 639.166 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.083.183 |
| DATORII | 61.925.941 |
| VENITURI IN AVANS | 2.321.276 |
| CAPITALURI - TOTAL | -36.578.755 |
| Capital subscris varsat | 41.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.149.461 |
| VENITURI TOTALE | 27.200.660 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.806.437 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 19.605.777 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 19.605.777 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.237.679 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.994.817 |
| Stocuri | 2.881.486 |
| Creante | 10.696.245 |
| Casa si conturi la banci | 417.086 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.394.246 |
| DATORII | 36.395.700 |
| VENITURI IN AVANS | 1.204.020 |
| CAPITALURI - TOTAL | -16.972.978 |
| Capital subscris varsat | 41.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.893.452 |
| VENITURI TOTALE | 40.556.529 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.229.109 |
| Profitul brut | 11.327.420 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 11.327.420 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 82 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.949.203 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.889.134 |
| Stocuri | 1.891.194 |
| Creante | 10.959.119 |
| Casa si conturi la banci | 38.821 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.299.335 |
| DATORII | 54.370.983 |
| VENITURI IN AVANS | 231.604 |
| CAPITALURI - TOTAL | -28.464.915 |
| Capital subscris varsat | 41.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.216.110 |
| VENITURI TOTALE | 10.272.577 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.702.614 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.430.037 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 8.430.037 |
| Numar mediu de salariati | 94 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.140.556 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.023.121 |
| Stocuri | 1.619.151 |
| Creante | 11.209.187 |
| Casa si conturi la banci | 194.783 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.362.047 |
| DATORII | 44.369.771 |
| VENITURI IN AVANS | 494.128 |
| CAPITALURI - TOTAL | -19.338.175 |
| Capital subscris varsat | 41.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.934.520 |
| VENITURI TOTALE | 17.525.833 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.114.920 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.589.087 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 15.589.087 |
| Numar mediu de salariati | 112 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.885.621 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.731.550 |
| Stocuri | 2.145.054 |
| Creante | 10.834.349 |
| Casa si conturi la banci | 752.147 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.969.858 |
| DATORII | 29.777.473 |
| VENITURI IN AVANS | 471.055 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.661.499 |
| Capital subscris varsat | 41.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.667.061 |
| VENITURI TOTALE | 16.371.316 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.902.166 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.530.850 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.530.850 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.141.597 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.145.329 |
| Stocuri | 1.355.483 |
| Creante | 9.712.615 |
| Casa si conturi la banci | 77.231 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.220.120 |
| DATORII | 17.480.829 |
| VENITURI IN AVANS | 1.156.866 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.869.351 |
| Capital subscris varsat | 41.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.210.876 |
| VENITURI TOTALE | 18.189.857 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.200.322 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.010.465 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 9.010.465 |
| Numar mediu de salariati | 126 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.932.356 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.731.598 |
| Stocuri | 1.027.764 |
| Creante | 13.573.742 |
| Casa si conturi la banci | 130.092 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.560.455 |
| DATORII | 11.426.236 |
| VENITURI IN AVANS | 918.357 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.879.816 |
| Capital subscris varsat | 41.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.065.979 |
| VENITURI TOTALE | 27.536.614 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.256.419 |
| Profitul brut | 280.195 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 155.772 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.854.374 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.194.022 |
| Stocuri | 901.405 |
| Creante | 16.201.510 |
| Casa si conturi la banci | 91.107 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.209 |
| DATORII | 12.468.746 |
| VENITURI IN AVANS | 961.239 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.667.620 |
| Capital subscris varsat | 41.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.815.250 |
| VENITURI TOTALE | 50.510.581 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.151.564 |
| Profitul brut | 8.359.017 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.502.478 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.127.580 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.662.665 |
| Stocuri | 497.687 |
| Creante | 12.113.033 |
| Casa si conturi la banci | 51.945 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 799.408 |
| DATORII | 17.203.884 |
| VENITURI IN AVANS | 982.646 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.403.123 |
| Capital subscris varsat | 41.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 30.257.738 |
| VENITURI TOTALE | 30.317.211 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.438.143 |
| Profitul brut | 879.068 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 879.068 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 85 |