DIDAR TRANS SRL – CUI 25126366
Informativ
DIDAR TRANS SRL are CUI 25126366, număr de înregistrare J2009000153330 și sediul în Sat Râşca, Comuna Râşca, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 4931 – Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.398.803 lei, un profit net de 55.514 lei și un număr mediu de 10 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DIDAR TRANS SRL |
| CUI | 25126366 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000153330 |
| EUID | ROONRC.J2009000153330 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-02-13 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HANDRAGEL VIOREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 398 803 | 55 514 | 1 643 809 | 791 799 | 1 785 397 | 912 323 | 10 |
| 2024 | 4 970 399 | 66 456 | 2 525 971 | 1 025 774 | 2 390 121 | 856 809 | 14 |
| 2023 | 5 688 506 | 68 203 | 1 947 082 | 1 289 230 | 1 653 202 | 859 086 | 16 |
| 2022 | 6 942 098 | 34 914 | 2 383 751 | 1 392 360 | 1 890 088 | 790 883 | 19 |
| 2021 | 5 396 903 | 224 517 | 2 759 885 | 1 097 760 | 2 579 892 | 755 969 | 19 |
| 2020 | 4 622 739 | 32 049 | 2 212 768 | 1 056 078 | 1 785 467 | 559 712 | 18 |
| 2019 | 4 797 119 | 31 111 | 1 316 926 | 416 077 | 1 719 180 | 749 266 | 18 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DIDAR TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Suceava , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 180 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- NUOVA F & V TRANSPORT SRL – locul 176, 56,39 mil. lei, Arad
- GAS TOURS SRL – locul 176, 4,52 mil. lei, Harghita
- NICO DNR CORNEL SRL – locul 176, 2,30 mil. lei, Buzău
- TOPRIDE ALUPEI S.R.L. – locul 176, 668.576 lei, Bucureşti
- RALLAVI TRANS SRL – locul 176, 414.573 lei, Cluj
- MW TRADE SRL – locul 177, 56,02 mil. lei, Satu Mare
- TOTAL CITYTRANS SRL – locul 177, 4,49 mil. lei, Ilfov
- SAMSON INTERNATIONAL GROUP SRL – locul 177, 2,29 mil. lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DIDAR TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DIDAR TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DIDAR TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.025.774 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.390.121 |
| Stocuri | 2.027.188 |
| Creante | 308.360 |
| Casa si conturi la banci | 54.573 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 53.099 |
| DATORII | 2.525.971 |
| VENITURI IN AVANS | 86.214 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 856.809 |
| Capital subscris varsat | 545.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.970.399 |
| VENITURI TOTALE | 6.231.380 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.147.439 |
| Profitul brut | 83.941 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 66.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.289.230 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.653.202 |
| Stocuri | 1.223.995 |
| Creante | 382.438 |
| Casa si conturi la banci | 46.769 |
| DATORII | 1.947.082 |
| VENITURI IN AVANS | 136.264 |
| CAPITALURI - TOTAL | 859.086 |
| Capital subscris varsat | 545.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.688.506 |
| VENITURI TOTALE | 5.642.653 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.558.129 |
| Profitul brut | 84.524 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 68.203 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.392.360 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.890.088 |
| Stocuri | 1.398.610 |
| Creante | 485.148 |
| Casa si conturi la banci | 6.330 |
| DATORII | 2.383.751 |
| VENITURI IN AVANS | 107.814 |
| CAPITALURI - TOTAL | 790.883 |
| Capital subscris varsat | 545.200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.942.098 |
| VENITURI TOTALE | 7.644.574 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.593.138 |
| Profitul brut | 51.436 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 34.914 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.097.760 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.579.892 |
| Stocuri | 2.119.330 |
| Creante | 402.267 |
| Casa si conturi la banci | 58.295 |
| DATORII | 2.759.885 |
| VENITURI IN AVANS | 161.798 |
| CAPITALURI - TOTAL | 755.969 |
| Capital subscris varsat | 545.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.396.903 |
| VENITURI TOTALE | 5.676.544 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.408.593 |
| Profitul brut | 267.951 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 224.517 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.056.078 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.785.467 |
| Stocuri | 1.500.859 |
| Creante | 282.662 |
| Casa si conturi la banci | 1.946 |
| DATORII | 2.212.768 |
| VENITURI IN AVANS | 69.065 |
| CAPITALURI - TOTAL | 559.712 |
| Capital subscris varsat | 545.200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.622.739 |
| VENITURI TOTALE | 5.222.523 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.183.121 |
| Profitul brut | 39.402 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 32.049 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 416.077 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.719.180 |
| Stocuri | 1.366.376 |
| Creante | 337.348 |
| Casa si conturi la banci | 15.456 |
| DATORII | 1.316.926 |
| VENITURI IN AVANS | 69.065 |
| CAPITALURI - TOTAL | 749.266 |
| Capital subscris varsat | 545.200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.797.119 |
| VENITURI TOTALE | 5.113.192 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.075.878 |
| Profitul brut | 37.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 31.111 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 423.881 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.667.321 |
| Stocuri | 1.134.361 |
| Creante | 505.063 |
| Casa si conturi la banci | 27.897 |
| DATORII | 1.103.922 |
| VENITURI IN AVANS | 269.125 |
| CAPITALURI - TOTAL | 718.155 |
| Capital subscris varsat | 545.200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.346.226 |
| VENITURI TOTALE | 4.568.292 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.530.596 |
| Profitul brut | 37.696 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 21.532 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 374.342 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.082.373 |
| Stocuri | 685.054 |
| Creante | 327.167 |
| Casa si conturi la banci | 70.152 |
| DATORII | 681.331 |
| VENITURI IN AVANS | 49.814 |
| CAPITALURI - TOTAL | 725.570 |
| Capital subscris varsat | 545.200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.941.588 |
| VENITURI TOTALE | 4.030.273 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.018.443 |
| Profitul brut | 11.830 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.760 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 434.974 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.097.172 |
| Stocuri | 816.929 |
| Creante | 261.990 |
| Casa si conturi la banci | 18.253 |
| DATORII | 698.671 |
| VENITURI IN AVANS | 72.065 |
| CAPITALURI - TOTAL | 761.410 |
| Capital subscris varsat | 545.200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.604.650 |
| VENITURI TOTALE | 3.726.735 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.718.546 |
| Profitul brut | 8.189 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.306 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |