DIAGNOSTICA SRL – CUI 14681077
Pe scurt
DIAGNOSTICA SRL are CUI 14681077, număr de înregistrare J2002000543055 și sediul în Municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 8622 – Activități de asistență medicală specializată. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 22.030.125 lei, un profit net de 5.664.289 lei și un număr mediu de 11 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 01.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DIAGNOSTICA SRL |
| CUI | 14681077 |
| Nr. Reg. Com. | J2002000543055 |
| EUID | ROONRC.J2002000543055 |
| CAEN | 8622 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 01.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-06-06 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CACUCI OVIDIU GOGU | - | România |
| CÎRSTINA FLORINELA ADINA | - | România |
| GRIGORE EDUARD-FELICIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 030 125 | 5 664 289 | 15 319 980 | 8 660 699 | 12 863 326 | 6 193 891 | 11 |
| 2024 | 22 553 524 | 5 804 404 | 1 264 483 | 853 536 | 11 501 218 | 11 074 864 | 10 |
| 2023 | 26 188 311 | 4 352 117 | 1 539 775 | 742 976 | 6 081 232 | 5 270 460 | 12 |
| 2022 | 33 972 058 | 6 138 400 | 4 152 976 | 855 269 | 9 956 536 | 6 640 513 | 15 |
| 2021 | 37 480 258 | 9 249 644 | 2 560 509 | 970 770 | 14 752 534 | 13 152 279 | 17 |
| 2020 | 24 281 916 | 1 758 933 | 1 838 226 | 1 064 344 | 4 685 830 | 3 902 635 | 23 |
| 2019 | 21 047 536 | 1 491 075 | 1 524 273 | 950 | 3 677 966 | 2 143 702 | 13 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises22 030 125 lei
-2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DIAGNOSTICA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8622 Rev. 2 (echivalent: 8622 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de asistență medicală specializată |
| Descriere Activitate | Activități de asistență medicală specializată |
| Cod CAEN principal | 86 Activități de asistență medicală specializată |
| Descriere activitate (principal) | Activități referitoare la sănătatea umană |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 8622: Activități de asistență medicală specializată
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (86), poziții apropiate de locul 76 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CLINICA KORALL SRL – locul 72, 23,10 mil. lei, Satu Mare
- MEDSTAR 2000 SRL – locul 72, 14,95 mil. lei, Constanţa
- ARDELEANU DENTAL CLINICS S.R.L. – locul 72, 9,25 mil. lei, Bucureşti
- YGEIA MEDICAL S.R.L. – locul 72, 3,68 mil. lei, Bucureşti
- GINMED CITY SRL – locul 72, 3,50 mil. lei, Bucureşti
- CENTRUL MEDICAL DOMENICO SRL – locul 72, 1,98 mil. lei, Iaşi
- SILMA MED CONCEPT SRL – locul 72, 1,15 mil. lei, Bucureşti
- KINETIC RECOVERY SPORT S.R.L. – locul 72, 567.707 lei, Alba
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DIAGNOSTICA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DIAGNOSTICA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DIAGNOSTICA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 853.536 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.501.218 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 11.478.808 |
| Casa si conturi la banci | 22.410 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.254 |
| DATORII | 1.264.483 |
| VENITURI IN AVANS | 2.955 |
| PROVIZIOANE | 21.706 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.074.864 |
| Capital subscris varsat | 418.400 |
| Cifra de afaceri neta | 22.553.524 |
| VENITURI TOTALE | 23.025.730 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.305.027 |
| Profitul brut | 6.720.703 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.804.404 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 742.976 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.081.232 |
| Stocuri | 4.420 |
| Creante | 5.927.012 |
| Casa si conturi la banci | 149.800 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.030 |
| DATORII | 1.539.775 |
| VENITURI IN AVANS | 3.273 |
| PROVIZIOANE | 20.730 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.270.460 |
| Capital subscris varsat | 418.400 |
| Cifra de afaceri neta | 26.188.311 |
| VENITURI TOTALE | 26.276.544 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.252.396 |
| Profitul brut | 5.024.148 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.352.117 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 855.269 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.956.536 |
| Stocuri | 15.141 |
| Creante | 9.865.211 |
| Casa si conturi la banci | 76.184 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.027 |
| DATORII | 4.152.976 |
| VENITURI IN AVANS | 1.709 |
| PROVIZIOANE | 22.634 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.640.513 |
| Capital subscris varsat | 418.400 |
| Cifra de afaceri neta | 33.972.058 |
| VENITURI TOTALE | 34.583.343 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.496.157 |
| Profitul brut | 7.087.186 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.138.400 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 970.770 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.752.534 |
| Stocuri | 22.941 |
| Creante | 14.095.519 |
| Casa si conturi la banci | 634.074 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.616 |
| DATORII | 2.560.509 |
| PROVIZIOANE | 16.132 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.152.279 |
| Capital subscris varsat | 418.400 |
| Cifra de afaceri neta | 37.480.258 |
| VENITURI TOTALE | 37.701.409 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.150.088 |
| Profitul brut | 10.551.321 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.249.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.064.344 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.685.830 |
| Stocuri | 364.627 |
| Creante | 4.129.967 |
| Casa si conturi la banci | 191.236 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.015 |
| DATORII | 1.838.226 |
| VENITURI IN AVANS | 404 |
| PROVIZIOANE | 15.924 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.902.635 |
| Capital subscris varsat | 418.400 |
| Cifra de afaceri neta | 24.281.916 |
| VENITURI TOTALE | 24.432.167 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.402.775 |
| Profitul brut | 2.029.392 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.758.933 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 950 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.677.966 |
| Stocuri | 9.488 |
| Creante | 2.974.961 |
| Casa si conturi la banci | 693.517 |
| DATORII | 1.524.273 |
| VENITURI IN AVANS | 574 |
| PROVIZIOANE | 10.367 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.143.702 |
| Capital subscris varsat | 418.400 |
| Cifra de afaceri neta | 21.047.536 |
| VENITURI TOTALE | 21.054.541 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.324.564 |
| Profitul brut | 1.729.977 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.491.075 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.471 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.253.318 |
| Creante | 2.158.389 |
| Casa si conturi la banci | 94.929 |
| DATORII | 1.614.916 |
| PROVIZIOANE | 2.246 |
| CAPITALURI - TOTAL | 652.627 |
| Capital subscris varsat | 418.400 |
| Cifra de afaceri neta | 20.335.833 |
| VENITURI TOTALE | 20.349.896 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.269.942 |
| Profitul brut | 79.954 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 63.824 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 98.741 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.195.929 |
| Creante | 6.076.645 |
| Casa si conturi la banci | 119.284 |
| DATORII | 5.705.410 |
| CAPITALURI - TOTAL | 589.260 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 20.605.048 |
| VENITURI TOTALE | 20.625.750 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.420.619 |
| Profitul brut | 205.131 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 170.667 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 83 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 258.847 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.770.674 |
| Creante | 6.613.387 |
| Casa si conturi la banci | 157.287 |
| DATORII | 6.343.799 |
| CAPITALURI - TOTAL | 685.722 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 13.929.634 |
| VENITURI TOTALE | 13.930.185 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.760.866 |
| Profitul brut | 169.319 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 142.046 |
| Pierdere neta | 0 |