DEZMEMBRĂRI CONSTANTA SRL – CUI 34771085
Pe scurt
DEZMEMBRĂRI CONSTANTA SRL are CUI 34771085, număr de înregistrare J13/1559/2015 și sediul în Municipiul Constanţa, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 3831 – Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 391.440 lei, o pierdere netă de 199.742 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DEZMEMBRĂRI CONSTANTA SRL |
| CUI | 34771085 |
| Nr. Reg. Com. | J13/1559/2015 |
| EUID | ROONRC.J13/1559/2015 |
| CAEN | 3831 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-07-13 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CĂRĂMIDĂ DANIEL-ION | - | România |
| ITU ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 391 440 | -199 742 | 1 832 201 | 148 195 | 1 870 606 | 186 600 | 6 |
| 2024 | 472 791 | -29 156 | 1 355 704 | 153 056 | 1 588 990 | 386 342 | 6 |
| 2023 | 478 576 | 43 176 | 1 160 070 | 138 070 | 1 437 498 | 415 498 | 6 |
| 2022 | 571 528 | 177 533 | 790 156 | 33 940 | 1 214 149 | 457 933 | 6 |
| 2021 | 424 068 | 34 004 | 834 215 | 55 680 | 1 061 170 | 280 400 | 8 |
| 2020 | 374 185 | 44 969 | 684 268 | 68 090 | 869 879 | 246 396 | 9 |
| 2019 | 429 847 | -4 844 | 666 148 | 78 191 | 792 274 | 201 427 | 6 |
| 2018 | 458 880 | 43 576 | 618 851 | — | — | — | 5 |
| 2017 | 183 235 | 416 | 542 415 | — | — | — | 6 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises391 440 lei
-17%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DEZMEMBRĂRI CONSTANTA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3831 Rev. 2 (echivalent: 3831 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor |
| Descriere Activitate | Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor |
| Cod CAEN principal | 38 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Constanţa , domeniul 3831: Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (38), poziții apropiate de locul 30 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LEMATEC TRADE INTER. IMPEX SRL – locul 26, 84,10 mil. lei, Ilfov
- PMC GREEN ENVIRONMENT SRL – locul 26, 73,56 mil. lei, Bucureşti
- ELIASC SRL – locul 26, 4,51 mil. lei, Botoşani
- ECOLLECT VISION SRL – locul 26, 886.706 lei, Alba
- FEDESTER S.R.L. – locul 26, 525.000 lei, Gorj
- PET RECYCLING TEAM TARGU MURES S.A. – locul 27, 75,98 mil. lei, Mureş
- DML INVEST SRL – locul 27, 70,79 mil. lei, Alba
- BAUER ONE S.R.L. – locul 27, 4,05 mil. lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DEZMEMBRĂRI CONSTANTA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DEZMEMBRĂRI CONSTANTA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DEZMEMBRĂRI CONSTANTA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 153.056 |
| Active circulante | 1.588.990 |
| Stocuri | 1.519.293 |
| Creante | 66.391 |
| Disponibilitati | 3.306 |
| Datorii | 1.355.704 |
| Capitaluri proprii | 386.342 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 472.791 |
| Venituri totale | 473.490 |
| Cheltuieli totale | 502.278 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.788 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 29.156 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 138.070 |
| Active circulante | 1.437.498 |
| Stocuri | 1.363.773 |
| Creante | 49.853 |
| Disponibilitati | 23.872 |
| Datorii | 1.160.070 |
| Capitaluri proprii | 415.498 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 478.576 |
| Venituri totale | 482.629 |
| Cheltuieli totale | 435.385 |
| Profit brut | 47.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 43.176 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 33.940 |
| Active circulante | 1.214.149 |
| Stocuri | 1.155.538 |
| Creante | 50.087 |
| Disponibilitati | 8.524 |
| Datorii | 790.156 |
| Capitaluri proprii | 457.933 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 571.528 |
| Venituri totale | 575.162 |
| Cheltuieli totale | 392.600 |
| Profit brut | 182.562 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 177.533 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 55.680 |
| Active circulante | 1.061.170 |
| Stocuri | 1.028.156 |
| Creante | 18.877 |
| Disponibilitati | 14.137 |
| Datorii | 834.215 |
| Venituri in avans | 2.235 |
| Capitaluri proprii | 280.400 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 424.068 |
| Venituri totale | 429.540 |
| Cheltuieli totale | 391.766 |
| Profit brut | 37.774 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.004 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 68.090 |
| Active circulante | 869.879 |
| Stocuri | 834.588 |
| Creante | 14.602 |
| Disponibilitati | 20.689 |
| Datorii | 684.268 |
| Venituri in avans | 7.305 |
| Capitaluri proprii | 246.396 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 374.185 |
| Venituri totale | 427.237 |
| Cheltuieli totale | 379.293 |
| Profit brut | 47.944 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.969 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 78.191 |
| Active circulante | 792.274 |
| Stocuri | 758.794 |
| Creante | 18.809 |
| Disponibilitati | 14.671 |
| Datorii | 666.148 |
| Venituri in avans | 2.890 |
| Capitaluri proprii | 201.427 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 429.847 |
| Venituri totale | 431.168 |
| Cheltuieli totale | 431.709 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 541 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.844 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 51.537 |
| Active circulante | 773.585 |
| Stocuri | 742.882 |
| Creante | 18.471 |
| Disponibilitati | 12.232 |
| Datorii | 618.851 |
| Capitaluri proprii | 206.271 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 458.880 |
| Venituri totale | 458.888 |
| Cheltuieli totale | 410.723 |
| Profit brut | 48.165 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 43.576 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 27.440 |
| Active circulante | 677.670 |
| Stocuri | 665.541 |
| Creante | 6.212 |
| Disponibilitati | 5.917 |
| Datorii | 542.415 |
| Capitaluri proprii | 162.695 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 183.235 |
| Venituri totale | 183.242 |
| Cheltuieli totale | 180.994 |
| Profit brut | 2.248 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 416 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 22.757 |
| Active circulante | 572.024 |
| Stocuri | 567.874 |
| Creante | 2.968 |
| Disponibilitati | 1.182 |
| Datorii | 432.502 |
| Capitaluri proprii | 162.279 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 317.553 |
| Venituri totale | 317.705 |
| Cheltuieli totale | 189.752 |
| Profit brut | 127.953 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 124.776 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-14 05:40:18 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-14 05:40:18 |